Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Imam linkove za blu-ray izdanje filma, a ja hocu da ga metnem na DVD...najbezbolnije/najlakse je to uraditi - kako?

Edited by gotivac
Link to comment

Ko ima onaj ''kuler-poslužavnik'' za laptop (čini mi se Dig), da mi kaže valja li to šta i koji model se preporučuje kao, jelte, baš dobar.

Link to comment

Valja itekako, imam Cooler Master Notepal Infinite, ima tri nivoa regulacije hlađenja.Najpre sam ga kupio nekim prijateljima, jer se njihov laptop nenormalno grejao već posle 30 minuta korišćenja, a sada je posle višesatnog korišćenja uz Notepal (i to na najnižem stepenu hlađenja) tek blago zagrejan.Preporuka.

Link to comment
Ovaj, i to baš silver, sada valjda imaju u ponudi nekoliko boja.Ovaj je identičan, samo što nema dodatne USB portove.Oba modela imaju samo 1 ventilator, ali sam na nekom stranom sajtu za testiranje hardvera video da bolje hlade od ovih modela sa tri ventilatora. Lepše izgledaju od ovih sa 3, završna obrada je finija i laptop stabilno stoji na njima. Edited by Conspirator
Link to comment

Ja sam pazario neki Canyonov:1029320.jpgRadi odlično, tih, dno laptopa je bukvalno hladno. Mislim da sam ga platio oko 20e, ima 2 godine garancije, izgleda odlično (u prevodu na srpski: uopšte se ne vidi kad se laptop metne na njega). Imaš ga u jednoj od onih prodavnica u podzemnom kod Doma omladine.

Link to comment

Vidiš, taj bi mi možda i više odgovarao jer ima te ''kukice'' dole pa mi laptop ne bi klizao sa kulera kad ga držim u ležećem položaju.. Ne znaš model? Ima 500 tih Canyonovih..

Link to comment

Canyon Cooler Notebook Stand USB 12-17" . Odličan je, postolje možeš da rotiraš, da namestiš visinu i nagib laptopa, tako da možeš da postaviš komp u poziciju koja tebi najviše odgovara.edit: Evo ti. 13e. Džaba.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Treba za dve nedelje, u firmi, da držim kurs Excel 2007... Problem mi je što ljudi kojima treba da držim isti, mislim, kurs, jeli, neznaju engleski i očekuju neke skripte uz taj, nesrećni, kurs... A kao za inat, nigde nema (ili bar ja ne mogu da nađem, sve neki tutorijali za 2003, jebala ih ona...) nijedan tutorijal za 2007 varijantu Excela... Mene, kao i svakog normalnog, mrzi da pišem sve od početka, ili , mislim da bi bilo još gore, prepravljam neki za 2003 ili 2000... Stoga, molio bih da se neka dobra duša koja ima link ili tutorijal u elektronskom obliku (može i knjiga) javi i pomogne mrzovoljnom čoveku u nevolji... Može i na PM, jerbo, mislim da moderacija ne bi baš blagonaklono gledala na neke rapide i torente...Unapred hvala...

Link to comment
Imam i ja 1 pitanje: kako proveriti postu na Eunetu sa kabla? Ranije je moglo uz skidanje odredjenog broja minuta po kB, izgleda da su ukinuli?
Hvala na pomoći... Jes da nije baš puno pomoglo, ali nema veze... Na kraju ću sesti i napisati jebeni tutorijal, kako stvari stoje...Za ovo tvoje pitanije... Jedno vreme nije moglo nikako, pa je posle moglo samo preko webmaila ili da ti skidaju minute, a sad, izgleda nikako ...
Pristup Webmailu iz Srbije je moguć ukoliko ste konekciju na Internet ostvarili upotrebom EUnetovih Internet servisa (ADSL, Dialup, Stalne veze...), kao i preko nekomercijalnih Internet provajdera, kao što je akademska mreža.Pristup Webmailu iz inostranstva moguć je preko bilo kog Internet servis provajdera.
Ima jedan trik, ali će ti isto skidati vreme... Preusmeri, iz Eunetovog inbox-a, na neki drugi, koji ti odgovara (npr Gmail)... Za to moraš bar jednom da se uloguješ na svoj nalog preku EUnetovog interneta, ali kad podesiš, sva pošta ti lepo stiže gde treba... I naravno, lihvari ti skidaju 6 minuta po započetom Mb... Bar je tako bilo ranije...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...