Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

i meni je sportage najlepši od pobrojanih, al od meni bliskih ljudi koji su kupovali suv iz te klase on je otpao zbog malog gepeka

 

oni su prvo terali tucsona, pa su ga posle dve godine zamenili za qashqaia

 

i sa njim su prezadovoljni

 

 

možda da zbog potrebe za prostorom bacite pogled i na tucsona, veći je od qashqia, a u istom cenovnom rangu su

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
14 minutes ago, maheem said:

Sportage mi deluje najbolje od nabrojanih.

Vidim da ste se ipak odlučili za SUV, htedoh da predložim Seat Alhambru al svejedno je nema kod našeg dilera. Bar na sajtu.

Ja sam neodlučan, žena neće limuzinu, imali smo razgovor oko toga danas nekon vožnje Mazde 3, tako da je demokratskim glasanjem za sada 1,5:0,5 za SUV. 

Link to comment
16 minutes ago, Milosh76 said:

A Skoda Kodiaq?

Odličan automobil, ali ja imam neki iracionalni otklon prema Škodama. Deluje mi kao auto za nekog penzionera, npr. mog ćaleta, koji je nikad ne bi vozio, jer i njemu auto za penzionere (premda je i sam penzioner, priča sada ludak da će da kupi Mazdu 6).

Link to comment
16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

i meni je sportage najlepši od pobrojanih, al od meni bliskih ljudi koji su kupovali suv iz te klase on je otpao zbog malog gepeka

 

oni su prvo terali tucsona, pa su ga posle dve godine zamenili za qashqaia

 

i sa njim su prezadovoljni

 

 

možda da zbog potrebe za prostorom bacite pogled i na tucsona, veći je od qashqia, a u istom cenovnom rangu su

 

Sportage na papiru izgleda odlično, možda i najbolje od svega. Razmišljao sam i o Tucsonu, možda odem i do Hyundai-ja sutra, premda sam gledao neke review-e na YT koji kažu da su Sportage i Tucson skoro kao jaje jajetu i da je manje više svejedno. Hoću prvo da vidim kako mi Koreja leži uopšte, vozio sam ćaletov Ceed i sećam se da ima brutalno tvrdo kvačilo, osećao sam se kao da bildujem noge u teretani. 

Link to comment
13 minutes ago, Lancia said:

Seat Ateca je bombona, najbolje se vozi od svih suvova. :vivaespaña:

Iz nekog razloga postoje brendovi automobila koje ne uzimam u razmatranje nikad, premda nemam neki racionalni razlog. Seat je jedan od njih, a tu su još i VW, Ford, Fiat i Citroen - da ne računam budget brendove poput Dacie i egzotike poput Subarua. 

Link to comment

Ma zezam se, stvar ukusa. 

Neam neki stav prema seatu, vozio sam Leona jedno vreme i baš mi se bio svideo. Javi kako prošao Sportage.

Kako ti se čini razlika u vožnji SUVa i limuzine? 

Link to comment
7 minutes ago, Ayatollah said:

:laugh: 

 

Ma siguran sam da je Seat sjajan auto, nema to veze sa tim, iracionalna stvar skroz. Evo, možda odem i tamo ako stignem, ali ne mogu baš da obećam.

To i ja praktikujem :D

Seat ima sigurno najbolji motor i vozi se skoro ko normalan auto. Pregledan je, sto je meni jedna od najvaznijih stvari.

Nije sexy istina, to se verovatno nece svideti tvojoj madam.

Link to comment
8 minutes ago, maheem said:

Ma zezam se, stvar ukusa. 

Neam neki stav prema seatu, vozio sam Leona jedno vreme i baš mi se bio svideo. Javi kako prošao Sportage.

Kako ti se čini razlika u vožnji SUVa i limuzine? 

 

Javiću svakako. Što se vožnje tiče, šta znam, nisam osetio neku drastičnu razliku (uz izuzetak bolje preglednosti) - veća mi je bila razlika između turba i atmo, nego između SUV i limuzine. Doduše, imajući u vidu šta sada vozim (Astra II Classic od 90 konja, 1.4. atmo koja je bila konfekcija i kada je bila nova) meni je sam ulazak u mašine od 130+ konja najveća promena.

Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Kako se taj Seat pozicionira unutar VW grupe, ispod ili iznad Škode?

Po voznim karakteristikama ide iznad i VW, jedino uvek kasni sa implementacijom info sistema i komandne table. Skoda je uvek pucala na komfor kao primarni zadatak. 

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...