Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

popela sam glupi taskbar na vrh ekrana, nemam pojma kako. to mi se desi povremeno i ne mogu nikad da se setim kako se vraca na dno. nervira me, a nemam vremena da čačkam - pomagajte drugovi.

Link to comment

samo klikni na njega i povuci ga na dno ekrana... a ako ne želiš da ti se to dešava, desni klik na taskbar i klikni Lock taskbar (naravno prvo ga namesti tamo gde želiš da ti bude :P)

Link to comment
samo klikni na njega i povuci ga na dno ekrana... a ako ne želiš da ti se to dešava, desni klik na taskbar i klikni Lock taskbar (naravno prvo ga namesti tamo gde želiš da ti bude :P)
veruj mi da sam to radila (prilično histerično, though) i nije mi uspelo. sad jeste, tako da - fala. budala sam, tim se dičim.
Link to comment
jel moze gif slicica u power point? mislim vidim i sama da moze ali nece da mi se pomera :( what's the trick?
Ako misliš na animirani gif, evo, upravo sam probao u PP 2007, "pomera" se (naravno, kada se prezentacija pokrene, u edit modu je nepokretna). Snimio sam prezentaciju i u formatu PP 2003 i i dalje se bez problema "pomera". Nema trika, Insert -> Picture.
Link to comment

Treba sa mobilnog telefona Samsung SGH-E330 da prebacim kontakte koji se nalaze u telefonu na racunar.Interesuje me koji kabl? Gde moze da se nadje? Koji program se koristi za to*?*za SonyEricsson-e koristi se MyPhoneExplorer.

Edited by eye of the beholder
Link to comment

A da li, kad se prebace kontakti na PC preko jednog programa, je moguce videti ih preko drugog? Tj prebaciti kontakte sa SE na Samsung ili Nokiu ili neki drugi telefon. Da li su ti fajlovi kompatibilni?

Link to comment

Да ли у Београду постоје хот-спотови? Не мислим на СББове по кафићима него по парковима (мислим да је Теленор неко време у Студентском парку одржавао) или тако неким јавним местима (или ако знате да неком цурка откључан нет на том и том месту у граду), значи скроз за џ!

Link to comment

Pitali su me to isto pitanje jednom prilikom, pa je testirano uzivo :D. Bash kod Studentskog parka je provereno i nadjeno bar jedno 15 mreza, od toga 5 sa slobodnim pristupom.

Link to comment

Dogodio mi se narod na kompu. Instalirala sam neki apdejt za Adobe, spyboot je prijavio neku promenu registra koju sam ja odobrila (pisalo je da je vezano za Adobe) i komp je trazio restart. Ja sam rekla ok. Nista sem tog apdejta nije vec danima daunloudovano ili instalirano na komp.Posle toga mi se pojavila poruka u kojoj je otprilike pisalo (prevod s italijanskog)- "Komp ne moze da louduje memorisani profil na lokalnom nivou. Greska je verovatno izazvana problemima vezanim za autorizaciju. Kontaktirati administratora. U medjuvremenu ce se loudovati privremeni profil, ali nijedna promena nece biti sacuvana nakon restartovanja". Naravno- ja sam administrator.Promene koje sam primetila: 1) sad mogu normalno da restartujem komp (ranije sam morala da ga zatvorim, pa sa pocetnog ekrana odaberem restart)- to je jedino normalno2) ne mogu da koristim Voipstunt jer mi daje neki critical error 3,0 i obavestenje "unable to start the core engine, the application cant continue. restart application?" i kad ga restartujem (voip)- opet isto.Bukvalno mi se nijedna promena ne zadrzava na kompu- dodavala jezike na language bar, setovala pocetnu stranu na gugl, logovala se na mejl, probala da dodajem shortcute na desktop, ali kad restartujem sve mi vrati na isto + mi nudi prezentaciju XP-a <_< Xelp.I unapred hvala.

Edited by Joshua
Link to comment
Xelp.
Oštetio ti se user profile.Imaš ovde detaljno opisano kako da kreiraš novi i u njemu sačuvaš bar neka podešavanja iz starog (za workgroup computer)http://support.microsoft.com/kb/811151http://articles.techrepublic.com.com/5100-...11-5035219.htmlhttp://www.windowvistarepair.com/articles/...le_Corrupt.htmlNe bih da te plašim, ali meni se to desilo na starom računaru i ubrzo posle toga sam počeo da pronalazim bad sektore na hard disku. To može (ali i ne mora) biti znak da hard disk otkazuje. Jedan zakazani scandisk za sistemsku particiju ne bi bio na odmet. Edited by Conspirator
Link to comment

na svakih sat-dva mi, iz cista mira, radio nesto ili ne, izleti pop ap prozorce s natpisom:mdm.exe - Unable To Locate ComponentThis application has failed to start because MSVCP71.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.OKKad kliknem na OK, ne desi se nista, komp nastavi da radi normalno. O cemu se ovde radi?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...