Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

Ja kad ih nosim, nosim ih all the way, znaci da se vide cele helanke od pocetka do kraja.

rock on! i zasto tu stati, cemu robovanje okovima tipa majica i kosulja ako postoji gornji deo kupaceg, em si komotna em u svakom trenutku spremna za plazu ili bazen. koliko znam izlozenost halogenim sijalicama po kancelarijama na duzi rok ima efekat solarijuma, tako da jednim udarcem ubijes besmislene drustvene konvencije i dobijes divan bronzani ten.

Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

rock on! i zasto tu stati, cemu robovanje okovima tipa majica i kosulja ako postoji gornji deo kupaceg, em si komotna em u svakom trenutku spremna za plazu ili bazen. koliko znam izlozenost halogenim sijalicama po kancelarijama na duzi rok ima efekat solarijuma, tako da jednim udarcem ubijes besmislene drustvene konvencije i dobijes divan bronzani ten.

matora konzervo.

topless je cak i ucrnugoru postao skroz uobicajena pojava.

Link to comment

matora konzervo.

topless je cak i ucrnugoru postao skroz uobicajena pojava.

ovo je prelazna faza silly, u drustvu buducnosti ici cemo potpuno goli na posao, noseci pod miskom laptop i podmetac za dupe.

Link to comment

ovo je prelazna faza silly, u drustvu buducnosti ici cemo potpuno goli na posao, noseci pod miskom laptop i podmetac za dupe.

Dovoljno je par ljudi da se skine. Odmah ćemo osetiti peer pressure da se i mi ostali poskidamo.
Link to comment

ja mislio leia se formalno obukla :(

moje formalno bas i nema veze s istim u klasicnom smislu, volem da je bar malo quirky i kad je strogo. dok za bankarske i ine sektore vrlo pozdravljam, prosto zato sto mnogi ljudi casual shvataju kao musavo i zarozano. ili helanke navucene do pod pazuh, brrr

Link to comment

Dovoljno je par ljudi da se skine. Odmah ćemo osetiti peer pressure da se i mi ostali poskidamo.

to! vazno je da se stvori ambijent gde smo svi jednaki i neoptereceni uporedjivanjem spoljasnjosti...

Link to comment

ovo je prelazna faza silly, u drustvu buducnosti ici cemo potpuno goli na posao, noseci pod miskom laptop i podmetac za dupe.

moracu te razocarsti, al moj misko je dovoljno velik eventualno za tablet. Sedmicu. :(
Link to comment

ovaj najdesniji ubiva.

joj, i meni se bas jaaaako, jaaaaakooo svidza...

 

inace, meni iz ovih serija, bila odlicna i rose byrne u damages. kler andervud  mi super, mada se ja nikada tako ne bih oblacila, previse mi je to sterilno i jednostavno, a ja volim bar malo komplikacija i pomerenosti u odevanju, al' ko velim, estetikom se i tako bavim, mislim, to mi je posao, pa je valjda ta sklonost morala i tu da se ispolji /kad vec nemam para da se bavim npr. enterijerom i sredjujem kucu svako malo, to bih jos vise volela, xexexe/. dakle, ja sam apsolutni antipod od rajke, sasvim razumem i podrzavam kada neko ima takav odnos prema odevanju, ali ja nisam od tih.  

Link to comment

pa jesi kliknula na link? joga zato sto su to pantalone za jogu, koje su napravljene da izgledaju kao pantalone za kancelariju (ono dugme napred nije pravo dugme i skroz su rastegljive i to). ne znam kako izgleda u zivo, ali na slici bi skroz moglo da prodje u business casual kancelariji.

 

Armanijevo odelo- skroz mi se svidja, jedan od dva komada formalne garderobe koju imam je bas takvo odelo (mislim kroj je takav, ali nije armani nego neki proizvodjac srednje klase), ali ovaj armani mi deluje jos nekako mekse i udobnije. to je za sastanke, drugi komad je crna LBD za vecernje prilike, kupljena za company christmas dinner (dress formal). za to se i koristi. za mene dosta.

 

inace, meni su uniforme u principu super. kao mark zuckerberg ne volim da trosim mentalnu energiju na razmisljanje o odeci (to narocito od kako sam saznala da je mentalna energija ograniceni resurs, ego mi se depletuje od same pomisli na kupovinu). da sam bogata, uzela bih neku super kreatorku da mi napravi model haljine i pantalona koje mi maksimalno dobro stoje i neverovatno su udobne i onda bi nosila samo taj model, u razlicitim dezenima i materijalima. kreatorka bi mi svake godine samo poslala par novih komada, uvek sasivenih specjalno za mene, ali bez truda sa moje strane posle inicijalnog odabira modela. osim ako se ugojim, onda bi moralo sve iz pocetka.

navodno ima takvih domaćih kreatora, nisam se detaljno raspitivala, ali imam dve prijateljice koje otprilike tako funkcionišu i plaćaju haljine i stvari od 5000 do 15000 dinara.

 

a na link nisam kliknula, sad sam ga pogledala. i dalje su super pantalone, deluju kao da baš lepo stoje. (mislim, ono za odelo da se rasprodalo pa ga nisam kupila... odelo je bilo na popustu, oko 1200$ :D)

 

hajde hajde. ako nosish duzu suknju duze vreme, inzenjer ce da te pita da li ti je sve u redu s nogama ^_^

meni to bilo smešno, to što mi je rekao kolega, a ovo već inženjersko potpuno ima smisla. pitanje se nameće!

Link to comment

 

meni to bilo smešno, to što mi je rekao kolega, a ovo već inženjersko potpuno ima smisla. pitanje se nameće!

kolega je kolega, chak i kad je budala. next level je bio: a zar ti ne bi bilo udobnije (!) u nekom lepom minicu i shtiklicama?

 

razum i kad se pojavi u svemiru, ne zna sta ce sam sasobom :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...