March 30Mar 30 Lord of the Rings serijalGledao sam drugi deo u bioskopu i zaspao pre početka neke velike bitke na kraju. Prezirao sam epsku fantastiku i kao klinac, sad je tek ne podnosim, tako da ne planiram ni da gledam ovo.
March 30Mar 30 nisam i ne nameravam da gledam neke filmove tandema de niro - skorceze. i gomilu nekih USA filmova koji se smatraju kultnim.u ostalom, jednom davno sam pokrenuo topik (koji je ostao bez odziva) o tome kako neki film dobija reputaciju kultnog.
March 30Mar 30 Popular Post 25 minutes ago, napadaj said:Lord of the Rings serijalGledao sam drugi deo u bioskopu i zaspao pre početka neke velike bitke na kraju. Prezirao sam epsku fantastiku i kao klinac, sad je tek ne podnosim, tako da ne planiram ni da gledam ovo.Xaxa, ukljucih TV i evo patuljci nagovaraju drvece da krenu u rat.
March 30Mar 30 Ево један блам, ја сам тек пре неколико месеци гледала Кума. Ако не бројим некад као клинка, па сам се уплашила коњске главе и баталила....
March 30Mar 30 54 minutes ago, napadaj said:Lord of the Rings serijalGledao sam drugi deo u bioskopu i zaspao pre početka neke velike bitke na kraju. Prezirao sam epsku fantastiku i kao klinac, sad je tek ne podnosim, tako da ne planiram ni da gledam ovo.I mi preziremo tebe što si zauzeo mesto u bioskopu nekom normalnom...Pri tom si otišao da gledaš drugi, a nisi ni gledao prvi....
March 30Mar 30 Moj brat je jedne nedelje gledao ceo serijal svake noći, i to director's cut verzije. Teško smećeBoba smrad >>>>>>>>>>>>>> original
March 30Mar 30 35 minutes ago, Lancia said:Xaxa, ukljucih TV i evo patuljci nagovaraju drvece da krenu u rat.Hobiti, ako smem da primetim tj. Polušani (po našem lepom prevodu) ... "Fargo", za mene ... ne znam - zaista me nikad nije zainteresovao + n'umem ja te PTA i Koene i sl.
March 30Mar 30 2 hours ago, Shan Jan said:Inace od starijih koje se bojim ko mator da pogledam da mi ne razbiju iluziju koliko su dobri na prvom mestu mi je Zaoka (The Sting, 1973).Ne boj se.
March 30Mar 30 ja imam problem sa tim filmovima koji se snimaju po poznatim romanima ili štaveć je u pitanjuuglavnom, duna, recimo, iščitaš ceo serijal i onda napraviš neku svoju sliku, ne samo sliku, nego nekako i rangiraš stvari po bitnosti, a onda režiser to iskasapi, jbg
March 30Mar 30 21 minutes ago, April said:Nisam gledao Dunu. Juče mi ćerka prepričavala.Koju Linčovu ,ja nju nisam gledao A ovo novo samo prvi deo ,odgledaću prvi ponov i drugi kada krene treći deo u bioskopima
March 30Mar 30 4 hours ago, nisam ja said:ko nije jeo pečurke ili dmt nema šta da traži sa tim filmovima.Ko nije jeo čurke ili dmt ne zaslužuje da živi
Create an account or sign in to comment