December 22, 2025Dec 22 Moja bivša koleginica je u ormaru u kancu držala po pet pari cipela. Pokušala sam i ja, ali ne može mi se da se prezuvam, nije mi toliko stalo do stajlinga na poslu, šta može, šta ne može, ne može. Čak ni leti, to mi je još bezveznije, ako se skuvam posle da se izuvam 😁 a bosa ne mogu biti na poslu
December 22, 2025Dec 22 44 minutes ago, Pixisis said:Ili spakuješ japankice u torbu, pa u štiklama do posla a posle fino hop hop u japankicama nazad.Ili još bolje, u japankama do i sa posla, a tamo se preobuješ i šepuriš na potpeticama.Mada, po sećanju bih rekla da je to češća varijanta bila za izlaske nego za posao. Imala sam neke tanke japanke od 20 grama, te su i u minijatirne tašnice uspevale da stanu, sve uključujući i kesu za njih. Eh, sećanja.Imamo sve. Lake kao perce, slazu se uz sve i malo mesta zauzimaju .Ma ja nosim rezervu ako najave kisu da mi neke ne pokisnu slucajno. Ne smem vise da pisem da se brukam od cipelo organizacija Edited December 22, 2025Dec 22 by Sandradjer
December 22, 2025Dec 22 12 minutes ago, Sandradjer said:Ma ja nosim rezervu ako najave kisu da mi neke ne pokisnu slucajno.Isto leti ubacim u ranac/torbu neke japanke ako najave pljusak i onda hop hop spremna. Jer se za sekudu potopi obuca i sta cu onda..Imam i one vodootporne navlake za obucu, videla kod nekih turista u Italiji kad nas je uhvatila kisa, pa nabavila. Mada ih nisam ni koristila, a jesu i smesne, ko da sam Nemac.
December 22, 2025Dec 22 18 minutes ago, Sandradjer said:Imamo sve. Lake kao perce, slazu se uz sve i malo mesta zauzimaju .Ma ja nosim rezervu ako najave kisu da mi neke ne pokisnu slucajno. Ne smem vise da pisem da se brukam od cipelo organizacijaKo zna, zna!
December 29, 2025Dec 29 Veoma interesantne cipele, vidim forsira se u dve boje. Nesto odavno to nisam videla ili barem nisam primetilaFrancesco RussoFrancesco RussoFrancesco Russo, handcrafted and Made in Italy shoes
December 29, 2025Dec 29 I ja sam skoro naletela na dvobojne cipele, a isto odavno nisam videla. Baletanke u ovom slucaju, Giorgia Spagnoletto. Kupila neke vristece zeleno i isto tako plavo, i sad nikako da se snadjem uz sta da ih nosim…
December 29, 2025Dec 29 Smislices, slatke muke .Prve cipele u koje sam bila zaljubljena su mamine (kombinacija krem i maslinasto zelene). Ona ih je nosila uz isti takav komplet . Druga vremena. A ja sam vrebala svaku priliku da ih obuvam po kuci. Zato su mi te dvobojne i privukle paznju Edited December 29, 2025Dec 29 by Sandradjer
December 29, 2025Dec 29 Pre dosta godina na nekom osamnaestom rođendanu kreće tuča i svi izlazimo napolje, kreće ozbiljno peglanje i svi se fokusiraju na to, a ja spazio neku sportsku radnju pored lokala u kojem smo bili i kroz izlog vidim jedne Convers patike u koje sam se odmah zaljubio. Te noći sam ih i sanjao, a posle nekoliko dana i kupio.Raspale su se posle 4-5 meseci. 😒
December 29, 2025Dec 29 Vrlo je moguce da se I ja nekih maminih secam. Kako sam merkala sve njene cipele, samo malo da porastem…. A one sve 36 broj, dok sam porasla sve mi bile male😔
December 29, 2025Dec 29 Nije da nešto posebno pratim trendove, ali sam siguran da su cipele u dve boje (two tone) već par godina ponovo aktuelne - privukle su mi pažnju zato što mi se dopadaju. Možda se trend sada i intenzivirao?Viđao sam te cipele kod YT influnserke (Zara, Amazon, H&M, Banana Republic...) Treating The Streets Like A Runway, probao sam da za ilustraciju pronađem neki stariji prilog i evo ga iz 2023. godine:Klasične kombinacije su bež i crno/tamnoplavo. Edited December 29, 2025Dec 29 by Ras
December 29, 2025Dec 29 1 hour ago, Hubris said:Vrlo je moguce da se I ja nekih maminih secam. Kako sam merkala sve njene cipele, samo malo da porastem…. A one sve 36 broj, dok sam porasla sve mi bile male😔Pretpostavljam da je su bile in u nekom periodu.Takodje sam napredovala za 3 broja vise. Nanosala sam se makar po kuci tih cipela, velike, ali uskladjene sa bojom torbi
December 29, 2025Dec 29 1 minute ago, Ras said:Nije da nešto posebno pratim trendove, ali sam siguran da su cipele u dve boje (two tone) već par godina ponovo aktuelneJesu. https://vogue.sg/chanel-two-tone-shoe/Edit: @Ras kakve oke imaš za lepo Edited December 29, 2025Dec 29 by Boksi
December 29, 2025Dec 29 Imam jedne ravne, vrh je tamno plava, ostatak bez, pa sigurno ih nosim vec 10 godina..tad nisam vidjala takve cesto. Klasika, sto se mene tice.
December 29, 2025Dec 29 1 hour ago, Stela said:Imam jedne ravne, vrh je tamno plava, ostatak bez, pa sigurno ih nosim vec 10 godina..tad nisam vidjala takve cesto. Klasika, sto se mene tice.Takve sam jedne Geox-ove dugo nosila. Baš sam ih volela. Ali što su mi urnisale stopala dok se nisu razgazile Martinke su nežne u odnosu na to.
December 29, 2025Dec 29 Danas sam kupila cizme, ravne tamno braon od prevrnute koze, krajnje obicne. Prilicno nosim zemljane tonove, pa mi se uklapa. Taman su krenuli i popusti. Ovako neki model, samo zagasitije. Inace su mi ok i one koje idu napred u spic ili imaju malo visu petu, ali mi se nije svidelo sto su gotovo sve na navlacenje, htela sam sa rajsferslusom, pa sam sama sebi dosta suzila izbor.
Create an account or sign in to comment