March 31Mar 31 ako mogu i serije koje su može biti postale kultne. bar na PPP. počeo sam sa prve 2-3 epizode "breaking bad" i "justify" i batalio. a soprano se nisam ni počinjao. u principu, zabole me za kriminal u USA.
March 31Mar 31 za takvu publiku je urađen remake na zapadu ništa novo i 1917.neuporedivi sa svojim praočevima iz 1930e pa čak i onim tv filmom iz sedamdeset i nekea tek 1917. vs galipoljenovo vreme, nova publikamislim da bi gen zijevci izvršili sepuku gledajući ivanovo detinjstvo
March 31Mar 31 13 minutes ago, brusli said:Primer dobrog ratnog filma je Das Bot, realnost ali ne banalnaMisliš na remake sa Snapchat botom koji radi na veče izbora u Americi pa ga ganjaju kroz cyberspace vode dok ne shvatimo da je i on samo čovek?
March 31Mar 31 14 minutes ago, Lancia said:Ja nisam gledao Tarkovskog, Nolana sam uspeo da zavrsim jedino Openhajmera.Za Nolana delim sentiment s tobom i morganom, jedva sam završila par filmova. Openhajmera nisam, jer sam par dana pre toga gledala odličan dokumentarac, mogao je komotno samo on i da ostane.Interstelar i Inception doživljavam kao pokušaj davanja dubljeg smisla na štap i kanap. @Ras što se tiče scena nasilja an ženeral, ne slažem se da je sve u oku posmatrača, ali sigurno ima deo s identifikacijom, s koje se strane može biti.
March 31Mar 31 3 minutes ago, Lancia said:@Svemir Zeka prijavljena si za ismejavanje Prijavio si me dok sam se slagala s tobom
March 31Mar 31 To što ne vidiš dublji smisao, ne znači da je štap i kanap. Tokom godina, došao sam do hipoteze da Nolanove filmove ne vole oni koje mrzi da razmišljaju o filmu i da se udubljuju u isti.S tim u vezi, moram dodati i ovu misao: svako ko voli Kjubrikove filmove, u smislu minucioznosti pristupa svakom detalju filma, trebalo bi da voli i Nolanove Edited March 31Mar 31 by Filozof manijak
March 31Mar 31 2 minutes ago, Svemir Zeka said:Prijavio si me dok sam se slagala s tobom Zecevi su zajebani, morao sam preventivno
March 31Mar 31 1 minute ago, Filozof manijak said:To što ne vidiš dublji smisao, ne znači da je štap i kanap. Tokom godina, došao sam do hipoteze da Nolanove filmove ne vole oni koje mrzi da razmišljaju o filmu i da se udubljuju u isti.
March 31Mar 31 Nisam gledao, ili se ne secam da sam gledao celog ili jesam samo tu i tamo neki insert:AlienIdi i smotriDune, nijednu verzijuSedmi pecatLeaving Las Vegas
March 31Mar 31 2 minutes ago, Filozof manijak said:Tokom godina, došao sam do hipoteze da Nolanove filmove ne vole oni koji mrze Nolanove filmove.3 minutes ago, Filozof manijak said:Tokom godina, došao sam do hipoteze da Nolanove filmove ne vole oni koje mrzi da razmišljaju o Nolanovom filmu i da se udubljuju u isti.Idi i smotri Nolana! Edited March 31Mar 31 by Ras
March 31Mar 31 5 minutes ago, Filozof manijak said:To što ne vidiš dublji smisao, ne znači da je štap i kanap. Tokom godina, došao sam do hipoteze da Nolanove filmove ne vole oni koje mrzi da razmišljaju o filmu i da se udubljuju u isti.Šta ja znam, kao mlada sam volela Bergmana, ali šta je Bergman spram Nolana Uzgred, baš bih mogla da ponovim jedan Bergmanovski maraton.
March 31Mar 31 8 minutes ago, Lancia said:7 minutes ago, Ras said:Idi i smotri Nolana!5 minutes ago, Svemir Zeka said:Šta ja znam, kao mlada sam volela Bergmana, ali šta je Bergman spram Nolana Uzgred, baš bih mogla da ponovim jedan Bergmanovski maraton.Uuuuu, kakav šut u osinje gnezdo sam hotimice izveo. Tačno se vidi ko nije voleo matematiku i fiziku u školi...
March 31Mar 31 6 minutes ago, Svemir Zeka said:Šta ja znam, kao mlada sam volela Bergmana, ali šta je Bergman spram Nolana Uzgred, baš bih mogla da ponovim jedan Bergmanovski maraton.Volela, al se nisi udubila molim lepo.
Create an account or sign in to comment