Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

14 hours ago, Eleniko said:

kad se neka tehnika vraća u lidl /račun, original pakovanje/ da li se dobijaju pare nazad ili kako ide

 

da li uopšte važi vraćanje bez pitanja zašto kod nas - pitam jer u inostranstvima važi

 

Tiganj krš?

 

Ili si skuvao šta si trebao :D

 

Promenili su nešto princip zbog velikog broja prevara pa se sa računom i tehnikom prvo na kasu, ono što sam video je da gledajukada je kupljeno i da li odgovara roba/račun, ali je bila zamena. Mislim da je isto za keš.

Link to comment
37 minutes ago, Vapad said:

 

Tiganj krš?

 

Ili si skuvao šta si trebao :D

 

Promenili su nešto princip zbog velikog broja prevara pa se sa računom i tehnikom prvo na kasu, ono što sam video je da gledajukada je kupljeno i da li odgovara roba/račun, ali je bila zamena. Mislim da je isto za keš.

 

nije, pored tiganja sam kupio i neki električni rešo sa 2 ringle

 

koji se u procesu upoznavanja sa uređajem pokazao kao vrlo krhak i slabašan pa mu samim tim ne predviđam dug i srećan život

 

ono bukvalno sam vadeći ga iz kutije uspeo da ga ulubim, na tom nivou je kvalitet izrade

 

najradije ne bi odgovarao ninakakva pitanja ali ako baš moram da nešto kažem, rekao bi da mi se sprava prosto ne sviđa

 

što je zapravo najtačnije

 

nemam problem da odem u istu radnju gde sam ga kupio

Link to comment
On 6.10.2023. at 15:41, Eleniko said:

 

nije, pored tiganja sam kupio i neki električni rešo sa 2 ringle

 

koji se u procesu upoznavanja sa uređajem pokazao kao vrlo krhak i slabašan pa mu samim tim ne predviđam dug i srećan život

 

ono bukvalno sam vadeći ga iz kutije uspeo da ga ulubim, na tom nivou je kvalitet izrade

 

najradije ne bi odgovarao ninakakva pitanja ali ako baš moram da nešto kažem, rekao bi da mi se sprava prosto ne sviđa

 

što je zapravo najtačnije

 

nemam problem da odem u istu radnju gde sam ga kupio

 

 

vratio rešo bez problema, pitali me za razlog, rekao loš kvalitet, izvinite - sačekao 2 minuta, cash nazad.

 

inače jaka fora da platiš karticom a dobiješ povraćaj u gotovini

 

ovo sam masovno radio u japanu u uniqlo kad mi je trebao cash a menjačnice zatvorene

 

kupim u radnji na shibuyi na kartici, odem na shinjuku 3 stanice metroom pa dobijem cash nazad

 

mnogo bolji kurs nego kod lihvara

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Ma ja razumem želju da se poseduje vaflmejker ali kakva je ovo otimačina, pa je li džabe aparat??

I sama sam kupila kad je bio onaj što može da menja tri različite ploče, pravim deci vafle aktivno jer ih obožavaju a ja sam našla savršen recept. Koštao je između 2500-3000, nije da sam dizala kredit za to čudo.
Stvarno Lidl sa ovim svojim ‘sad me ima-sad me nema’ artiklima izvlače najgore iz ljudi.

  • +1 5
Link to comment

Išao u nabavku… ima danas nemački puter u pola cene, sa 300 na 150 dinara.

Ali postaviše baksuzi uslove, max 2 kom na kupon, uz račun od minimum 1000 dinara. Ne može pošten Srbin ni da se pobije oko toga, već ga vraćaju sa punjm kutijama putera sa kase. :cry:

Uzeh jedan iako mi ne treba, ali uštedeću 150 dinara reko. Kad sam došao kući vidim na računu neko sranje iz pekare od 130 dinara koje nisam kupio. Sve u svemu, u plusu sam i dalje 20, malo li je. Živela Linda, živela Srbija.

Edited by mraki
  • +1 1
  • Haha 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...