Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

Prethodnih godina je prodato dosta sandera za 7.999 EUR sa samo jednim vazdušnim jastukom (za vozača) i bez klime. Dačija bi ih prodavala i bez točkova kad bi lokalni propisi dozvoljavali.

 

Novi sandero izgleda ima 2 jastuka u svim varijantama, ali ne i bočnu zaštitnu zavjesu (ima u opcijama neki paket bezbednosti za 300+ EUR, ali bez detalja, možda je to). Iz druge ruke, vozač kaže da je vrlo korektan paket - novija platforma, modernija tehnologja unutra, dosta mjesta, bolja sjedišta nego ranije, nema više dizela..

Link to comment
  • 2 weeks later...

Novi Stepway vs novi Tipo HB vs Astra J Sedan vs Hyundai i30?

Stepway u najskupljoj benzinskoj varijanti uz rezervni tocak i bojom koja nije bela 13240e, turbo benzinac 90 konja

Tipo u najvisoj Lounge opremi isto tako oko 13500... atmosferac 95konja

Astra J sedan u Enjoy opremi 12990 evra, turbo 140 konja.

 

Hyundai i30 je isto oko 13.600 evra, atmosferac 100 konja

Link to comment

Ima samo Astra J Sedan...nema ni hatch ni wagon :D 

Moram da se dogovorim sam sa sobom da li zelim nov auto i da uzlazim u kredit... a onda da presecem sta hocu i sta mi treba...ovo je neki uzi izbor, mada nisu ista klasa, naravno.

Link to comment
43 minutes ago, Milosh76 said:

Ima samo Astra J Sedan...nema ni hatch ni wagon :D 

Moram da se dogovorim sam sa sobom da li zelim nov auto i da uzlazim u kredit... a onda da presecem sta hocu i sta mi treba...ovo je neki uzi izbor, mada nisu ista klasa, naravno.

Otvori se još malo za ratu i uzmi Corollu...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mimix said:

Sacekaj sajam automobila, makar on bio virtualni...

 

Nece sestra da ceka, mi kad nesto hocemo, to mora juce da se dobije :D

Ja sam moj auto kupila na osnovu fotke :lolol: i par razmenjenuh poruka sa dealershipom. Jos mi ga dovezli :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...