Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kultni film koji nisam gledao (a sebe smatram filmofilom)

Featured Replies

Hobita nijednog ako su to opšte kultni filmovi.

nit Harije Potere.

  • Replies 204
  • Views 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • francuski sobar
    francuski sobar

    Jednom sam reko da su iz mog nekog iskustva ljubitelji fantastike što epske što naučne uglavnom dobri neki ljudi. Jebiga ja nisam Znači terminatori, predatori, poteri, hobiti... bilo koji film koji i

  • Xaxa, ukljucih TV i evo patuljci nagovaraju drvece da krenu u rat.

  • nisam ja
    nisam ja

    moglo bi se reći da tvoj topik nije postao kultni, yes?

Posted Images

5 minutes ago, garcia said:

Hobita nijednog ako su to opšte kultni filmovi.

nit Harije Potere.

Nisi nista propustio kad su Hobiti u pitanju.

  • Popular Post

Jednom sam reko da su iz mog nekog iskustva ljubitelji fantastike što epske što naučne uglavnom dobri neki ljudi. Jebiga ja nisam evil

Znači terminatori, predatori, poteri, hobiti... bilo koji film koji ima broj nastavka u naslovu ili ako nema a čini se da bi mogla biti franšiza... ćao zdravo.

Neki dan aj da pogledam matrixa čisto opšte kulture radi ne bi li znao na šta se ljudi stalno referišu i ugasim nakon dva minuta čim su progovorili, apsolutno ne mogu infatilne dijaloge.

Iz istog razloga nemogah peckinpah i divlju hordu, otrpio sam jedino konvoj mu zbog kamiona.

Kumove kad god ide neki insert na tv znam šta će biti u smislu video sam nekad negde pre al da sam gledo ijedan film i da znam o čemu se tu radi nema šansi, smara me desničarska patetika.

Ne znam dal sam pogledo šes sedam filmova rađenih u zadnjih 20 godina isto tako serije možda dvetri. E da probo Openhajmera jer me interesuje tema i ugasim još na najavnoj špici. yawn2 Znači nikad nijednog Nolana, Skota, Kamerona... u stvari lažem jesam na premotavanje Titanik jer kao volim brodove al sam navijo za led svo vreme eto koliko me dotako.

Brodovi, kamioni, nuklearne bombe i left-wing politika, valjda ce se neko setiti da snimi film sa tom tematikom za tvog zivota lolol

14 minutes ago, Lancia said:

Brodovi, kamioni, nuklearne bombe i left-wing politika, valjda ce se neko setiti da snimi film sa tom tematikom za tvog zivota lolol

Ima! https://m.imdb.com/title/tt0119874/

Pejsmejker

5 hours ago, Mil@n said:

I mi preziremo tebe što si zauzeo mesto u bioskopu nekom normalnom...

Pri tom si otišao da gledaš drugi, a nisi ni gledao prvi....

Ja odgledao prošlu subotu sva tri u Ušću. Udobna ona sedišta baš, nisam osetio 12 sati🤭

Sramota što nisam gledao originalno kad je emitovano, bio u fazonu napadaja... epska fantastika sranje. Šta zna dete šta je 100 kila

Meni je iskreno žao osoba koje u detinjstvu nisu čitale Tolkina, i bile oduševljene epskom fantastikom i SF. Mislim da je takvo detinjstvo nesrećno i uskraćeno.

Filmovi kao filmovi, mogu se nekom dopasti a nekom ne, ali da neko nema to unutrašnje dete u sebi koje se oduševljava jednom od najboljih ekranizacija književnog dela u istoriji kinematografije, mogu samo da žalim takve osobe.

1 hour ago, garcia said:

Hobita nijednog ako su to opšte kultni filmovi.

nit Harije Potere.

Ništa nisi propustio kad su Poteri u pitanju

Poteri su sranje objektivno, prva dva dela su slatka jer je bas za decu a posle krece da se gubi nit i postaje premrtvo (i knjige i filmovi)

1 hour ago, francuski sobar said:

Iz istog razloga nemogah peckinpah i divlju hordu, otrpio sam jedino konvoj mu zbog kamiona.

divlja horda baš užasna, ali sam pogledao, kukala mi majka.

Eraserhead izdržao malo, a generalno volim Linča.

Brazil nisam gledao, svi oni kadrovi iz njega, koje me kulturološki prate ceo život, ne mame me ni malo da ga odgledam.

takođe kad vidim Wes Anderson, samo pobegnem što brže.

7 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je iskreno žao osoba koje u detinjstvu nisu čitale Tolkina, i bile oduševljene epskom fantastikom i SF. Mislim da je takvo detinjstvo nesrećno i uskraćeno.

Filmovi kao filmovi, mogu se nekom dopasti a nekom ne, ali da neko nema to unutrašnje dete u sebi koje se oduševljava jednom od najboljih ekranizacija književnog dela u istoriji kinematografije, mogu samo da žalim takve osobe.

Čito sam i ja ko mali i bajke i basne i sve mitologije i sirijuse i mnogo sam voleo, ali filmska epika i sf su uglavnom sama akcija a šta je akcija nego vrćenje istih stereotipa - fajt, jurnjava i religiozne konotacije hihi video jedan video sve.

2 minutes ago, garcia said:

Eraserhead izdržao malo, a generalno volim Linča.

Ja sam stigla do odmotavanja onog gabora iz pelene, i nisam više mogla. Osetila sam da mi se raspada self i da ulazim u šizofreniju (

E da, nikada nisam odgledao Let iznad kukavičjeg gnezda, ne znam zašto, nema nekog posebnog razloga da bih izbegavao taj film. Jednostavno se tako nije pogodilo da ga odgledam.

Titanik

Lepa sela

Nijedan, ni 5min

E a ono što nikad neću gledati su Srpski film i onaj francuski naopaki sa silovanjem.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.