Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kultni film koji nisam gledao (a sebe smatram filmofilom)

Featured Replies

"Tokyo "Story"

je film koji naprosto mora da se gleda. najbolje je da si sam, da te ništa ne ometa. na žalost, moja gospa na neviđeno a ukratko objašnjeno, misli da je starinski i spor. ima nas različitih.

  • Replies 204
  • Views 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • francuski sobar
    francuski sobar

    Jednom sam reko da su iz mog nekog iskustva ljubitelji fantastike što epske što naučne uglavnom dobri neki ljudi. Jebiga ja nisam Znači terminatori, predatori, poteri, hobiti... bilo koji film koji i

  • Xaxa, ukljucih TV i evo patuljci nagovaraju drvece da krenu u rat.

  • nisam ja
    nisam ja

    moglo bi se reći da tvoj topik nije postao kultni, yes?

Posted Images

Sramim se priznati, ali Odiseja

Kritičan 16.minut

Odsiseja je za mene kao Melatonin

2 hours ago, April said:

Sramim se priznati, ali Odiseja

Kritičan 16.minut

Odsiseja je za mene kao Melatonin

bogami i ja je jedva doterah do kraja, kapiram da je to od onih filmova što se gledaju u bioskopu ili nikako. nije pomoglo što sam gledao na b92, ljudi ladno ubacili reklame BAŠ u trenutku match cuta sa koske na svemirski brod, posle sam ceo film samo o tome mislio isuse

Edited by Calavera

9 hours ago, April said:

Sramim se priznati, ali Odiseja

Kritičan 16.minut

Odsiseja je za mene kao Melatonin

ja sam ga davno gledao u bioskopu doma omladine. gotovo prazna sala, niko oko mene. tokom gledanja, trudio sam se da ne zaspim. kraj, onih poslednjih desetak minuta, me ubilo.

gledao a bolje da njisam.

8 hours ago, Calavera said:

kapiram da je to od onih filmova što se gledaju u bioskopu ili nikako.

Ovo

Kad smo već kod Odiseje, kratko predavanje Zorana Živkovića.

bas volim odiseju, dodatno i zbog toga sto sam je s roditeljima gledala nekoliko puta jos kao klinka, njima je bila medju omiljenim filmovima. sjecam se kad sam sa mamom isla da gledam 2010. u bioskopu i razocarala se jer nema majmuna, koski i ulicne rasvjete u crvotocini.

ali barry lindon nisam pogledala tj prekinula sam dovoljno brzo da ni ne pamtim sta je, osim da je kostimiran, a to nikako ne volim.

Edited by morgana

nikad ne savladah,

od špice do špice naime.

Metropolis / F. Lang, 1927.

Casablanca / M. Curtiz, 1942.

sigurno ima još, setiću se.

nego je zgodno zapravo, to ne_do_gledanje,

smontiraš si film od parčića..

(uz supu od detlića)

Edited by makaronee
od i do

2 minutes ago, morgana said:

bas volim odiseju, dodatno i zbog toga sto sam je s roditeljima gledala nekoliko puta jos kao klinka, njima je bila medju omiljenim filmovima. sjecam se kad sam sa mamom isla da gledam 2010. u bioskopu i razocarala se jer nema kul majmuna, koski i ulicne rasvjete u crvotocini.

ali barry lindon nisam pogledala tj prekinula sam dovoljno brzo da ni ne pamtim sta je, osim da je kostimiran, a to nikako ne volim.

Ono jes, lakse bi im bilo da su svi u farmerkama i patikama 1eye.gif

A bilo je dobrih vojnickih cizama u filmu balloon.gif samo da znas

Just now, Lancia said:

Ono jes, lakse bi im bilo da su svi u farmerkama i patikama 1eye.gif

A bilo je dobrih vojnickih cizama u filmu balloon.gif samo da znas

eto, razumijemo se, ne gledam filmove ako kostimi ne mogu da se prodaju u trznom centru sleep

mada sad kad kazes za cizme, na rubu sam da gledam.

Barry Lyndon je jedan od najlepsih filmova ikada snimljenih.

8 minutes ago, Kampokei said:

Barry Lyndon je jedan od najlepsih filmova ikada snimljenih.

Objasnjavas lepotu krshnom Crnogorcu rolleyes

Nijedan Indiana Jones nisam gledao

55 minutes ago, makaronee said:

Metropolis / F. Lang, 1927.

Ni ja, do prošle godine uz živi orkestar. Preporuka, 10/10.

15 hours ago, April said:

Sramim se priznati, ali Odiseja

Kritičan 16.minut

Odsiseja je za mene kao Melatonin

Pa sto bolji film bolja i dremka uz njega )

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.