July 2, 2025Jul 2 56 minutes ago, Sammael said:Samo da nam se ne pojavi Kristijan Amanpur na ulicama.
July 5, 2025Jul 5 Čujem malopre od nekih ex n1 da je 30.6. prestalo finansiranje n1 i nove.Je li to nešto iz medija ili insajd ili patka?
July 5, 2025Jul 5 Iskreno ne znam i nadam se da je patka, ali ako je zaista prestalo finansiranje, onda ne bi mogli vise ni dan da emituju program. Mozes da navedes ko su ti ex-N1 (ne moras da kazes njihova imena, dovoljno je da se zna da li su radili isped ili iza kamere), i odakle im uopste ova informacija? Mislim da tek tako ne izlazi iz rukava...
July 5, 2025Jul 5 u vestima u 19h, voditeljka je pročitala saopštenje adria njuza o napadu na novinare n1, ne um već adria njuza.https://n1info.rs/vesti/n1-lazne-optuzbe-zloupotreba-sluzbenog-polozaja-i-pokusaj-cenzurisanja-nezavisnih-medija-odgovornost-rukovodilaca-i-zaposlenih-u-institucijama-republike-srbije/
July 5, 2025Jul 5 Adria News je vlasnik N1, ne i ostalih medija koji su u sastavu UM, čiji su vlasnici razne druge firme.https://serbia.mom-gmr.org/sr/mediji/detail/outlet/n1-2/Ovo je vest iz marta 2019:Adria News iz Luksemburga, vlasnik televizije N1, uputila je pismo na više od 130 adresa međunarodnih i nevladinih organizacija, medijskih asocijacija, kao i Evropske unije i zatražila zaštitu televizije N1 i njenih novinara od kampanje koju protiv N1 vode visoki državni, vladini i funkcioneri vladajuće koalicije.https://n1info.rs/vesti/a471577-Adria-News-iz-Luksemburga-i-TV-N1-zatrazili-zastitu-medjunarodnih-institucija/ Edited July 5, 2025Jul 5 by vememah
July 5, 2025Jul 5 hvala, valjda smo svi pod paranojom (Ja svakao jesam), pa sam sklona da svemu što mi se učini da iskače iz rutine dajem neko značenje
July 17, 2025Jul 17 @Ayatollah nesto se ipak desava, posto je solak podneo tuzbu u holandiji.stari menadzment je jos tu, sto verovatno znaci da solak misli da ima dobre sanse da vrati upravljanje, inace bi oni svi otisli za njim u roku od par dana.
July 22, 2025Jul 22 Nema "idealan" odgvor, i da su pokusavali da ga daju. Niko (pa cak ni njih trojica) ne znaju sta ce biti sa N1 ubuduce...
July 23, 2025Jul 23 Ako Marko iz "Mentalnog razgibavanja" nesto sluti, onda zaista ne ide na dobro...Dole u komentarima jedan covek pise da ce "kraj biti u mesec novembar"...😱
July 23, 2025Jul 23 Evo jedan pokusaj odgovora na pitanje od gore "...sta ce biti sa N1 i NOVA S" od Zeljka Bodrozica u Podcastu DLZ (od 1:09:39):
July 25, 2025Jul 25 Izbila je "pobuna" manager-a unutar United Group zbog smene Dragana Solaka! Evo link iz casopisa VREME, a izvor je Bloomberg:https://vreme.com/drustvo/blumberg-pobuna-u-junajted-grupi-zbog-smene-solaka/?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAacsaKveIQE2iXzTb5nBV5aSc8qSmRmhquRgAy0xPbWAQi7dKzVyRynN_vJ_Pw_aem_Rd_VkWjUyKb0NAjFdHRisw
July 26, 2025Jul 26 Evo "vest o pobuni menadžera je odjeknula regionom"https://n1info.rs/vesti/vest-o-pobuni-najvisih-menadzera-united-grupe-odjeknula-sirom-regiona/
Create an account or sign in to comment