Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

55 minutes ago, James Marshall said:

E, a može li neko u kratkim crtama da kaže pros and cons uzimanja Amazon Fire Sticka u Srbiji?

Nema klasičan store

Za većinu stvari moraš da se snalaziš i sajdloduješ

  • Hvala 1
Link to comment

Malo sam zbunjen, pa da pitam ovde. Drugar ima neki HP laptop. Treba da se reinstalira sistem, no u Biosu se moze videti samo spisak komponenti, bez bilo kakve mogucnosti podesavanja (podizanje sistema sa harda, diska, fleske). Ima samo taj spisak i cekiranje memorije, HD, bla bla. Kako bih mogao da odradim reinstalaciju (ako je moguce). Tja, oduvek sam mrzeo laptopove.

Link to comment

Win7. Njega imam na disku. Ovi moji nemaju flesku pri ruci pa da probam 10 sa nje. Krene da kopira temporary files i tu zabode. Da je neki UEFI Bios noviji pa i da razumem.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Tema Torrenti je zaključana pa evo ovdje:

  U zadnjoj verziji uTorrent klijenta nema (kod mene) search taba odnosno trake, kopam po postavkama i ne nalazim način da je uključim, a guglanjem nisam pronašao da je neko prijavio isti problem u zadnjih par mjeseci/godinu, dakle do mene je. Rješenje, savjet?

 fala

Edited by Zis
Link to comment

e, isteklo vrijeme za edit: reinstalirao sam program i eto srča:isuse:

 

edit: bezveze, otvara rezultate pretrage u browseru, a ne u uTorrent klijentu kao prije, moram nać neku stariju verziju

 

Edited by Zis
Link to comment

ko još koristi utorrent pored živog i živahnog qbittorrenta . Ima i bolji search ,barem je imao ,ne znam sada odavno nisam probao utorrent 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

qBit ima jednu opciju kojom me je kupio dotle da batalim sve ostale - download in sequential order. Ako skidam film, pustim da se "napuni" nekih 20% i mogu poceti da gledam, uporedo dok gledam skinuce se i ostatak filma. Ne vredi naravno za spore torente ili internet veze.

Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

ko još koristi utorrent pored živog i živahnog qbittorrenta . Ima i bolji search ,barem je imao ,ne znam sada odavno nisam probao utorrent 

pa nitko, kad sam ga pokrenuo shvatio sam da sam i na starom računalu imao instaliran qbittorrent a ne utorrent, zato mi je i nedostajao search tab:D:isuse:

  • Haha 1
Link to comment

Ima li neko iskustvo sa servisom za racunare kupljene u WinWin-u/Tehnomaniji?

 

Tati je pre neki dan trokirao SSD tacno na godisnjicu kupovine desktopa. Ali, koliko vidim u papirima (a i on kaze da pise na kutiji), daju dve godine garancije.

 

Da li to mora da se nesto zove unapred ili moze samo da se odnese?

 

Dodatno pitanje za one koji imaju iskustva: koje su sanse da ce ubaciti dodatni NVMe drajv ili memoriju ako nije kupljeno kod njih? Verovatno nikakve, ali mozda vredi pitati?

Link to comment
34 minutes ago, jms_uk said:

Dodatno pitanje za one koji imaju iskustva: koje su sanse da ce ubaciti dodatni NVMe drajv ili memoriju ako nije kupljeno kod njih? Verovatno nikakve, ali mozda vredi pitati?

Ne gubiš garanciju ako otvoriš kućište i dodaš drajv.Ako to pitaš

A ako misliš da li hoće oni da odrade kada kupiš konfu kod njih ,ne verujem,realno i njima je to rizik da ugrađuju neproverenu komponentu 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Ne gubiš garanciju ako otvoriš kućište i dodaš drajv.Ako to pitaš

 

Mislim da ima neke nalepnice (tipa 'warranty void') preko srafova, upravo da se ne bi otvaralo kuciste.

 

1 hour ago, Fakundo Sava said:

A ako misliš da li hoće oni da odrade kada kupiš konfu kod njih ,ne verujem,realno i njima je to rizik da ugrađuju neproverenu komponentu 

 

Mislio sam vise sad, tokom ovog servisa, i na nove komponente (u original pakovanju, ali ne kupljene kod njih).

Link to comment

Ako ste imali problema sa pristupom .rs domenima u periodu 14-15h...

Kako Politika nezvanično saznaje od izvora blisko povezanih sa većim internet i infrastrukturnim provajderima u Srbiji, u toku je intenzivan DDoS napad na mnoge tačke internet infrastrukture u Srbiji, uključujući i na delove mreže koji su uključeni u rad .RS domena, odnosno RNIDS.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...