Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

gde, gde?

 

 

na pm-u, daleko od očiju osuđujuće javnosti.

stalo nam je da očuvamo našu intimu. mene kao fashion blogerke, njega kao ovce u fašističkom režimu  :fashisto:

Link to comment

Jeste, i ti si u pravu Aineko! Ja samo vidim ta dva ekstrema! Totalno sam kao srpsko zdravstvo! Kakvo fenomenlano poređenje! Je li ti to poređenje došlo odjednom ili si morala malo da razmišljaš? Jesi li ga sama smislila ili si čula od nekoga?

 

Jeste, sve vas pristune ovde plus sve studente koji se prijavljuju za McKinsey sam nazvala ovcama. Vi ste svi ovce, jedino sam ja dostojanstvena, a to se ogleda u tome što nosim leopardaste helanke na posao. Ja sam slobodni genije a vi ste stoka. Nećete da gladujete, bednici.

 

Eto, nadam se da su sad svi srećni. Pošto vidim da je ovde poenta da se uzme neko, da mu se turaju reči u usta i da se onda napada. A ja volim ljude pa, ko velim, da vam učinim kad to volite.

Ti ili nas zajebavas, ili si gora od mene po pitanju pisanja postova (napisem 60% onoga sto zelim da kazem jer mi je preostalih 40% toliko podrazumevajuce da I ne primecujem da to nisam napisala). Da, jbg, pisala si upravo ovo za sta tvrdis da ti ljudi turaju reci u usta.
Link to comment

Ti ili nas zajebavas, ili si gora od mene po pitanju pisanja postova (napisem 60% onoga sto zelim da kazem jer mi je preostalih 40% toliko podrazumevajuce da I ne primecujem da to nisam napisala). Da, jbg, pisala si upravo ovo za sta tvrdis da ti ljudi turaju reci u usta.

 

Je l možeš i ti, kao aram, da mi navedeš primer. Samo probaj da bude tačan, pošto sam ja u onome sa korejskim logorom rekla eksplicitno da ne pričam o takvim situacijama, i još jednom sam to ponovila u drugom postu. Takođe, aram nije objasnio kako je to pokazao neubičajeno strpljenje, potpuno je zanemario to šta su meni ljudi govorili i kako mi se on obraćao nekulturno, itd, itd.

 

Inače, ne mogu da verujem koje jednoumlje vlada na ovom topiku i koliko neki ljudi nemaju elementarno poštovanje i otvorenost za bilo šta što samo i najmanje odudara od njihovog "mišljenja". Slabo ko tu vidi dalje od svog nosa, čini mi se. Izjave poput aramove da ne bi kod doktora koji dobro obavlja svoj posao a nosi mrežaste čarape noge raširio su tako uvredljive i malograđanske. Ne sećam se dobro ko je to napisao, ali priča je bila da je doktorka nosila mrežaste čarape i da li srebrne cipele, tako nešto. I to je samo po sebi bilo za prezir. Ej!!! Zamislite da se ti doktori tako podsmevaju vama? Imaju ista prava kao i vi da to rade. Zašto, za ime sveta, se podsmevati nekome na osnovu odeće? I sa takvim izjavama niko nema problem, strašno su vam zabavne. To meni izgleda kao "fašizam" i za svaku je osudu. Ali zato kad ja kažem da je nametanje (po meni) bespotrebnih pravila oblačenja fašizam i onda sam glavni negativac.

Link to comment

Ali zato kad ja kažem da je nametanje (po meni) bespotrebnih pravila oblačenja fašizam i onda sam glavni negativac.

Naglašavaš ovo "po meni". Znači ostavljaš mogućnost da su potrebna. A pošto ih izjednačavaš sa fašizmom znači da je i fašizam možda poreban. Plus nosiš leopard helanke a zna se čiji je tenk Leopard. Jer jedan i jedan su dva. Raskrinkasmo ti strategiju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...