Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Koju aplikaciju koristite za mejlove, mislim na poslovni mejl kad treba da ga prebacim da mogu da čitam na mobu npr? Mene ubi ovaj Blue mail, užasno mi nepregledan i non-stop izbacuje da imam unread mejlove koje sam procitao pre 100 godina. 
 
 

Ja sam pre dve godine instalirao "iz dosade " Outlook i super sam zadovoljan. Možeš i postojeći gmail da objediniš...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
22 hours ago, Zaboravan said:

Gmail? 

Outlook su dosta popravili u početku je bio krš. 

 

6 hours ago, Frank Pembleton said:


Ja sam pre dve godine instalirao "iz dosade " Outlook i super sam zadovoljan. Možeš i postojeći gmail da objediniš...

....shiit has hit the fan.

 

Hvala obojici.

Sad probao Outlook, to mi je i na službenom kompu, i radi super. Mnogo je brži od Blue Maila

 

Inače, ako ne računamo ptt mejl pre skoro 25 godina, ja sam mail account otvorio na yahoo i nikada se nisam prebacio na gmail. Kad treba nešto hanumi da pomognem oko njenog posla preko gmail ja kao tele u liftu.

  • +1 1
Link to comment
On 29.8.2022. at 15:11, napadaj said:

Vidi je, ali neće da se zakači.

 

Resetuj ruter. (Tj upali izgasi, nemoj brisati podesavanja)

 

Ako imas noviji ruter nekad objedine 2.4 i 5 mreze u jednu. Ja otkad  imam obe odvojene nemam probleme.

Edited by bags
  • +1 1
Link to comment
On 23.8.2022. at 23:56, kipo said:

Ja sam nedavno navratnanos uzeo ove Philips za 35€. Baterija drzi satima a zvuk je zaista cist, bas ok, udobne. Sto se tice buke, bio sam na 400m od nekog uzasnog, gadnog i glasnog nocnog kluba gdje je gostovala Karleusa - nisam je cuo. Vise nego pristojne za te pare.

 

Uzela! Hvala na preporuci :)

Ovo je značajno drugačije od onoga na čemu sam do sad slušala muziku, čistiji zvuk, držim jačinu na pola i to mi je već mnogo.....milinica 👌

 

a i lepe su ovako bele 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Svemir Zeka said:

 

Uzela! Hvala na preporuci :)

Ovo je značajno drugačije od onoga na čemu sam do sad slušala muziku, čistiji zvuk, držim jačinu na pola i to mi je već mnogo.....milinica 👌

 

a i lepe su ovako bele 

E drago mi sto nisam pogresno preporucio :)

  • Hvala 1
Link to comment

stiglo mi je obaveštenje na mail da menjam lozinke sa zastrašujućim crvenim dugmetom da proverim lozinke. 

meni se na to ne klikće. 

 

piše da google nalog nije ugrožen. 

koliko je ozbiljno i šta da menjam? 

 

sećam se da je neko već pominjao nešto slično, ali nisam se udubljivala. 

Link to comment

gledaj onu "reply-to" i adresu sa koje je poslato

 

ako nije nešto clean tipa "support@google.com" već je nešto "saveyouraccountrugently" ili "ross8inches" ne obraćaj pažnju.

Obično gugl ne šalje te šarene "klikni me odmah" mejlove

Ako možeš daj skrintoš bez ličnih podataka

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

a, to je negdje nešto leakovano angro, sa nekih sajtova, gdje ti imaš sačuvanu lozinku (možda je i PPP lol), nema veze sa guglom, ali imaš sačuvanu lozinku. Ovako moraš ići jedno po jedno da vidiš na kom sajtu su ti kompromitovane šifre, što može da bude težak smor, pogotovo ako ti je provaljena šifra na nekom sajtu koji ne koristiš već godinama. 

Link to comment

hvala! 

 

mogli su provaliti kad imam vremena, a ne sad kad ne znam gde ću pre. 

 

mislim da se nisam nešto mnogo ni prijavljivala uz ovu adresu na koju mi je stiglo. 

 

edip: da kliknem na ono crveno ili ne? 

još nisam. 

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

ma to crveno će da te odvede u podešavanja tvog gugl naloga i onaj dio tamo gdje su ti sačuvane lozinke, nećeš se nešto leba najesti od toga, neće ti ni reći koje su ti tačno kompromitovane lozinke. 

  • Hvala 1
Link to comment
53 minutes ago, James Marshall said:

ma to crveno će da te odvede u podešavanja tvog gugl naloga i onaj dio tamo gdje su ti sačuvane lozinke, nećeš se nešto leba najesti od toga, neće ti ni reći koje su ti tačno kompromitovane lozinke. 

u slučaju da se još nekome desi. 

 

crveno je, u stvari, pomoglo. pokazalo je koja lozinka je ugrožena i koje su slabe i mane još nekih. 

 

zanimljivo je da je ugrožena lozinka poslovnog gmaila koji je, izgleda, uvezan sa ličnim. 

 

ne znam da li je slučajno baš danas kada se dešavaju tektonski poremećaji u strukturama na poslu. :lolol:

 

ništa bez edita: tu lozinku ne mogu da menjam. i ne zanima me. 

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...