Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

makar smo lepo obučeni za taj svečan čin. kibicerškinjo :P

nije istina, ja sam dala nekoliko jednih doprinosa. al sta da radim kad nisu uzbudljivi :cry:

Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa ne znam šta da ti kažem, potrudi se sledeći put ako želiš da daš doprinos. uopšte se ne sećam tvojih jednih doprinosa, pa ti razmisli malo o svom ponašanju.

Link to comment

Meni je uzbudljiva bila ona žena što je porađala gospa bubu. Je l to ovde bilo? 

 

I stvarno se izvinjavam ako sam toplozecovala trustno, nije mi to bila namera. Mislim da je ona prema meni bila grublja nego ja prema njoj!  :mad:

Link to comment

Meni je uzbudljiva bila ona žena što je porađala gospa bubu. Je l to ovde bilo? 

 

nije poradjala, neg pregledavala dete, istina, natom porodjaju sam spavala, mogli su da se obuku ko masai op vecem vasharu, isti djavo :s_w:

Edited by gospa buba
Link to comment

na pm-u, daleko od očiju osuđujuće javnosti.

stalo nam je da očuvamo našu intimu. mene kao fashion blogerke, njega kao ovce u fašističkom režimu  :fashisto:

 

jesi li mu objasnio kako se izvodi ketvok sa rukom u dzepu pantalona? u tome si realno sampion univerzuma.

edit

one gilje iz zare, nadam se, nisi izostavio.

Edited by nenad
Link to comment

indi, ne znam šta ta fraza znači? stvarno ne znam, svakako mi neće smetati da je primeniš na mene. :)

 

Nece ti smetati, posto te je neko postavio za supermoda. Ni meni nista ne bi smetalo, pobijem govna, gotova stvar.

Link to comment

jesi li mu objasnio kako se izvodi ketvok sa rukom u dzepu pantalona? u tome si realno sampion univerzuma.

edit

one gilje iz zare, nadam se, nisi izostavio.

 

sa time se rađa. realno ne može se tako lako objasniti kako izvući uzdahe tetki i gejeva korporacijskim hodnicima

Link to comment

sa time se rađa. realno ne može se tako lako objasniti kako izvući uzdahe tetki i gejeva korporacijskim hodnicima

 

mozda se i on rodio s tim, samo mu treba staviti do znanja da to postoji. nemoj da se zentas, tvoja titula tesko da moze biti ugrozena.

Link to comment

topli zec je zivotinja koja je ranije napadala nove clanove foruma koji ga nerviraju. vremenom je izumro, pa ga je zamenio hladni zeka, koji boluje od hl sindroma. hladnog zeku mozes videti na prethodnih nekoliko strana.

Link to comment

Aa, hvala, kapiram za toplog zeku, ali ne najbolje za hladnog. Ako bi mogao to da mi isto objasnis, bila bih ti zahvalana!

 

Meni se cini da postoji i zivotinjica koja napada sve sto nije njeno misljenje, dolazilo to od novog ili starog clana. Je l ima naziv i za to ili je to, mozda, hladni zeka?

Edited by trustno1
Link to comment

inace, bilo bi strava da nadjete drugi hobi i da toplog zeku setate negde drugde, ova tema ima temu, a to nisu postovi trustno1.

 

 

ovaj, o čemu tačno pričaš?

 

ja se jesam iz ove priče isključio, ali to ne znači da ću dozvoliti da mi se prebacuju nekakvi topli zecovi, jer je to jedna od stvari koju nikako ne podnosim ni u životu ni na forumu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...