Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

11 minutes ago, Jumanji said:

I vec kada si tu emoji3.png koji sladoled valja tamo?
Prosli put gledala, gledala i na kraju odustala -.-

Premium linija sladoleda je odlična. Sad su na akciji pakovanja od 12 sladoleda na štapiću

Ona obična serija je preslatka

Link to comment
8 minutes ago, renne said:

eto ti ga sad, kad smo onolike strane napisali na đe ima das uzne

to meni ne znachi nishta, bilo pa proshlo.

 

vi ste krivi shto sam oba puta ushla u objekat praktichno slepa kodochiju. shta da uzmemo, rene reko ovo, rene reko ono :hihi:

 

aj sad lepo i po redu, kako bude nailazilo :D

Link to comment
Premium linija sladoleda je odlična. Sad su na akciji pakovanja od 12 sladoleda na štapiću
Ona obična serija je preslatka
Ti odlicni mi trebaju, hvala renne [emoji4]

I gde vidite te azijske akcije, na app nema nista [emoji54] ok mesavina zacina dobro dodje, mada je mixam sama, al da probam ovo
Link to comment
9 minutes ago, Jumanji said:

Ti odlicni mi trebaju, hvala renne emoji4.png

I gde vidite te azijske akcije, na app nema nista emoji54.png ok mesavina zacina dobro dodje, mada je mixam sama, al da probam ovo

ja sam video na licinom mestu, tamo gde se drži "kratkotrajna ponuda"

Link to comment

Meni izletela neka reklama negde, nisam na licinom mestu. Tako da se ogradjujem, ne znam ima li tih začina, ja to po analogiji sa ovdašnjom ponudom. 

E, da, a jel ima tamo zmrznute paelje? To je sasvim pristojna paelja za kad vas mrzi da se akate po kujni.

Link to comment

Kefir sa borovnicom..my guilty pleasure. 

Od ostalih stvari..slabo. Sutra da je zatvore, ne bih osetio. 

 

Ps. govorim u zenskom rodu jerbo smo ustanovili da se vika Linda..zivela baka iz Pecenjevce.

Link to comment
Meni izletela neka reklama negde, nisam na licinom mestu. Tako da se ogradjujem, ne znam ima li tih začina, ja to po analogiji sa ovdašnjom ponudom. 
E, da, a jel ima tamo zmrznute paelje? To je sasvim pristojna paelja za kad vas mrzi da se akate po kujni.
Nejma
Link to comment

Drže li onaj pravi, vlažni vollkorn hlebac u četvrtastim kriškama pakovan po pola kile? Maxi ima neku suvu prevaru pekare Aksentije, dok Roggenart ima nešto približno u obliku vekne, ali je korica pretvrda za ostatak ukućana. 

Link to comment

super im je maslac,mesavine zamrznutog povrca(orijental,meksicka..),zamrznuti spanac,onaj trapist od 700g,kakao onaj od 200g..meni je ok crni caj Lord Nelson i jos neke mesavine sam uzimala ok su..

 

nisam valjda vise nista uzimala..

 

 

od garderobe i dzidzabidza dobijem slom zivaca kakav bude haos u tom delu pa obidjem u siiirookom luku..a i ne treba mi jos smeca pokuci

Edited by ivy
Link to comment
8 hours ago, ivy said:

super im je maslac,mesavine zamrznutog povrca(orijental,meksicka..),zamrznuti spanac,onaj trapist od 700g,kakao onaj od 200g..meni je ok crni caj Lord Nelson i jos neke mesavine sam uzimala ok su..

 

 

+1

 

nisu lose smrznute pice i lazanje za lenje dane, pire krompir u kesici je odlican, posle pik cacak nisam jela tako ukusan.

avokad im je strava, nije kao onaj po ostalim radnjama tvrd pa dok uzri se jos i pokvari, zreo da mozes kasicicom da ga mazes na hleb. zapravo, svo povrce im je dobro. slatkise nisam nesto probala, ali sam uzimala neki keks kao american chocolate cookies i odlican je za te pare. kakao i sve za kolace je dobro.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...