Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Имам табелу у ексесу, од ње сам направио упит у коме сам убацио критерјум преко формуле којиу сам написао да ми избацује само уносе из ове године и даје ми збир. Онда сам увезао податак из тог упита у екселову табелу преко гет дејта и направио лако прегледну формулу која користи увезени податак који се мења и врши ми неки обрачун који ми треба без отварања ексеса.

 

Немам питање, само се хвалим својим способностима. :nobles:

  • +1 4
  • Haha 4
Link to comment
  • 2 weeks later...

Može li preporuka za slušalice do 50, 60 evra?

Prioritet je što bolji noise canceling, bolje da su bežične ali i ne mora i da drži baterija nekoliko sati

 

Link to comment

Ja sam nedavno navratnanos uzeo ove Philips za 35€. Baterija drzi satima a zvuk je zaista cist, bas ok, udobne. Sto se tice buke, bio sam na 400m od nekog uzasnog, gadnog i glasnog nocnog kluba gdje je gostovala Karleusa - nisam je cuo. Vise nego pristojne za te pare.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

gubi mi paltop / laptop kontakt sa ispravljačem - nije do ispravljača (imam 2) već je prije do strujnog ulaza u komp. Kod koga to popravljati, kod strujaša ili ovlašćenih servisera laptopova, ima li ko preporuku?

Link to comment

Jedan telefon mi se bez problema konektuje na WiFi, drugi neće. Probao nekoliko puta, išao na forget network, ne vredi, neće da se nakači na tu mrežu. Šta može da bude problem?

Link to comment
15 minutes ago, napadaj said:

Jedan telefon mi se bez problema konektuje na WiFi, drugi neće. Probao nekoliko puta, išao na forget network, ne vredi, neće da se nakači na tu mrežu. Šta može da bude problem?

je li je vidi, da nije ono 2.4 vs 5G pitanje? Koliko ti je star taj što neće? Meni je nešto slično bilo sa starim laptopom.  

Link to comment
5 hours ago, napadaj said:

izašao je pre deset dana.

 

Možda je u tome problem. 

Koji router, ima li kakav novi firmware za njega, može li tel na druge mreže, restartovao...?

To su gremlini koje je teško skontali. 

Link to comment

Koju aplikaciju koristite za mejlove, mislim na poslovni mejl kad treba da ga prebacim da mogu da čitam na mobu npr? Mene ubi ovaj Blue mail, užasno mi nepregledan i non-stop izbacuje da imam unread mejlove koje sam procitao pre 100 godina. 
 

 

Link to comment
18 minutes ago, John Coltrane said:

Koju aplikaciju koristite za mejlove, mislim na poslovni mejl kad treba da ga prebacim da mogu da čitam na mobu npr? Mene ubi ovaj Blue mail, užasno mi nepregledan i non-stop izbacuje da imam unread mejlove koje sam procitao pre 100 godina. 
 

 

Gmail? 

Outlook su dosta popravili u početku je bio krš. 

Link to comment
On 25.8.2022. at 20:29, James Marshall said:

gubi mi paltop / laptop kontakt sa ispravljačem - nije do ispravljača (imam 2) već je prije do strujnog ulaza u komp. Kod koga to popravljati, kod strujaša ili ovlašćenih servisera laptopova, ima li ko preporuku?

Ukoliko si iole spretan sa rukama i osnovnim alatom zamenu možeš i sam da obaviš. Pronađi tutorijal na netu i naravno odgovarajući deo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...