Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Crko mi komp, kupila neki laptop. 

Jel okej da kliknem:

Switch out of S mode, to mi pokazuje kad hocu Google chrome da instaliram da bi importovao sve sa starog, ukljucujuci i passwords

 

i da li mi treba windows uopste, ne znam na sta ovo radi? Nekako ovaj laptop dozivljavam kao telefon, skida apps, a imam MS in cloud. 

 

jel mi treba jos nesto da skinem ili je vec funkcionalan? 

 

Jel edge bolji od chrome ili da se drzim chroma?  

 

 

Edited by mustang
Link to comment
3 minutes ago, mustang said:

Switch out of S mode,

 

Mozes to odraditi. U principu dozvoljavas aplikacije i van glupavog MS Store-a.

 

Ja ti savetujem da predjes na Firefox. :) ( instaliras ovih par najpopularnijih ekstenzija kao uBlockOrigin, Bypass Paywalls Clean, search by image  i bices kao zmaj)

 

Edge je pun bloata koji fercera valjda samo za US trziste. ( sto mozda tebi i odgovara) Doduse imaju recimo i vertical tabs koji je vrhunski za forumasenje.

 

Chrome od verzije 103 je problematican sa performansama i puno tabova.

 

  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, mustang said:

 Android, OnePlus

 

Ima u windowsu phone link aplikacija. Istu mozes instalirati na telefon. Onda mozes kontrolisati telefon dok radis na kompjuteru.

 

Druga opcija je ako hoces samo sync browsera da koristis ms account (njega vec imas) i koristis Edge i na PC i na Androidu. Trebalo bi da radi i sync otvorenih tabova i settingsa.

Link to comment

Hvala, hvala ! 

 

Sve mi se svidja, kao da je tablet al nije, i dock je iskopiran od mekova sto mi se isto svidja jer je prakticnijii i vizuelno lepse izgleda. I svidja mi se sto je touch screen, mozda necu ni instalirati misa. Dacu par dana da vidim kako mi ide

Edited by mustang
Link to comment

Hocu da zadam finalni udarac svojoj bolesti zavisnosti od kladjenja pa mi palo na pamet da vreme ubijam i gledanjem serija i filmova. Uzeo sam jednom od druga neki adroid stik i utakao u tv, gledao, sljaka to pristojno.

Koji da kupim, sta se tu smatra bitnim? On pomenuo neku snagu, memoriju, cuda...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Hocu da zadam finalni udarac svojoj bolesti zavisnosti od kladjenja pa mi palo na pamet da vreme ubijam i gledanjem serija i filmova. Uzeo sam jednom od druga neki adroid stik i utakao u tv, gledao, sljaka to pristojno.

Koji da kupim, sta se tu smatra bitnim? On pomenuo neku snagu, memoriju, cuda...

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

Ovi su provereno korektni:

 

https://mi-srbija.rs/tv/tv-box-i-stick

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...