Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

zajebi objašnjavanje, stomak me boli od smeha. ti sa pantalonama, trustno koja je na deponiji dama u rukavicama ovde krvoloči na malo korporativne kostimografije, dig razložan, strpljiv, opširan, toni ko pirana koja uleće i randomly grize za dupe kog stigne i ostale role odlično podeljene...

 

hvala hvala hvala

 

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=8BlixOMjbKo[/media]

Edited by Dagmar
Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

 

Pa dobro, ne idem u šorcu, helankama, džinsu, nego u normalnim patalonama (najčešće belim, to mi je zaštitni znak :))

to i jeste odlika pravog muskarca. kako ono rece skarlet ohara, da nosi bele pantalone, smrdi na viski i konje.

Link to comment

zajebi objašnjavanje, stomak me boli od smeha. ti sa pantalonama, trustno koja je na deponiji dama u rukavicama ovde krvoloči na malo korporativne kostimografije, dig razložan, strpljiv, opširan, toni ko pirana koja uleće i randomly grize za dupe kog stigne i ostale role odlično podeljene...

 

hvala hvala hvala

 

 

Ja bih ceo ovaj topik nekako na PPProbavitu,kad bih mog'o, ali do sad sam stig'o tek dovde.

 

Link to comment

pa to su ovi što su mi pričali rekli, da su imali osećaj da postoji neki čudan trip sa atmosferom tamo, da zaposleni kako uđu u zgradu (delta generalija), a napuste svoje ne baš tako lagodne živote (ako se da suditi po platama, koje su bile u tom momentu niske, a posao zahtevan i naporan), vremenom stvore snažnu asocijaciju, a onda i zamenu, samopoštovanja i "poslovnog izgleda i ponašanja". npr. sećam se snažno priče o tome kako se organizovala proslava firme i zakupljen je bio neki veliki prostor, ne sećam se koji. danima se o tome pričalo, dress code je bio podeljen svim zaposlenim za tu proslavu, šuškalo se kako će mišković himself doći da im se obrati, pa onda da mora da se ustane i aplaudira i slično - i da je prisustvo obavezno. treba da naglasim da mi priču priča čovek koji je u tom momentu bio slobodan kao ptica da bude levičar i borac protiv sistema, ali svejedno - ne mislim da je izmislio ove stvari. a i čula sam ih posle i od druge osobe, ali u pozitivnom svetlu :D elem, na toj proslavi su organizovali crveni tepih i lažne paparace, tako da svako ko je dolazio prođe tepihom i biva škljocan kao prava zvezda.  

 

Uh ovo bas zvuci heavy, ispiranje mozga i stokholski sindrom u kombinaciji. Ako u ovako nekoj firmi moras da radis, onda jos i ponajbolje ako nisi pametna pristojna osoba.

Link to comment

upravo sam napisao jednom forumašu fashion blog kako da se obuče prvi dan na poslu u multinacionalki

 

pozdrav,

vaša ravanellah

gde, gde?

 

@km

 

dobar je taj armani, ja bih to da ukombinujem sa maison martin margielom, pa da imam najbolje od oba svijeta. mada sam ja uglavnom treci svijet, takav mi posao.

 

ali kad vidim clair underwood zbilja mi dodje da pokleknem.

mm je super, evo sad sam gledala. a ova kler je lik iz serije, po guglu bih rekla? ne pratim, ali deluje prezgodno. mada... ima previše stava u takvoj garderobi, ovog armanija bih stvarno nosila, ja sam više bezlični baba stajl, mada sam se nekad ložila da sam neviđeno progresivnog i maštovitog stila. isuse, koliko je to loša procena bila :lol:

 

toni, ne prizivaj gospoda bez razloga 

 

edit: dagmar, i meni je delovalo tako kad sam slušala, i mogu da zamislim da se u lokalnim uslovima preigrava nešto uvezeno sa dekadentnog zapada, a zapravo vrlo brzo zaboravimo zašto smo to uopšte uvozili.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...