Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

8 minutes ago, goofs said:

U zemunskom Lidlu bataci i džigerica na 80% jer im danas ističe rok. Otprilike 100 dinara kilo. Ne znam ko je dovoljno lud da to uzme.

 

In a completely unrelated matter, dajte neke fine i jednostavne recepte za pileći batak i džigu. Pitam za druga, druga goobsa :unsure:

Batak ispeci, a džigu u brašno i proprži s lukom. Obožavam džigu.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

ili napravi paštetu

(karamelizuj luk, onako fino, ubaci džigu da se izdinsta sa tim, začini kako voliš (al nemoj preterano jer će se dodavati bujon), kad se hladne u blender na sitnjenje, dodaj bujona postepeno da dobiješ kremastu masu i imaš savršenu domaću paštetu. preporučujem služenje na domaćem hlebu uz dobar paradajz)

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Hvala ljudi, paštete nisu baš moj fah, slabo ih jedem, tako da će ovo ipak ići u tiganj i rernu :thumbsup:

 

edit: mislim goobsov fah, ne moj fah

Edited by goofs
  • Haha 3
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 25.9.2023. at 16:34, Eleniko said:

el neko video skorije da su negde zaostali oni tučani tiganji, veći, 2990 rsd al da im nije polupan emajl

 

posuda za pečenje ima al mi ne treba

 

našao na konjarniku, promašio sam cenu - 2490, ti od 2990 su oni gril tiganji, rebrasti.

 

samo crna boja, sva tri crvena u radnji su bila olupana

 

kako ljudi ovo razjebu nemam pojma.

Link to comment

kad se neka tehnika vraća u lidl /račun, original pakovanje/ da li se dobijaju pare nazad ili kako ide

 

da li uopšte važi vraćanje bez pitanja zašto kod nas - pitam jer u inostranstvima važi

Link to comment

Ja sam nekad na kasi prisustvovao tome kako je opisano, kes uz minimalan broj pitanja. Mozda su samo morali da pozovu nekog iznad njih preko onog njihovog razglasa

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...