Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

13 minutes ago, Valkyrie said:

Znači kupiš u Lidlu Silvercrest samostojeći mikser koji znači tako muti belance sam od sebe i toeto.

Ako mogu i sama od sebe jaja da se razbiju i odvoje belanca :rolleyes:

 

Znači, ako sam dobro razumela, danas je jebeni puter, dva komada max, bio 300 din ukupno ako skupiš 1000 dinara i šta još? Imaš trenutnu leukocitarnu formulu takvu da prednjače monociti? 

Link to comment

E, ali onih 150 din što zaokružiš sa 159 tako da su dva putera zapravo 318 :lolol:

plus uslov da potrošiš 1000, da imaš registrovanu aplikaciju za Lidl, da si aktivirao kupon itd.

 

on the plus side, u pitanju su oni veliki od 250gr i sa preko 80% mm tako da 318 din za pola kila takvog putera i nije loš posao.

Link to comment

Danas u lidlu nisam imao onaj plastični žeton pa sam ubacio 2e u metalu. Međutim, kada sam završio na kasi, pomešao sam kolica sa nekim ko ih je valjda tu ostavio, tako da je neko dobio 2e umesto maloh plastičnog žetona kad je vratio kolica, voleo bih da sam mu video izraz lica...

Link to comment
50 minutes ago, Svemir Zeka said:

Ako mogu i sama od sebe jaja da se razbiju i odvoje belanca :rolleyes:

 

Znači, ako sam dobro razumela, danas je jebeni puter, dva komada max, bio 300 din ukupno ako skupiš 1000 dinara i šta još? Imaš trenutnu leukocitarnu formulu takvu da prednjače monociti? 

Marlon Brando Fruitcake GIF

  • Haha 1
Link to comment

Lazanju i budjolu nisam ni video mesecima. Dobro, lazanju ne bih ni kupio za 800 dinara ili koliko je vec bila na kraju :dry:

I samo sam 2x u zivotu uhvatio lenju pitu s visnjama da imaju, prvi put sam se navukao, drugi put me usralo, od onda patim 

Link to comment
9 hours ago, Valkyrie said:

E, ali onih 150 din što zaokružiš sa 159 tako da su dva putera zapravo 318 :lolol:

plus uslov da potrošiš 1000, da imaš registrovanu aplikaciju za Lidl, da si aktivirao kupon itd.

 

on the plus side, u pitanju su oni veliki od 250gr i sa preko 80% mm tako da 318 din za pola kila takvog putera i nije loš posao.

Moram da ih branim… 149, nešto. Nemac je to. 

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

kako pomeshao kolica :blink:

 

to je najvaznije!

Pocela korona, svi maksirani u maksiju. Uze mi covek kolica na moje oci mrtav ladan i jos me ubedjuje da su njegova (sav unezveren, gleda u spisak, prevrce po mojim stvarima). Morala sam da podviknem :D

 

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

Throw It Up 2 Chainz GIF by Apple Music

 

Ostalo od planinarskog vikenda u CG.

 

5 hours ago, Mel said:

 

Kako moze izgledati lice choveka koji vishe nikad nece imati finansijskih briga ...

 

Više je stvar u iznenađenju. Kako bi se ti osećala da nađeš kolica u lidlu koja plastiku pretvara u eure? :cool:

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Sandradjer said:

Pocela korona, svi maksirani u maksiju. Uze mi covek kolica na moje oci mrtav ladan i jos me ubedjuje da su njegova (sav unezveren, gleda u spisak, prevrce po mojim stvarima). Morala sam da podviknem :D

 

dobro narod je sad vec ful lud :lolol:

Link to comment
3 hours ago, Sandradjer said:

Pocela korona, svi maksirani u maksiju. Uze mi covek kolica na moje oci mrtav ladan i jos me ubedjuje da su njegova (sav unezveren, gleda u spisak, prevrce po mojim stvarima). Morala sam da podviknem :D

 

Keca za avgust i gotovo! 


 

Spoiler

Jednom je covek na aerodromu pokusao da uzme moj kofer. Posle 2 min rasprave, ja mu pokazem tag sa mojim imenom.

- to je greska!

- prijatelju, kako zamisljas da je nastala greska?! Ja letim iz Bakua sa LH, a ti iz Pariza?

- (zbun, zbun) pa moze da se desi!

- Sta moze da se desi! (Sad vec povisenim tonom)

- (piskavim glasom) pa da sam pogresio. (Pogleda prema traci) eno ga moj kofer! (Pokazuje na jedan crni, a moj kofer je tamno plav).

 

Odmicem par koraka i cujem ga kako se svadja sa jednim covekom oko tog crnog kofera :D

 

  • Haha 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...