Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

21 minutes ago, burekdzija said:

Rekao sam da je rrg (na vlasti u Berlinu od 2016) koalicija pakla i da mislim da bi ta ista na saveznom nivou bila katastrofa evropskih razmera i zato je trenutno najbolje resenje da se na saveznom nivou velika koalicija nastavi, iako to znaci samo stagnaciju u najboljem slucaju.

 

Izvini, ali nisi u postu naveo RRG, niti znam da živiš u Berlinu...  Ali navedi mi konkretno koja očekivanja ili promene si imao/zeleo od RRG, a da nisu izpunili. I šta je RRG u Berlinu uništio a da je pre te koalicije bilo dobro 🤔

 

Stim da Berlin ima status pokrajine i čak da hoću, ne mogu da rade sta zele, što se videlo po ograničenju rasta kirija na stanove... 

Link to comment
6 minutes ago, assignment said:

 

Izvini, ali nisi u postu naveo RRG, niti znam da živiš u Berlinu...  Ali navedi mi konkretno koja očekivanja ili promene si imao/zeleo od RRG, a da nisu izpunili. I šta je RRG u Berlinu uništio a da je pre te koalicije bilo dobro 🤔

 

Stim da Berlin ima status pokrajine i čak da hoću, ne mogu da rade sta zele, što se videlo po ograničenju rasta kirija na stanove... 

 

Nemoj mi se izvinjavati, nego procitaj post iznad mog.

Link to comment
17 minutes ago, burekdzija said:

 

Nemoj mi se izvinjavati, nego procitaj post iznad mog.

 

Evo pročitao, I tamo ne piše da živiš u Berlinu pod RRG, već da ce neko da napusti zemlju ako dođe do RRG. 

 

Ali pusti te gluposti, jer čisto sumnjam da bi to učinio, nego daj odgovor na moje suštinsko pitanje, ako želiš normalnu diskusiju argumentima... 

 

Ako nećeš ne moraš :fantom:

Link to comment
7 hours ago, Mos said:

Dobro dodje da proverim da li mi je zena, koja se ne interesuje za politiku, nacista :lolol:

 

Mojoj zeni je uvek ispalo da galsa za radikale na onim domacim verzijama. Nije pratila politiku ali me defitivno brinulo to...

Link to comment

Evo pitao kolega na prethodnoj strani o rrg i Berlinu, da ne budem neuctiv, ima mojih uradaka na forumu na tu temu i previse pa se moze lako naci. No evo ga jos jedan aktuelni: izbori u Berlinu proticu „haoticno“. Zasto? Uspeli su da isporuce manje listica nego sto je potrebno na dosta izbornih mesta, a jos su uspeli i da pobrkaju listice za opstinske izbore. Kao posledica biracka mesta privremeno zatvorena, ogromni redovi. Ajde, grese ljudi, donece iz centralnog lagera.
 

Koji se nalazi u prstenu berlinskog maratona iz koga je nemoguce izaci.
 

Berlin 😍
 

Edit: i najnoviji biser. Sad idu i pitaju ljude u redovima ko nece da glasa na opstinskim nego samo na saveznim moze odmah da udje i glasa, jer fale listici za opstinske. Naravno ne moze posle jos jednom da dodje. Cirkus, pokidace ih afd zbog ovog sa izbornom kradjom.

 

Edited by burekdzija
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Evo pitao kolega na prethodnoj strani o rrg i Berlinu, da ne budem neuctiv, ima mojih uradaka na forumu na tu temu i previse pa se moze lako naci. No evo ga jos jedan aktuelni: izbori u Berlinu proticu „haoticno“. Zasto? Uspeli su da isporuce manje listica nego sto je potrebno na dosta izbornih mesta, a jos su uspeli i da pobrkaju listice za opstinske izbore. Kao posledica biracka mesta privremeno zatvorena, ogromni redovi. Ajde, grese ljudi, donece iz centralnog lagera.
 
Koji se nalazi u prstenu berlinskog maratona iz koga je nemoguce izaci.
 
Berlin [emoji7]
 
Edit: i najnoviji biser. Sad idu i pitaju ljude u redovima ko nece da glasa na opstinskim nego samo na saveznim moze odmah da udje i glasa, jer fale listici za opstinske. Naravno ne moze posle jos jednom da dodje. Cirkus, pokidace ih afd zbog ovog sa izbornom kradjom.
 
Bas sam malopre pročitao o ovome. A i vidim da su kolone svuda redom. Majem se po Berlinu ceo dan, oni baš su gužve. Preko puta moje gajbe kolona od jutros konstantnih 50 ljudi u redu.

Elem, listić za savezne izbore ako nego želi da vidi kako izgleda u RL. Slikao ispred biračkog mesta. Pa plus lokalni pa plus u Berlinu za stanove. Mada sam video 5 komada, nego ko će da slika ove mušeme88d17c39244ccf617901ce48936ed544.jpg
Link to comment

I ja ispunio svoje građansko pravo, doduše ograničeno samo na Berlin (BVV).

 

Nadam se Linke u Bundestagu i većini za Ja! na Deutsche Wohnen & Co. enteignen referendumu, očekujem sve suprotno.

Link to comment
×
×
  • Create New...