Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

4 minutes ago, Zli Gli said:

Dobro je vi Beogradjani sto imate Konjarnik, Ovcu, Borcu gredu i ostalo... :dry:

 

Brioni, mitrovacka plaza, dokle vise pobogu:angry:

 

Ne vredi, u godinama sam, ne znam jutros dal sam kafu popila a ne da usvajam nove toponime : (

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Ako ikad resim da odem s foruma odjavicu se prigodnim recima "pozdrav dobri ljudi a pozdrav i za vas Beogradjani i Moco" 

Nisam siguran da je pametno da sa Beograđanin pozdravljaš nas Zemunce, ali ti probaj ako smeš...

  • Haha 2
Link to comment

200043620_1l.JPG?1499982785

Ovakvo, samo litarsko pakovanje, pre mesec dana u IperCOOP-u u Parmi platio 5.80 EUR (redovna cena nikakvo snizenje) kod nas 2200-2300 din/lit (redovna cena)

 

Na snizenju Barilla spageti su bili 0.89 EUR, pakovanje Rio Mare od 12x80 gr 11 EUR.

  • +1 9
Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

Ako ikad resim da odem s foruma odjavicu se prigodnim recima "pozdrav dobri ljudi a pozdrav i za vas Beogradjani i Moco" 

Ostani makar dok ne čuješ otpozdrav :heart:

  • Tužno 1
Link to comment
On 24. 2. 2023. at 12:48, Tinman said:

Ovakvo, samo litarsko pakovanje, pre mesec dana u IperCOOP-u u Parmi platio 5.80 EUR (redovna cena nikakvo snizenje) kod nas 2200-2300 din/lit (redovna cena)

 

Čuo sam davno da je većina italijanskih i grčkih extra-giga-mega-hiper-virgine mulja u stvari iz Tunisa. Pošto kupio...

  • +1 1
Link to comment

Juce sam ne znam zasto otisao u veliku Ideu koja mi je najdalja od svih marketa i sad da vas pitam da li imamo posebnu temu za najebavanje majke zbog skupoce ili da se istresem ovde gde pisemo o Lindi? 

  • +1 3
Link to comment

Obično piše na etiketi odakle potiče ulje koje je u flaši. I to sitnim slovima kad nije poreklom iz Italije a pokušavaju da ga tako prodaju.

 

I da, sami italijani s time najviše muljaju :) Od toga da prodaju slabije  ulje kao virgin i extra virgin, preko mešanja ulja raznih porekla da bi zaobišli EU regulative do toga da naprave i fake maslinovo ulje od drugih biljnih ulja u koga dodaju hlorofil, beta karoten i sojino ulje, pa čak izmisle i fake ime sela u Italiji gde se to ulje navodno puni.  
Sad da li je ulje iz Tunisa, Maroka, Portugalije, Španije, Grčke, Turske ili baš Italije - mislim da nije toliko bitno (razlikuje se naravno ukus), koliko da se nađe proizvođač koji uvek u flašu spakuje ono što piše na etiketi. 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, Zli Gli said:

Juce sam ne znam zasto otisao u veliku Ideu koja mi je najdalja od svih marketa i sad da vas pitam da li imamo posebnu temu za najebavanje majke zbog skupoce ili da se istresem ovde gde pisemo o Lindi? 

 

Xejt je mio gde god da se zbio :fantom:

Link to comment
Juce sam ne znam zasto otisao u veliku Ideu koja mi je najdalja od svih marketa i sad da vas pitam da li imamo posebnu temu za najebavanje majke zbog skupoce ili da se istresem ovde gde pisemo o Lindi? 
njemachka napravila domacina otebe :hihi:

kukaj gde hocesh, isti djavo :ph34r:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 4
Link to comment

Ja jutros proterana u neko kupatilo na spratu koje inace ne koristim, i otvorim tamo ormaric kad dva dezodoransa zenska skoro puna i par nekih krema i kremica koje cu da prisvojim. Gledam sebe kako skeniram sadrzaj polica i krstim se levom, ko neko iz gladi pobegao pa upao u mlekar.  Pripisujem to diskusijama ovde. A i realno je pizdarija.

Link to comment

Samo jedan mali delic, slatkisi i slicno.

 

Nutela keks u Nemackoj na akciji mislim 1.99e, ovde snizen oko 3.20e. Jos oni imaju par razlicitih ukusa.

 

Baterije Durasel dva komada 419din, 8 komada skoro 1000. Ja platio na kasi neke Star alkalne 1.29e isto 8 komada. Kakve god da su, a nisu kineske, ne mogu biti 7-8 puta losije. 

 

Muller proteinsko cokoladno 1.49e redovna cena, znaci oko 180din, ovde 254din. Obicno ovo sa ukusom neproteinsko tamo 0.99e a ovde 154din. Cokoladice ove Kinder Pengui i Paradiso tamo na akciji po 4 komada za 1.2-1.3e a ovde snizeno komad 70din, dakle  280din za 4 komada. Musli raznih vrsta, sramotno visoke cene. Sirevi oni razni mali sto sam kupovao za ispod ili oko 2 evra ovde ili skuplji ili manja pakovanja, tunjevine, ma sve.

 

Jebeni pakao, i to bas kad treba da krenem da se nagruvam pa definisem pred leto:cry:

IMG-20230301-WA0010.thumb.jpg.7f0898b2bc85983747a14e15e2369cc3.jpgIMG-20230301-WA0008.thumb.jpg.9a5edb45fa3851424a712a704ec253d6.jpgIMG-20230301-WA0009.thumb.jpg.cc80fc7612f7473f5e680db2c02c3a97.jpgIMG-20230301-WA0010.thumb.jpg.7f0898b2bc85983747a14e15e2369cc3.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...