Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Bezbedno je ukoliko ne planiraš da dižeš sistem sa nekog USB uređaja.
Aha, to svakako ne.Sad sam nasao na netu da je problem u Intelovom cipsetu sa maticne (ne samo Gigabyte).Sad sljaka kako treba - hvala ;)
Link to comment

Ajde da se i ja umesam. Ne treba mi tako nesto, ali me je uvek zanimalo :DTamo pise da to sokocalo konvertuje US uticnicu u evropsku, ali da ne utice na voltazu. Sta od nasih aparata moze da radi s' americku struju?

Link to comment
Ajde da se i ja umesam. Ne treba mi tako nesto, ali me je uvek zanimalo :DTamo pise da to sokocalo konvertuje US uticnicu u evropsku, ali da ne utice na voltazu. Sta od nasih aparata moze da radi s' americku struju?
nemoj sad da unosis zabunu :Dtrebalo bi da sve odavde moze da radi i tamo, jer je na svemu sto sam gledala input od 100 do 240 v.valjda je to to, nemam pojma.
Link to comment

Koristi li još neko Google Desktop Gadgets, i još preciznije, "News" gadget? 2u8at7s.jpgProšle nedelje mi je izbacivao samo španske naslove. Onda je 3-4 dana radio, evo od ponedeljka sve što vidim su kineska (valjda) slova. Naravno, poludeh od skidanja i ponovnog add-ovanja istog, 100 puta sam mu udario OK u opcijama "Choose your news edition" da filtrira samo UK vesti, ništa. A drag mi nekako, dok nije ovako vilenio, baš sam ga koristio.

Link to comment

koristim windows hp, i isti se automatski updateovao sto mi je donelo internet explorer broj 8. e sad taj explorer mi ne dozvoljava da gledam youtube klipove koji su okaceni direktno na stranici koju sam otvorio (npr topic: youtube slane zanimacije na SZD), a ne propusta i neke fotografije (i u jednom i u drugom slucaju stoji samo nesretni crveni x). sta je potrebno promeniti da resim problem (osim promene explorera sto ce mi savetovati vecina :lol: )??

Link to comment
Znam da cu zbog ovoga verovatno goreti u paklu ali... meni je ovaj IE8 sasvim solidan browser :unsure:
Ako skinem sa MS sajta novi IE8, da li ce me smarati i proveravati da li mi je WIN XP legalan ili ne?
Link to comment

Ne znam, mene nije. Skinuo sam neki fajl od 1.1mb, pokrenuo ga i onda se skinula instalacija od valjda 16mb. Mislim da nikakve provere nije bilo.Jel postoji speeddial za IE8?

Link to comment

Ljudi imam veliki prblem ne znam dal je virus ili sta.KAd preko mozile ili explorera udjem na bilo koji sajt i malo surfujem na sistemskoj particiji mi se drasticno smanjuje prazan prostor.I cak udjem u total komander i kad pritiskam "/" za povratak na pocetak tj na c on mi nonstop smanjeje prostor iako ne radim nista nego sam pritiskam "/".Jel virus u pitanju? Imam Nod 32 i sljaka fino sve viruse sa fleseva odmah nadje i pobrise kako onda mogao da se zarazi? Ostale 3 particije se ne smanjuju samo ova sistemska.

Link to comment
Ako skinem sa MS sajta novi IE8, da li ce me smarati i proveravati da li mi je WIN XP legalan ili ne?
Ne, ali očekuj u roku od 7 dana da ti upadnu 1 marinci na gajbu.
Link to comment

Lale izgleda da je problem sa sajtom trackmania nations imam 1.7gb slobodno i onda kad krenem da skidam igru on mi zaglupi firefox i padne mi prostor na 60mb. A to sto smanjuje pomalo i polao i vraca izgleda to firefox smesta fajlove sa sajtova u svoj kes.

Link to comment

Ne znam koji tip fajlova skidas, ali znam da neke igre, npr PES09, traze uzasno mnogo prostora da bi se raspakovale. Konkretno kod PESa skines rar fajl od 1,5 Gb, ali trazi oko 17Gb da bi raspakovao pa ponovo spakovao igru. Mozda je to uzrok problema, samo sto se to kod tebe desava online.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...