August 18, 201312 yr Odiseju 2001 a volim Kjubrika, i lik i druga delaIsti slučaj, svaki put zaspim, ili mi nešto odvuče pažnju.Od bitnih filmova nisam gledao Felinijevu ulicu (nisam ni Osam i po, ali to me nešto i ne privlači), a slabo stojim i sa opusima Bergmana i De Sike.Nikad nisam odgledao čitav Kurosavin Jodžimbo, a volio bih.Od novijih najzvučniji su Artist i Drive. :D
August 19, 201312 yr Sad se setih (tj podseti me zena) sta nisam gledao, a kultno je: Shining. Moram ispraviti nepravdu vec sledeceg vikenda.
August 21, 201312 yr Isti slučaj, svaki put zaspim, ili mi nešto odvuče pažnju.Od bitnih filmova nisam gledao Felinijevu ulicu (nisam ni Osam i po, ali to me nešto i ne privlači), a slabo stojim i sa opusima Bergmana i De Sike.Nikad nisam odgledao čitav Kurosavin Jodžimbo, a volio bih.Od novijih najzvučniji su Artist i Drive. :Dgledaj drajv. a mozes i artista makar zbog psa i jedne velicanstvene scene.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
September 9, 201312 yr da, rašomon, pa sedam samuraja. od ovih "novijih" pred kojima se kapa skida: šošenko, memento. ima ih još. zajedničko im je da ih imam snimljene, da bi trebalo da ih gledam ali, da nisam siguran da li želim.
March 23Mar 23 Juče sam prvi put gledala Donija Braska. Pa se evo od juče pitam zašto se neki čestiti ljudi niknejmuju po mrežama tako Al Paćino
March 23Mar 23 Uf sunce ti zarko, ja imam sigurno jedno 50 komada koji cekaju pravi momenat koji nikako da dodje.Mozda bolje pitanje, koji kultni film ce te konacno gledati u naredna 2-3 dana?
March 30Mar 30 Tek skoro sam gledao Deer Hunter i Network, ne znam ni sam zašto sam ih tolike godine izbegavao... nisam pao na doope iskreno, tako da i nije bilo neke štete...
March 30Mar 30 Inace od starijih koje se bojim ko mator da pogledam da mi ne razbiju iluziju koliko su dobri na prvom mestu mi je Zaoka (The Sting, 1973).
March 30Mar 30 42 minutes ago, Shan Jan said:Au... nije ti nista spec Lovac na Jelene? Jel ti ni Apokalipsa Sada nista spec onda?A ne, taj je u Top 20...
Create an account or sign in to comment