Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

44 minutes ago, Sammael said:

 

Evo me. Ja imam 1.5 TSI, Style paket opreme sa još dosta toga nakarikanog (navigacija, panorama, varioflex sedišta, itd). Kupio ga novog 2018 u AC Stojanović, trajalo je dosta dugo dok nije isporučen pa sam izboksovao dodatne popuste zbog toga.

 

 

 

Mi smo zeni rezervisali Karoq, negde na prolece i trebalo je da ga isporuce u avgustu. Kad smo ih zvali da pitamo gde je zapelo rekli su da ce biti u novembru. Na pitanje da li mogu da nam garantuju da ce tada zaista biti, nisu ni pokusali da nas slazu, rekli su da ne. Onda smo odustali i kupili sportage...

 

Stekao sam utisak da se skoda toliko dobro istalila sa drzavom (i to jos sa garniturom pre ovih) da ih pojedinacni kupci ne zanimaju bas previse

Edited by ZokiAsov
Link to comment

Ono što mi je bilo super je što sam preko njih organizovao prodaju prethodnog auta (Corolla Verso), samo mi je bilo bitno da mi isporuče Karoq pre nego što istekne registracija koja je za 2.2 bila 65k pa nisam baš hteo da plaćam. Nisu oni otkupili prethodni auto nego neki njihov diler polovnjaka, a njemu je bilo skroz OK da čeka da mu predam Toyotu kad stigne Karoq. Ukupno sam čekao oko 6 meseci (naručen u decembru, stigao u maju) ali sam dobio oko 2k EUR popusta zbog kašnjenja jer sam insistirao da prilagode cenu sajamskom popustu kad već nisu isporučili pre sajma.

Link to comment

@radisa

@Ryo

 

eto, vidis... moguce je da je u meni problem. da sam ostario, da nemam vise razumevanja za toyotu (godinama sam vozio korolu), a moguce je i da sam ustao na pogresnu nogu tog dana. ali tada u Rav$ sam se osecao kao u Vitari od 14.5k evra, bez zezanja.

mozda mu/joj dam jos jednu sansu, some day.

Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:

 

Zajebavaš da su 2021. godine napravili auto bez klime :laugh:

Ukoliko na taj način nastaviš da tumačiš cenovnike, lako ćeš utvrditi da su mnogi automobili napravljeni i bez boje.

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...