Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jao sta da radim, jedino da nekome od vas posaljem pp o cemu se radi i da se posavetujem, Mozda preterujem, mozda ne, poslala sam nekome 2 word doc da pomognem, ali sam mozda sebi ogromnu stetu napravila. Ne mogu ovako public napisati.

Edited by Alfa
Link to comment
Jao sta da radim, jedino da nekome od vas posaljem pp o cemu se radi i da se posavetujem, Mozda preterujem, mozda ne, poslala sam nekome 2 word doc da pomognem, ali sam mozda sebi ogromnu stetu napravila. Ne mogu ovako public napisati.

Ovo ti je za tehnička pitanja i krajnji odgovor da je što je poslato poslato...
Za ovo ostalo se obrati tamo advokatima [emoji38]



....shiit has hit the fan.
Link to comment
38 minutes ago, Alfa said:

Jao sta da radim, jedino da nekome od vas posaljem pp o cemu se radi i da se posavetujem, Mozda preterujem, mozda ne, poslala sam nekome 2 word doc da pomognem, ali sam mozda sebi ogromnu stetu napravila. Ne mogu ovako public napisati.

Za pocetak napisi sta zelis da postignes. Ako zelis da od te osobe oduzmes dokumenta, to ne mozes ako ih je vec otvorio. Vrlo verovatno da ne mozes ni ako ih nije otvorio.

Ako zelis da obrises sa svog maila, to mozes.

Ako zelis nesto trece, reci :)

Link to comment
On 25.7.2022. at 8:14, Filozof manijak said:

Ja mislim da vas alfa troluje konstantno. :D

 

On 25.7.2022. at 10:46, renne said:

+dosta

Ne trolujem apsolutno nista tako mi groba mog jadnog oca koga sam volela najvise na svetu! Ako pitam nesto, to je zato sto mi je potrebna pomoc, a ti Filozofe i ostali sto su te lajkovali no comment, mislite sta hocete..Sreca pa ima jos dobrih ljudi koji zele da pomognu.

Edited by Alfa
Link to comment

Imam problem sa Firefoxom na Win10, od nedavno. Nece da instalira nijednu extenziju niti addon-kaze da su corrupted. Ulogovan u account i neulogovan. Probao update ff, uninstall pa install, clean install, obrisao sve mozilino iz appdata foldera, ubio pomen ff u regeditu, i dalje isto. Ima neko jos neku ideju?

Link to comment
30 minutes ago, Grunf said:

Imam problem sa Firefoxom na Win10, od nedavno. Nece da instalira nijednu extenziju niti addon-kaze da su corrupted. Ulogovan u account i neulogovan. Probao update ff, uninstall pa install, clean install, obrisao sve mozilino iz appdata foldera, ubio pomen ff u regeditu, i dalje isto. Ima neko jos neku ideju?

 

Čitam sada i jedna stvar interesantno se pominje, da li ti je vreme podešeno?

Tj. idi i probaj da isključiš automatsko podešavanje vremena, stavi se u pravu zonu i sve podesi pa probaj, ne košta puno a možda reši problem :)

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Vapad said:

 

Čitam sada i jedna stvar interesantno se pominje, da li ti je vreme podešeno?

Tj. idi i probaj da isključiš automatsko podešavanje vremena, stavi se u pravu zonu i sve podesi pa probaj, ne košta puno a možda reši problem :)

sistemsko, u windowsu? ili postoji neki sat i u ff?

Link to comment
3 hours ago, Vapad said:

 

Čitam sada i jedna stvar interesantno se pominje, da li ti je vreme podešeno?

Tj. idi i probaj da isključiš automatsko podešavanje vremena, stavi se u pravu zonu i sve podesi pa probaj, ne košta puno a možda reši problem :)

probao, ne radi.

Link to comment
14 minutes ago, Grunf said:

probao, ne radi.

 

Eh, ok. Nemam baš dovoljno iskustva a ako ni kolege nemaju probaj nešto od ovoga - https://appuals.com/firefox-addons-not-working/

 

Dva si već probao.

Šest deluje jeftino za probati.

Ja bih se verovatno prvo nakačio na tri, pet, sedam i dvanaest :)

 

A uvek postoji i neka varijanta da izvrtiš neki CCleaner i skineš odande, pa vidiš da li će proći..

 

Good luck

 

Link to comment

imali leka kad crkne hdmi izlaz na integrisanoj grafickoj?

na grafickoj imam dva izlaza, dvi izlaz koji ide u komp i  hdmi izlaz,(koji mi je isao na tv i koji sada ne salje sliku, odnosno signal jelte)

kako sam utvrdio da su hdmi kablovi ispravni, kao i hdmi ulazi na tv-u, a i sliku na tv-u daje taj dvi to hdmi kabl, sve ukazuje da nema sta drugo vec da je otisao taj hdmi izlaz na grafickoj..

i sta cemo sad?:fantom:

 

Edited by Shaq
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...