Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Sve nove ploče će prepoznati USB HD-ove i eventualno pokušati da dignu sistem sa njih.Moja ploča je takođe Gigabyte, boot HD se bira iz BIOS-a, pod Advanced BIOS Features -> HD Disk Boot Priority.

Edited by Anonymous
Link to comment

Skype instaliro, zajebava me zvuk, a nema nikakvih opcija za podešavanje. Pucketa nepodnošljivo, i kad slušam druge i kad pustim one zvukove zvonjave. Creative Live! je zadužena za ove zaebancije.

Link to comment
E sad, ako je externi ukljucen Vista nece da se buta i ponovo vraca na pocetni skrin i tako stalno.
Dokle tacno stigne pre nego sto se vrati na pocetni skrin? Ako se pojavi onaj horizontalni stapic koji se puni, onda je boot faza prosla. Lici mi na neki drugi problem izazvan prisustvom externog diska, ne na boot problem.
Link to comment

Externi je svakako problem jer nece da se druzi sa Vistom.Prvo se pojavi Gigabyte login skrin, pa onda crni ekran i onda skvikne zvucno i opet login skrin i tako u krug.

Link to comment
Imam Vistu, imam SATA hard in i WD My Book out.E sad, ako je externi ukljucen Vista nece da se buta™ i ponovo vraca na pocetni skrin i tako stalno.Naravno, ako je vec pocelo dizanje Viste i tad ukjucim u struju externi sve prolazi najnormalnije.Cesljao sam gugl po tom pitanju, vid'o da ima slicnih problema, al' nema resenja (bar tu gde sam naleteo).U BIOSu primarni boot je unutrasnji hard-ostali disejblovani, mada sam pokusao i ostale kombinacije.Na starom kompu sa XPom gasi se i pali sa kompom sto neuspesno pokusavam i sa ovim novim.Bicujte me ako je vec slicno/isto pitanje postavljeno. Maticna je Gigabyte (ako sta znaci). -_-
Slična stvar i kod mene, na Asus matičnoj, XP SP2. Kada je priključen 1 TB eksterni, zaglavi se u startu, dok detektuje diskove. Sa 500 GB nema problema. Oba su WD MyBook.
Link to comment

Ukucao sam u Guglu "mybook boot problem" (u stvari ukucao sam "mybook bo", Gugl mi je sugerisao ostatak) i ispostavilo se da je ovo planeterni problem.Neki su rešili problem sa:

in the BIOS, turn Legacy USB Storage Device to disabled. This is only used to allow the BIOS to use it a s boot device, so it isn't required (unless you do boot from it...). That may solve the problem, your OS will still see the storage device.
Link to comment

da li moze da se zakaci na mega upload nesto bez upotrebe megaupload toolbara i bez premium services? i zasto ljudi iz srbije ne mogu da skinu ono sto sam zakacila pre na megaupload?

Link to comment
Ukucao sam u Guglu "mybook boot problem" (u stvari ukucao sam "mybook bo", Gugl mi je sugerisao ostatak) i ispostavilo se da je ovo planeterni problem.
Da video sam da se spominje USB Legacy kad sam guglo, nego se pitam koliko je to bezbolno za ostale periferije (i uopste) zakacene preko USBa pre nego sto disejblujem?
Link to comment

pitanje koje je sigurno kandidat za nagluplje decenije:sta treba da se kupi (adapter, gajtan i sl) ako ste u americi i zelite da napunite evropsko-strujne sprave tipa mobilni, kompjuter, foto aparat i sl?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...