Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

9 hours ago, jms_uk said:

Ja mislim da je sad jedini nacin ako nesto hoces da sacuvas, da proteras kroz y2mate (drugi downloader-i su dostupni) i snimis fajl kod sebe.

 

yt-dlp je resenje ako si malo tehnicki potkovan. Ja uglavnom odmah skinem citav kanal ako mi se svidi. :)

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
5 minutes ago, goofs said:

Zna li iko dal Telenor/Jetel zakljucava telefone koje proda na svoju mrezu?

Ja sam od firme dobio, preko Telenora, u maju, nov, otključan, druga kartica mi je A1...

Edited by radisa
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li neko mozda zna kako se zabica stavlja na LAN kabl? Odnono, da li je bitan redosled boja onih zicica koje ulaze u zabicu? Kad god sam gledao onog u radnji sto to radi imao sam utisak da je bitno kako idu zicice, ali mi glupo bilo da pitam :D 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Sludge Factory said:

Da li neko mozda zna kako se zabica stavlja na LAN kabl? Odnono, da li je bitan redosled boja onih zicica koje ulaze u zabicu? Kad god sam gledao onog u radnji sto to radi imao sam utisak da je bitno kako idu zicice, ali mi glupo bilo da pitam :D 

 

 

za full brzine mora svih osam da se postavi

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Delija67 said:

Bitan je redosled. Ima dva standarda

 

Tako da ako radis samo sa jedne strane, proveri prvo sta je onoj drugoj.

 

IME, T568B je zastupljeniji mnogo vise od A.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

E, ovo još nisam video, externi titlovi u .sub formatu lepo sinhronizovani bez ikakvih dodatnih podešavanja na kompu, kad ih prebacim na usb pa na tv, totalno nesinhronizovani. Kako je to uopšte moguće?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Novi problem sa mojim kršom od laptopa starim 10 godina.

Upalim ga, podigne sistem, pokrenem klikom /otvorim neki program i posle nekih 15 sekundi prestaje da reaguje na bilo kakav klik, kako mišom tako i dodirom na samom laptopu. Kursor ide po ekranu ali ne reaguje ni na jedan klik. 

Rešenje Ponovna instalacija drivera? Kako kliknuti?

 

Uspevam da podignem task menadžer ctrl alt del pa ga onda restartujem. Ali opet isto ...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...