Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

N1, CNN medj srbljem

Featured Replies

4 minutes ago, bejzbolka said:

Prvo pitanje, šta uopšte Vučić ima da se viđa sa njim, u kom svojstvu se viđaju? Oni više ni ne kriju da su upleteni u razne kvazi biznis koruptivne poslove.

Oni pojma nemaju šta je sve snimano i šta tek može da izadje…

Deluje da su malo zatečeni ovim pa još ne hendluju po svojim medijima.

  • Replies 3.8k
  • Views 451.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Koja je smradina Kovačević, fuj. Oličenje "neće me niko zajebati, svisuisti" pljuckanja sa nebeskih visina mudrosti nedostupne običnim smrtnicima; nešto što najviše prezirem, više od ogoljenog ćacizma

  • N1 Info RS Bio jednom jedan Siniša Kovačević Kada je 1998. donet zloglasni Šešeljev Zakon o javnom informisanju sa drakonskim novčanim kaznama za medije koji su za 24 sata pred sudijom za prekršaje mo

  • Milošica
    Milošica

    Za njega ne verujem.

Posted Images

Postoje samo dve komponente koje utiču na rad ovakvih konglomerata, a to su pare i rejting. Pare u smislu tu su da zarade i nisu gadljivi ni na kakve šeme. Rejting je druga priča, pošto u ovakvim fondovima upliv često ima više interesnih strana, više vlasnika, hiljade shareholdera, itd, pa je generalno bitno da imidž kompanije bude na dobrom glasu (videti pod Mask i Tesla shares).

Jasno je na koju komponentu Vučić udara i ovo curenje informacija im definitivno ne ide u prilog, s tim što, nažalost, su navikli na ovakve prepreke i sigurno im nije prvi put, peglaće to nekim propagandnim saopštenjima, kao što većina bogataša radi. Rio Tinto pravi sranja po svetu gde god da se pojavi, pa furaju neki imidž futurizma i zelene planete, a najgori su šljam.

5 minutes ago, goofs said:

Postoje samo dve komponente koje utiču na rad ovakvih konglomerata, a to su pare i rejting. Pare u smislu tu su da zarade i nisu gadljivi ni na kakve šeme. Rejting je druga priča, pošto u ovakvim fondovima upliv često ima više interesnih strana, više vlasnika, hiljade shareholdera, itd, pa je generalno bitno da imidž kompanije bude na dobrom glasu (videti pod Mask i Tesla shares).

Jasno je na koju komponentu Vučić udara i ovo curenje informacija im definitivno ne ide u prilog, s tim što, nažalost, su navikli na ovakve prepreke i sigurno im nije prvi put, peglaće to nekim propagandnim saopštenjima, kao što većina bogataša radi. Rio Tinto pravi sranja po svetu gde god da se pojavi, pa furaju neki imidž futurizma i zelene planete, a najgori su šljam.

Kod tih afera, ako je procena da ce se bas jako negativno odraziti na imidz kompanije, onda padne nagodba i ostavka pojedinaca (kao npr u slucaju Roger Ailesa i sl), a sve se nastavlja kao business as usual.

16 minutes ago, SNARC said:

  1. Pazljivo plasiranim investiranjem

Šta bi to značilo u ovom slučaju?

Portfolio im je težak preko 40 milijardi kažu…

Koliko bi tu onda uopšte koštao neki uticaj, par stotina miliona zvuči kao sića… milijarda, nekoliko milijardi?

1 minute ago, mraki said:

Šta bi to značilo u ovom slučaju?

Portfolio im je težak preko 40 milijardi kažu…

Koliko bi tu onda uopšte koštao neki uticaj, par stotina miliona zvuči kao sića… milijarda, nekoliko milijardi?

Portfolio je jedno, licna dobit drugo... fantom

55 minutes ago, mraki said:

Dva su jako zanimljiva pitanja…

  1. Na koji način Vučić vrši uticaj na BC Partners?

Tako što sve državne i sns firme neće da se reklamiraju na njihovim medijima, što im drastično smanjuje zaradu. Apsolutno isto ovo se već desilo na Blicu.

