March 30Mar 30 5 minutes ago, francuski sobar said:fajt, jurnjava i religiozne konotacije video jedan video sve.Šta jednom gledaocu više treba od filma?
March 30Mar 30 ponosni sam negledalac Funny Gamesa Michaela Hanekea. ni originala ni rimejka.mislim kad sam načuo šta je gimmick, rešio sam da to nije za mene.setih se i Martyrs, koji sam gledao ali bolje da nisam.
March 30Mar 30 9 minutes ago, Filozof manijak said:E da, nikada nisam odgledao Let iznad kukavičjeg gnezda, ne znam zašto, nema nekog posebnog razloga da bih izbegavao taj film. Jednostavno se tako nije pogodilo da ga odgledam.Masterclass u svakom smislu. Džek Nikolson u svom najboljem izdanju a ni ostali ne zaostaju. Jedan od najomiljenijih filmova ikada. Sad ima 4K blu-ray, ako ikad budeš imao prilike to je verzija za pogledati...
March 30Mar 30 Mi smo taj film imali da gledamo po domaćem zadatku na faksu. Čitava paradigma u nauci u jednom filmu. @garcia da, apsolutno neki filmovi nisu dostojni gledanja. Bar što se mene tiče
March 30Mar 30 26 minutes ago, Svemir Zeka said:... onaj francuski naopaki sa silovanjem.ja se ne sećam što se zeznuh da to pogledam, reko - Monika, ajde ...Nisam se zgadio, bio sam iskreno - traumiran, iako sam već tada bio mator magarac. Bes,nemoć- bol... Pun qrac reakcija odjednom.Bio smišljen da šokira- i uspelo mu, kod mene.- zaista ne znam kako ćeš reagovati- ako budeš gledala...Nemoj.
March 30Mar 30 Joj meni u Irreversible u jednom mome tu postane too much pa i borderline smesna ta scena silovanja jer toliko dugo traje da budes u fazonu ok da...we got it, oces da nas šokiras, good for you
March 30Mar 30 1 minute ago, Kako god ... said:ja se ne sećam što se zeznuh da to pogledam, reko - Monika, ajde ...Nisam se zgadio, bio sam iskreno - traumiran, iako sam već tada bio mator magarac. Bes,nemoć- bol... Pun qrac reakcija odjednom.Bio smišljen da šokira- i uspelo mu, kod mene.- zaista ne znam kako ćeš reagovati- ako budeš gledala...Nemoj.Naravno da neću. Mislim kome je zanimljivo nek gleda, ja nemam taj komfor da se filujem ultravajlensom, tamo gde baš ne moram naročito ne silovanjima i to. Jedno vreme mi je po radnoj obavezi bilo zabranjeno da gledam takve filmove i pratim crnu hroniku
March 30Mar 30 da ne ulazim u psihologiju, nisam školovao, ali sa filmske strane ovo je dobar film. scenario, kamera, režija sve je za 5(pet)značitm gašpar za 15pošto je sve njegovih ruku delona stranu fantastični vinsent k. i monika b. jbg na prste jedne ruke bi mogli da se nabroje glumački parovi koji bi mogli ovo da iznesuko je gledao onaj njegov film sa mesarom i stand alone, nije mnogo bio šokiran ovim. realizam kao takav, nije sve pretty woman
March 30Mar 30 2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:realizam kao takav, nije sve pretty womanZezaš?
March 31Mar 31 2 hours ago, Midžeta said:Joj meni u Irreversible u jednom mome tu postane too much pa i borderline smesna ta scena silovanja jer toliko dugo traje da budes u fazonu ok da...we got it, oces da nas šokiras, good for youAli prevod filma "Odpozadi" 2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:na stranu fantastični vinsent k. i monika b.jbg na prste jedne ruke bi mogli da se nabroje glumački parovi koji bi mogli ovo da iznesuma kako da ne ,pogotovo monika Gledam imdb , Gaspar Noe ima film Vortex u glavnoj ulozi Dario Argento "The last days of an elderly couple stricken by dementia " sounds like a fun @Svemir Zeka Srpski film,jedna od najboljih uloga Sergeja Trifunovića ,baš mu je legla , ali Žika sa lažnim penistom kao bivši pornićar ,nikako
March 31Mar 31 20 minutes ago, Fakundo Sava said:Ali prevod filma "Odpozadi" Pakao a irreversible nije nesto tesko za prevodNo dobroVinset i Monika su uvek vrhunskiIma i Enter the void Gaspar, sto rece neko intellectual Inception
March 31Mar 31 5 hours ago, Filozof manijak said:Meni je iskreno žao osoba koje u detinjstvu nisu čitale Tolkina, i bile oduševljene epskom fantastikom i SF. Mislim da je takvo detinjstvo nesrećno i uskraćeno.Filmovi kao filmovi, mogu se nekom dopasti a nekom ne, ali da neko nema to unutrašnje dete u sebi koje se oduševljava jednom od najboljih ekranizacija književnog dela u istoriji kinematografije, mogu samo da žalim takve osobe.Ja nisam imao priliku ko klinac da citam, u medjuvremenu kupio knjige i teram se i teram i ne mogu. Previse mi suho. Zaglavim se na samom pocetku kad krene da nabraja onu istoriju patuljaka.4 hours ago, garcia said:Brazil nisam gledao, svi oni kadrovi iz njega, koje me kulturološki prate ceo život, ne mame me ni malo da ga odgledam.Brazil je apsolutno remek delo ako volis malo taj uvrnuti vajb gde nisi siguran da li je realnost ili san.4 hours ago, Svemir Zeka said:E a ono što nikad neću gledati su Srpski film i onaj francuski naopaki sa silovanjem.Nazalost gledao. Ostace samnom kao trauma ceo zivot. Jebo ja onog ko je dozvolio da se to napravi.
March 31Mar 31 Khm, samo cekam da neko pocne da nabraja kultne filmove prikazivane u bioskopima Partizan i Slavija tamo `80ih.
March 31Mar 31 7 hours ago, Midžeta said:Joj meni u Irreversible u jednom mome tu postane too much pa i borderline smesna ta scena silovanja jer toliko dugo traje da budes u fazonu ok da...we got it, oces da nas šokiras, good for youNegde mislim da i jeste poenta - kako sam čin prestaje da ima bilo kakve veze sa seksom ...čisto nasilje i želja da se povredi - valjda je kod Dostojevskog negde bilo - da, kako bi došao do nečije duše (kako god to razumeo) ili treba potpuna i bezuslovna ljubav ili gaženje - takođe potpuno i bezuslovno. 7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:... ali sa filmske strane ovo je dobar film. scenario, kamera, režija sve je za 5(pet) ...Verovatno, što ne znači da neću mrzeti i njega i sebe što sam to gledao. Tja.
March 31Mar 31 nisam gledala gospodar prstenova, osim prvog, niti namjeravam. ne volim epsku fantastiku.
Create an account or sign in to comment