Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Ima ih i u domaćem Intersportu, tu sam uzeo.

  • 3 weeks later...
  • Replies 6.4k
  • Views 784.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči: Jbte koliko nas deru u Srbiji! Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50ev

  • opet sam muza jamamotou  

  • Jadd je lik koji ima malu proizvodnju u Suffolku. Mislim da je nekad radio za Clarks, njihove sand-boots, kod nas mozda poznate kao spenserice? Otprilike, to je taj model, samo sam ja uzeo skroz visok

Posted Images

Videh u Alpini cipele Tamaris. Mislim da su nemacke. Nisam znala da ih ima kod nas. Sasvim dobre cipele. E sad modeli kako se kome svidja.

A zanima me jel neko nosio ove brazilske sto zvuce italijanski Capelli Rossi da podeli iskustva. Tu mi se vec puno toga svidja

Nosila sam ja, odlične su.

On 26. 2. 2026. at 17:52, morgana said:

btw ove zara czimice su mi bomboncic (mada lice na kaubojske od jesenas)

12113610116-p.jpg?ts=1769001734845&w=102

al juricu ih na snizenju

Koji broj nosis kad u ovome mozes da izgledas normalno lolol

Zamisljam sebe, sa 41-42, da obujem ovako nesto, morala bih ko Caplin da hodam da se ne polomim 🫣

39, ne izgledaju nesrazmjerno

Edited by morgana

Ja sam jednom iz radoznalosti uzela da vidim neke cipele sa spicom velicine 41. Junior komentar je bio: Au mama pa to ti izgleda kao zattera (splav) 😮 meni vise licilo na cepanice😂

Lako je vama sa malom nogom, možete u sta hocete 🥰

  • Popular Post

Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči:

Jbte koliko nas deru u Srbiji!

Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50evra jeftinije!

Sad sam u strahu da se vraćamo nazad ko šverceri...

11 hours ago, Frank Pembleton said:

Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči:

Jbte koliko nas deru u Srbiji!

Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50evra jeftinije!

Sad sam u strahu da se vraćamo nazad ko šverceri...

Kloaka vreba na carini.lolol

Nije trebalo da vidim sta Frank pise.

Eto zapela sam da kupim pa da kupim. Imam vise cvrstih, racionalnih objasnjenja D

IMG_20260321_072455.jpg

  • 3 weeks later...

Red Wing Blacksmiths, £270 sa popustom od 10%. Hmm.

20230814-092203-scaled.jpg

Izvinjavam se na upadu sa necim obicnim ali ovo je nesto najudobnije za moju siroku nogu sto sam nasao u zivotu. Osecaj ko da hodas po jastucima:

52458-W_1.webp

1 hour ago, Shan Jan said:

Izvinjavam se na upadu sa necim obicnim ali ovo je nesto najudobnije za moju siroku nogu sto sam nasao u zivotu. Osecaj ko da hodas po jastucima:

52458-W_1.webp

Ovo sam merkala, čak je i Đuro preporučio. Jednom ću ih uzeti, ne zvala se ja Zeka, a i ne zovem se tako

6 hours ago, Seabass said:

Red Wing Blacksmiths, £270 sa popustom od 10%. Hmm.

20230814-092203-scaled.jpg

Screenshot_2026_04_09_205225.png

Screenshot_2026_04_09_205329.png

Nadjoh Blacksmiths u sve tri boje za otprilike iste pare (£265-270) sad samo da odlucim boju. Najvjerovatnije cu crne ali i ove druge su super.

Ujutro cu odluciti.

ove gornje ubedljivo najlepse

2 minutes ago, pbg12345 said:

ove gornje ubedljivo najlepse

Meni su sve troje super. Ove zadnje Briar Oil model sam nekada probao i uzivo dosta bolje izgledaju. Svaki par je malo razlicit na svoj nacin, pa je lutrija sta ce stici. Neke su malo tamnije, neke svjetlije. Zna se desiti da nisu iste boje lijeva i desna. Pored toga, imam braon i burgundy cizme, a nemam nikakve crne obuce.

Inace, Red Wings su mi bile skupe prije par godina pa sam za te pare kupio dvoje, pravljene ovdje u Engleskoj, koje su super ali mi nisu cool kao ove.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.