Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ne znam nikakve tenkove, ja sam pacifista. Ostavljam mogućnost za diskusiju, to je sve. A ti si taj koji je rekao da su ta pravila OK, tako da preko modus tolensa i meta-logike i još ponečega što sad nemam ovde mesta da nabrajam, sledi da ti je fašizam OK. Šta si ti, neki matematičar militant?

 

ToniAdams je stvarno duhovit, svaki put umrem od smeha kad pročitam njegov post, stvarno, bez sarkazma. Aram bi mogao da proba da bude malo kao Toni.

 

Ispravka: jedino mi nije bilo smešno kad je apelovao da budem banovana. To moram da razmislim da l da mu uzmem za zlo, il da mu oprostim. Zavisi kako se oblači.

Edited by trustno1
Link to comment

 Super uspeli ste da se posvadjate ovde. Za kaznu, danas svi u kravate, ali jako pritegnute.

 

 

banovati Kingmejkerku zbog ove teme.

 

pa da znas.

 

 

inace, bilo bi strava da nadjete drugi hobi i da toplog zeku setate negde drugde, ova tema ima temu, a to nisu postovi trustno1.

Link to comment

pa da znas.

 

 

inace, bilo bi strava da nadjete drugi hobi i da toplog zeku setate negde drugde, ova tema ima temu, a to nisu postovi trustno1.

kako bilo ciji postovi o temi nisu tema? whatever, i nemam nameru da se dalje ganjam s nekim ko studente koji se bore za prvo radno mesto poredi s ovcama jer kupuju odela za intervjue - ocigledno su nam zivotne prespektive potpuno razlicite.

Link to comment

 

 

 

inace, bilo bi strava da nadjete drugi hobi i da toplog zeku setate negde drugde, ova tema ima temu, a to nisu postovi trustno1.

 

 

Covece, da si neko drugi, dobila bi odgovor da ti dim izlazi na usi.

Link to comment

kako bilo ciji postovi o temi nisu tema? whatever, i nemam nameru da se dalje ganjam s nekim ko studente koji se bore za prvo radno mesto poredi s ovcama jer kupuju odela za intervjue - ocigledno su nam zivotne prespektive potpuno razlicite.

meni se cini da bas to nije ocigledno. 

 

indi, ne znam šta ta fraza znači? stvarno ne znam, svakako mi neće smetati da je primeniš na mene. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...