Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

arame, koliko si ti u pravu. Samo sam to htela da kazem. Dosta sam zbunjena u zivotu, cesto ne razumem sta hocu da kazem ni sta sam sama napisala. Samo jedno razumem u ovoj mojoj mutnoj egzistenciji, da si ti u pravu.

Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

arame, koliko si ti u pravu. Samo sam to htela da kazem. Dosta sam zbunjena u zivotu, cesto ne razumem sta hocu da kazem ni sta sam sama napisala. Samo jedno razumem u ovoj mojoj mutnoj egzistenciji, da si ti u pravu.

Ja sam uvek uz tebe. Smrt fasizmu (i HR odeljenjima korporacija, severnokorejskom rukovodstvu, bubuljicavim studentima), sloboda odevanju!

Link to comment

e, svi bi voleli da budemo Toni.

uopšte, svet se deli na one koji žele da budu toni i na one koji žele tonija.

a tonus ove teme opao. šteta.

Edited by pt 2.0
Link to comment

Meni je ova tema sad sranje zato sto nemamo dva tabora podjednaka po brojnosti. Tj, ovaj njen spin gde se diskutuje postojanje dres koda i koji bi trebalo da je na Drustvu. A ona originalna tema gde sam ja okacila pogresne cipele (moje nisu lakovane) da ostane na ovom pdf.

Link to comment

Meni je ova tema sad sranje zato sto nemamo dva tabora podjednaka po brojnosti. Tj, ovaj njen spin gde se diskutuje postojanje dres koda i koji bi trebalo da je na Drustvu. A ona originalna tema gde sam ja okacila pogresne cipele (moje nisu lakovane) da ostane na ovom pdf.

 

u pravu si! da se vratimo na temu. konacno se pojavilo nesto sto sam cekala ceo zivot: yoga pants for the office

 

http://www.betabrand.com/womens-dress-pant-yoga-pants.html

 

1150x673xgray_dress_pant_yoga_pants_10.j

Link to comment

Meni je ova tema sad sranje zato sto nemamo dva tabora podjednaka po brojnosti. Tj, ovaj njen spin gde se diskutuje postojanje dres koda i koji bi trebalo da je na Drustvu. A ona originalna tema gde sam ja okacila pogresne cipele (moje nisu lakovane) da ostane na ovom pdf.

OK, ja tek sad shvatam da sam pogresno obradjivala temu, Izvinjavam se, al niko mi nije reko do sad.

Link to comment

Ja bih stao na stranu trustno1, al ja sam ajtijevac, pa mogu da idem na posao u kupacim gacama ako im se oce. Mi dobijamo mejl da se obucemo bar kezual kad dolaze bigdzzajenthedovi.

Link to comment

Ja bih stao na stranu trustno1, al ja sam ajtijevac, pa mogu da idem na posao u kupacim gacama ako im se oce. Mi dobijamo mejl da se obucemo bar kezual kad dolaze bigdzzajenthedovi.

mi dobijemo mejl da ne izlazimo :D

 

to mislim kad dolazi neko spolja. iznutra nea veze, sve je nashe ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

Ja bih stao na stranu trustno1, al ja sam ajtijevac, pa mogu da idem na posao u kupacim gacama ako im se oce. Mi dobijamo mejl da se obucemo bar kezual kad dolaze bigdzzajenthedovi.

Pa sta sad, je l stajes ili ne, onda? Reci mi da znam na koji spisak da te stavim ;)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...