Mora da je više od toga…

Količina oglašavanja SNS I državnih firmi na UM je zanemaeljiva I svakako nije faktor u ovoj utakmici...

Zanemarljiva je trenutno, ali ako se izglade " nesporazumi" oko uređivačke politike...

Onda niko neće gledati iste pa će vrednost opet težiti nuli...

Oni reket već plaćaju Informeru a, Kuririma etc.

GzcL-9SWYAE8sZz?format=jpg&name=900x900

while simply doing her job—attempting to ask legitimate questions to Stan Miller, CEO of @UnitedGroupBV, the parent company of United Media, a Dutch-based company that owns N1. This incident is yet another sign of the toxic environment faced by free media in Serbia. At the same time, newly leaked audio recordings published overnight by the Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP) are even more alarming. In those conversations, the very same Stan Miller discusses with Telekom Srbija the direct pressure coming from President Aleksandar Vučić to remove Aleksandra Subotić, the CEO of United Media, as part of a political effort to weaken or control N1.

Taken together, these two episodes show a coordinated attempt—both through intimidation of journalists on the ground and through political interference at the corporate level—to silence one of the country’s last remaining independent broadcasters. This represents a direct attack, orchestrated at the highest levels of power, against independent journalism in Serbia. In a country that is officially a candidate for EU membership, such actions are unacceptable. Vučić’s recent words suggesting openness to dialogue with students now ring hollow.

Press freedom is a cornerstone of democracy and the rule of law. We call on the Serbian authorities to immediately end these acts of intimidation, guarantee the safety of journalists, and respect the independence of the media. Europe must stand with those who defend truth, pluralism, and the public’s right to be informed. There can be no shortcuts, no indulgence, for those who trample on these fundamental principles.”

@sandrogozi

https://x.com/democrats_eu/status/1961051241145835805

Edited by vememah

Ovo nije tek tako neka TV stanica, izgubiće 95% gledalaca ako odjekne pucanje redakcije. Nema sumnje da će ih onda pustiti i na Telekom kablovsku, ali ni tamo ih niko neće gledati kao što ni sad ne gledaju ove Euronewse i ostale fantome. Ne znam šta je ideja, da država i njeni kerberi napumpaju oglašavanjem stanicu koju niko ne gleda? Pa trajaće neko vreme... onda zašto bi?

10 minutes ago, Malvo said:

Ovo nije tek tako neka TV stanica, izgubiće 95% gledalaca ako odjekne pucanje redakcije. Nema sumnje da će ih onda pustiti i na Telekom kablovsku, ali ni tamo ih niko neće gledati kao što ni sad ne gledaju ove Euronewse i ostale fantome. Ne znam šta je ideja, da država i njeni kerberi napumpaju oglašavanjem stanicu koju niko ne gleda? Pa trajaće neko vreme... onda zašto bi?

Nebitno im je. Precenjeno su dobili za onaj SK i Net i Total, kao da je MTS sve kupio. Tako da je BC Partner dobio pare kao da je sve prodao, a za uzvrat ce unistiti UM u Srbiji.

Privatno su menadzeri podmazani za posao unistavanja UM i to je to. Fond nije ostecen, menadzment zbrinut, samo je telekom preplatio, ali sta je to za Zvalju.

Ovo je bila igra sa snimka: MTS nije sve platio i oni nisu hteli da unistavaju UM dok ne legnu sve pare na odredjeni escrow account (to se spominje na pocetku).

A Zvaljo, kako ga je bod dao, pilicara u svakom trenutku, hoce barem Aleksandru Subotic da sklone dok ne lekgnu pare na escrow jer telekom para nema, ceka se

emisija obveznica na jesen.

Ubice ga ovo pilicarenje, kao i uvek!

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.