Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li postoji neki program na internetu koji može da pravi više video sekvenci od npr. videa koji traje 25-30 min i više? Potrebno mi je da napravim manje sekvence.
Ili, drugim rečima, da ga iseckaš.VirtualDub.Mali, jednostavan.
Link to comment

VirtualDub ja uvek koristim, ali realno ima 1 veliki problem kod seckanja, a to je da morash da isechesh komad, pa sachuvash, pa isechesh komad, pa sachuvash i tako u krug. Reshenje je Cut Assistant: http://www.videohelp.com/tools/Cut_Assistant - to je samo GUI, pa treba staviti putanju do VirtualDuba ili nekog drugog slichno alata (AviDemux recimo). Malo je nabacano, ali u principu radi... i onda moze da se sve iseche mnogo, mnogo brze nego samo sa VirtualDubom.edit: a pritom podrzava i druge alate, pa moze da se koristi i da seche WMV (asfbin) i MP4 fajlove (MP4Box), shto je nemoguce samo s VirtualDubom. A ovako je uvek isti GUI.

Edited by Venom
Link to comment

Ima li nekog ko bi mo pomogao oko problema sa skype-tom, od nedavno mi se javlja problem (pogledaj sliku)skypeh.jpgnije mi jasno kakav "disk" je "full" kada particija na kojoj se nalazi program ima viska mesta od par gigabajta :blink:moguce da je sve ovo pocelo sa prelaskom na novu verzijom skupe-ta!!

Link to comment

Nakon instaliranja Office 2007 <_< nešto se u Outlook Expressu poremetilo tako da mi sada radi spell check za francuski jezik.U tools/options/spelling mi u padajućem meniju nudi takođe samo francuski. Nije mi jasno kakve veze imaju Office i Outlook express, al to me preterano ni ne zanima. Zanima me kako da podesim spelček na engleski?

Edited by Idioteque
Link to comment

Prilikom pokusaja instalacije drajvera za zvucnu me napalo neko sranje i sad mi je sistem u kurcu... Proces se zove nuuhrd.exe i ne moze da se ubije, tj. jos nisam uspeo. Sve mi ide sporo, sve je sjebano, a google nema nista o procesu pod tim imenom.Jel imao neko slican problem?Edit: Resio upadom u safe mod i brisanjem, za sada sve sljaka normalno.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Odlepio mi racunar ...dok sam pokusavao da ocistim racunar od "lije" izgleda da sam ga "ocistio" i od profila :(Restartovao sam racunar i jednostavno nemam profil, kao da sam usao u novi nalogsvi programi i podaci su tu ali nista nije namesteno.Izgleda da mi se sprema preinstalacija celog racunara.Pod pretpostavkom da je povratak ... profila ne povratan,sta mi predlazete:da sad instaliram Vistu ili (da nastavim da radim pod) XP?

Link to comment
Odlepio mi racunar ...dok sam pokusavao da ocistim racunar od "lije" izgleda da sam ga "ocistio" i od profila sad.gifRestartovao sam racunar i jednostavno nemam profil, kao da sam usao u novi nalogsvi programi i podaci su tu ali nista nije namesteno.Izgleda da mi se sprema preinstalacija celog racunara.Pod pretpostavkom da je povratak ... profila ne povratan,sta mi predlazete:da sad instaliram Vistu ili (da nastavim da radim pod) XP?
Probaj da kreiraš novi User Account. Ko zna, možda proradi. Ukoliko reinstaliraš, stavi Vistu (SP1).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...