August 21, 2025Aug 21 I prvo zaposlenje Vladice Tintora, zvanje pomoćnik direktora, 27 godina, a nije IT pozicija.......
August 21, 2025Aug 21 22 hours ago, radisa said:Pa upisan je u APR...Kako je upisan u APR i na osnovu cega, to nigde ne pise...Jbt, da sam obezbedjenje, tacno bi se iskidao od smeha da mi lik dodje i kaze "ja sam novi direktor, pusti me unutra, imam neki papir"...Direktori se tako nigde ne postavljaju, a da niko za to ne zna, ovde stvarno stvari idu u 3 lepe pizde materine...Bukvalno tako. Dođeš u tašni i mašni i kažeš obezbeđenju "Gospodo, proverite APR"
August 21, 2025Aug 21 Pogledala malo onu advokatsku kancelariju. I osnivac i oni su clanovi nekih silnih medjunarodnih udruzenja i nosioci nagrada. Trebalo bi im pisati, jer ovo kako je uradjeno je cist "high class" neprofesionalizam.
August 21, 2025Aug 21 6 hours ago, bejzbolka said:BC Partners svakako neće postaviti nekog ćaci mentola da vodi firmu, jer njima nije cilj da firmu unište, već samo da sklone Šolaka i time skinu žvalavog sa grbače, jer verujem da im na sve moguće načine otežava poslovanje u Srbiji. Verovatno žele da budu kooperativni, a ne da se skroz ugase.Vladica možda jeste pametan, ali ima istoriju saradnje sa režimom, ne bi bio direktor RATEL-a da nije na liniji.Deo koji ne pije vodu je da ih kao neki mutavi Euronews niko neće gledati, pa je upitno kakve pare misle da prave poštenim biznisom. Verovatnije je da su naplatili negde drugde, mada dokaze za to izvlačim iz guzice.Završiće se kao mislim nebitno. Pojaviće se alternativa kad tad, jer taj sadržaj ima ko da gleda, isto kao što se pojavio N1.
August 21, 2025Aug 21 7 hours ago, mraki said:Lik je hteo da zadrži medije, rukovodeći se ne baš finansijskim razlozima, ali su ga smenili na čelu grupe možda baš zbog toga, uz verovatno neki uticaj ovdašnje vlasti preko arapskih vlasnika.Ja sam čuo da je hteo da zadrži sbb a proda medije. Što finansijski ima više smisla, a on je svakako prvo biznisman. Ali izvor je rekla kazala, tako da mož biti i lupetanje. Edited August 21, 2025Aug 21 by igoraki
August 21, 2025Aug 21 Pa vidimo suprotno na delu.N1 i Nova su mogle biti prodate u tom paketu za masne pare.Razlozi za zadržavanje istih sigurno nisu bili finansijske prirode. Edited August 21, 2025Aug 21 by mraki
August 21, 2025Aug 21 9 hours ago, bejzbolka said:BC Partners svakako neće postaviti nekog ćaci mentola da vodi firmu, jer njima nije cilj da firmu unište, već samo da sklone Šolaka i time skinu žvalavog sa grbače, jer verujem da im na sve moguće načine otežava poslovanje u Srbiji. Verovatno žele da budu kooperativni, a ne da se skroz ugase.Vladica možda jeste pametan, ali ima istoriju saradnje sa režimom, ne bi bio direktor RATEL-a da nije na liniji.Dovoljno je da vidiš da je Gecić advokat, jasno ti je ko stoji iza svega i nisu potrebna nikakva dalja objašnjenja.
August 22, 2025Aug 22 10 hours ago, Ayatollah said:Dovoljno je da vidiš da je Gecić advokat, jasno ti je ko stoji iza svega i nisu potrebna nikakva dalja objašnjenja.Ne znam puno o njemu. Gledao sam ga pre par meseci u nekom podkastu, tu mi je delovao kao okej lik. Mada sad vidim da se na sajtu kancelarije razmeću nekim bizarnim priznanjima tipa "najbolji advokatski sajt na svetu" i "kralj drustvenih mreza".I znam da radi za Telekom.
August 22, 2025Aug 22 Mrzi me da tražim sad, al nema 6 meseci kako sam rekao da se intenzivno radi na gašenju N1 i Nova S, da će biti do kraja godine i da je sve deo paketa prodaje. I to sam rekao bez ikakvih insajderskih informacija, i slepcu je bilo vidljivo da je dogovor Vučića i nove strukture.
August 22, 2025Aug 22 Tu je sad samo pitanje procene AV da li mu treba N1 kao izgovor da "demokratija nije ugušena" ili ga "vozi" zadovoljstvo da ih ugasi...
August 22, 2025Aug 22 Prave mu preveliku stetu trenutnoKako je sve ovo jebeno moguce Edited August 22, 2025Aug 22 by villiem
August 22, 2025Aug 22 55 minutes ago, Sammael said:Mrzi me da tražim sad, al nema 6 meseci kako sam rekao da se intenzivno radi na gašenju N1 i Nova S, da će biti do kraja godine i da je sve deo paketa prodaje. I to sam rekao bez ikakvih insajderskih informacija, i slepcu je bilo vidljivo da je dogovor Vučića i nove strukture.Samo što nije deo paketa prodaje i nema veze sa novim vlasnikom SBB-a, već sa sa smenom Šolaka sa čela grupe. Edited August 22, 2025Aug 22 by mraki
August 22, 2025Aug 22 1 hour ago, Frank Pembleton said:Tu je sad samo pitanje procene AV da li mu treba N1 kao izgovor da "demokratija nije ugušena" ili ga "vozi" zadovoljstvo da ih ugasi...Ma kakvi, u ovom obliku nece potrajati 30 milisekundi od kad udje u njihov sistem.
Create an account or sign in to comment