March 20Mar 20 Videh u Alpini cipele Tamaris. Mislim da su nemacke. Nisam znala da ih ima kod nas. Sasvim dobre cipele. E sad modeli kako se kome svidja.A zanima me jel neko nosio ove brazilske sto zvuce italijanski Capelli Rossi da podeli iskustva. Tu mi se vec puno toga svidja
March 20Mar 20 On 26. 2. 2026. at 17:52, morgana said:btw ove zara czimice su mi bomboncic (mada lice na kaubojske od jesenas)al juricu ih na snizenjuKoji broj nosis kad u ovome mozes da izgledas normalno Zamisljam sebe, sa 41-42, da obujem ovako nesto, morala bih ko Caplin da hodam da se ne polomim 🫣
March 20Mar 20 Ja sam jednom iz radoznalosti uzela da vidim neke cipele sa spicom velicine 41. Junior komentar je bio: Au mama pa to ti izgleda kao zattera (splav) 😮 meni vise licilo na cepanice😂Lako je vama sa malom nogom, možete u sta hocete 🥰
March 20Mar 20 Popular Post Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči: Jbte koliko nas deru u Srbiji!Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50evra jeftinije!Sad sam u strahu da se vraćamo nazad ko šverceri...
March 21Mar 21 11 hours ago, Frank Pembleton said:Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči:Jbte koliko nas deru u Srbiji!Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50evra jeftinije!Sad sam u strahu da se vraćamo nazad ko šverceri...Kloaka vreba na carini.
March 21Mar 21 Nije trebalo da vidim sta Frank pise.Eto zapela sam da kupim pa da kupim. Imam vise cvrstih, racionalnih objasnjenja
April 9Apr 9 Izvinjavam se na upadu sa necim obicnim ali ovo je nesto najudobnije za moju siroku nogu sto sam nasao u zivotu. Osecaj ko da hodas po jastucima:
April 9Apr 9 1 hour ago, Shan Jan said:Izvinjavam se na upadu sa necim obicnim ali ovo je nesto najudobnije za moju siroku nogu sto sam nasao u zivotu. Osecaj ko da hodas po jastucima:Ovo sam merkala, čak je i Đuro preporučio. Jednom ću ih uzeti, ne zvala se ja Zeka, a i ne zovem se tako
April 9Apr 9 6 hours ago, Seabass said:Red Wing Blacksmiths, £270 sa popustom od 10%. Hmm.Nadjoh Blacksmiths u sve tri boje za otprilike iste pare (£265-270) sad samo da odlucim boju. Najvjerovatnije cu crne ali i ove druge su super. Ujutro cu odluciti.
April 9Apr 9 2 minutes ago, pbg12345 said:ove gornje ubedljivo najlepseMeni su sve troje super. Ove zadnje Briar Oil model sam nekada probao i uzivo dosta bolje izgledaju. Svaki par je malo razlicit na svoj nacin, pa je lutrija sta ce stici. Neke su malo tamnije, neke svjetlije. Zna se desiti da nisu iste boje lijeva i desna. Pored toga, imam braon i burgundy cizme, a nemam nikakve crne obuce. Inace, Red Wings su mi bile skupe prije par godina pa sam za te pare kupio dvoje, pravljene ovdje u Engleskoj, koje su super ali mi nisu cool kao ove.
Create an account or sign in to comment