Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Deutschland

Featured Replies

26. su izbori, Merkel ne učestvuje, ide žena u penziju… osim ako ne misliš na podršku svom kandidatu, primedbe Šolcu, to da, ali i to samo ponekad. 
@Ros pa da nije hteo, ne bi se kandidovao. A on je baš zbog korone dosta dobio na popularnosti.

Edited by aram

  • Replies 3.3k
  • Views 327.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • @zorglub Vrlo zanimljiv grad, univerzitetski centar. Ima imigranata, uglavnom bledolikih, ex SSSR ima i Balkanaca. imaju Vijetnamce jos iz vremena DDR. Imaju fabrika, nov stadion.Vlasnik Red Bu

  • jedna zanimljivost, za ove koji ne prate   trenutno na ZDFu, uživao u studiju, kandidati iz svih većih partija, njih 8, komentarišu rezultate i lepo i civilizovano diskutuju o daljim koracim

Posted Images

1 hour ago, aram said:

26. su izbori, Merkel ne učestvuje, ide žena u penziju… osim ako ne misliš na podršku svom kandidatu, primedbe Šolcu, to da, ali i to samo ponekad. 
@Ros pa da nije hteo, ne bi se kandidovao. A on je baš zbog korone dosta dobio na popularnosti.

 

pa, kao se kandidovao. vrlo brzo je to reseno i bez neke buke. jeste on dobio u bavarskoj na popularnosti, ali je cdu/csu u kompletu izgubio

Jel ce opet biti neminovna velika koalicija?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

Jel ce opet biti neminovna velika koalicija?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока


Očigledno, kao i uvek. Samo je ovog puta veliko pitanje ko sa kime a razne su moguće
20 minutes ago, Zlurad said:
35 minutes ago, munze said:
Jel ce opet biti neminovna velika koalicija?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

 

Očigledno, kao i uvek. Samo je ovog puta veliko pitanje ko sa kime a razne su moguće


pod velikom koalicijom se u DE podrazumeva koalicija SPD i CDU :-) 

 

ovaj put to nije moguće  s obzirom da obe stranke po ispitivanjima ne mogu da prebace preko 50%. U ovom trenutku je najrealnija opcije Socijalisti, Zeleni i Liberali. Teoretski mogu i Socijalisti, Zeleni i Levičari da prebace 50% ali Levica (die Linke) ima radikalne spoljnopolitičke stavove koji nisu kompatibilni sa ostatkom političke scene, npr. kao izlazak iz NATO itd. 

"Außen- bzw. verteidigungspolitisch sprach sie sich 2014 für einen NATO-Austritt der Bundesrepublik und eine Auflösung des Bündnisses aus. Auslandseinsätze selbst unter UNO-Mandat lehnt sie ab, da es „keine ‚humanitären Interventionen‘“ gebe." :wub:

zeleni su u slobodnom padu, sa 14% u maju sada su tek na 6%. a šta Linke sada pričaju je jedno, a šta bi pričali kad bi im bilo dato da nekako uđu u vlast je drugo.

ja mislim da će opet biti CDU/CSU i SPD. SPD će biti blizu 40%, CDU neće ispod 15, možda i bliže 20%

koalicije.thumb.png.f75ffe1b337969bba8b8168fddc92344.png

26. su izbori, Merkel ne učestvuje, ide žena u penziju… osim ako ne misliš na podršku svom kandidatu, primedbe Šolcu, to da, ali i to samo ponekad. 
@Ros pa da nije hteo, ne bi se kandidovao. A on je baš zbog korone dosta dobio na popularnosti.
Znam da ide u penziju, no me zanima jel ona ostaje kao uticajna[emoji769] i koliko učestvuje u kampanji kandidata svoje stranke.







... Shiit has hit the fan

22 minutes ago, Frank Pembleton said:

ostaje kao uticajna

 

jedino imenom i prezimenom, neće imati nikakvu funkciju ni u stranci

40 minutes ago, aram said:

zeleni su u slobodnom padu, sa 14% u maju sada su tek na 6%. a šta Linke sada pričaju je jedno, a šta bi pričali kad bi im bilo dato da nekako uđu u vlast je drugo.

ja mislim da će opet biti CDU/CSU i SPD. SPD će biti blizu 40%, CDU neće ispod 15, možda i bliže 20%

koalicije.thumb.png.f75ffe1b337969bba8b8168fddc92344.png

Mislim da si nešto pobrkao, zeleni se motaju oko 15/16% a ne 6% 😀

 

https://www.wahlrecht.de/umfragen/

33 minutes ago, Boycie said:

Mislim da si nešto pobrkao, zeleni se motaju oko 15/16% a ne 6% 😀

 

 

a videćemo uskoro :) 

afd.thumb.jpg.d76c9c9ec17baca5e1b656108441f67c.jpg

Jel uspeva ovo..kakve su prognoze za AfD ?

Afd je na nekih oko 11% (11.4-11.6 zavisi koje prognoze gledas). 2017 su bili na 12.6%

Evo veceras prvi put gledam Analenu uzivo (na tv.), majko koja je ovo nemacica pojma. Sta je zelenima bilo da nju posalju u trku, ako je morala biti zena, valjda su imali neku sa malo visim iq. Ali tako funkcionise politika, do vrha ne dolaze oni sa visokim iq. Ali bas bas sam razocaran cak i za profi politicarku je plitka.

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.