Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

7 minutes ago, Stela said:

Ovo gore da je crno, bila bi mantija.

Ima bela, lila, tamno braon. Arket, cijena 130 dolara

  • Replies 6.4k
  • Views 784.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči: Jbte koliko nas deru u Srbiji! Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50ev

  • opet sam muza jamamotou  

  • Jadd je lik koji ima malu proizvodnju u Suffolku. Mislim da je nekad radio za Clarks, njihove sand-boots, kod nas mozda poznate kao spenserice? Otprilike, to je taj model, samo sam ja uzeo skroz visok

Posted Images

Jedne svecane, druge za park. Uvek bez carapa 😍. Ja sam najzahvalniji kupac 😁. Nosim, vozim dok se ne raspadne, svaki dan. Jos ih nisam u sports mode stavila, desne imaju godinu dana. Idu u "kantu" tj, beskucnicima.

IMG20251202214257.jpg

Edited by mustang

9 hours ago, Valk said:

Čiju maturu?

Ja se razmišljam da rasprodam svoje salonke, ~10 pari od kojih recimo pet imaju baš visoku štiklu.

Ionako sam prestala da ih nosim, a tek sad sa ovakvim kolenom koje će se pitaj boga kad potpuno oporaviti, nisam sigurna ni da je bezbedno da se u njima lomatam.

Ne sviđa mi se kako zvuči ovo što sam napisala, kao da mi se približava putovanje brodom na Zapad.

9 hours ago, morgana said:

eto, da si na vrijeme sjebala nogu kao ja uštedila bi, ne bi ni kupovala 10 pari salonki

nemoj sve da prodaš

Sta radite deco s tim kolenima?¿ Eno ga Zli Gli sjebo koleno pa trci maraton, mozete da mu se pridruzite.

ali ja nisam sjebala koljeno pa ne mogu da trcim maraton kao zli gli

sjebala sam skocni zglob sleep

koji se do sada oporavio deset puta.

Edited by morgana

12 hours ago, mustang said:

Jedne svecane, druge za park. Uvek bez carapa 😍. Ja sam najzahvalniji kupac 😁. Nosim, vozim dok se ne raspadne, svaki dan. Jos ih nisam u sports mode stavila, desne imaju godinu dana. Idu u "kantu" tj, beskucnicima.

IMG20251202214257.jpg

e jebo me i forum, kad mi ovako pocne dan...

Rajder, daj pls one tvoje “od 7cm za posebne prilike”, da malo isperem oci i popravim sebi dan.

21 minutes ago, Djuro said:

Rajder, daj pls one tvoje “od 7cm za posebne prilike”, da malo isperem oci i popravim sebi dan.

Ima mustang stiklice, videla sam, nego zeza malo )

Nosim broj 40 i nadjem juce rasparene teget Champion, desna 40, leva 41. Cena 990 dinara. Jeste mozda malo cudan osecaj, ali uvek mi je i delovalo da mi je levo stopalo nekako vece od desnog. Za broj vece

Samo sam se skenjo jer u toj radnji nisam mogao da iskoristim decije vaucere. Morao sam da provucem karticu, pitali me da li hocu na dve rate, ja reko ma jok, skidaj odjednom 990 dinara.

14 hours ago, mustang said:

Jedne svecane, druge za park. Uvek bez carapa 😍. Ja sam najzahvalniji kupac 😁. Nosim, vozim dok se ne raspadne, svaki dan. Jos ih nisam u sports mode stavila, desne imaju godinu dana. Idu u "kantu" tj, beskucnicima.

IMG20251202214257.jpg

imagine the smell

Nisam nosila razlicite brojeve, mada sam jednom izasla iz radnje sa levom sandalom u broju 38, a desnom 39, pomesala prodavacica kad je pakovala...pa se vracaj nazad po nekoj vrucincini.

Ali imam jedne Dogo sandale od pre sto godina iz Turske (i jos traju) gde se leva i desna razlikuju u dezenu, ta obuca moze da bude simpaticna. Na ovaj su fazon.

dogo-women-vegan-leather-lace-up-sandals

dogo-women-vegan-leather-lace-up-sandals

14 hours ago, mustang said:

Jedne svecane, druge za park. Uvek bez carapa 😍. Ja sam najzahvalniji kupac 😁. Nosim, vozim dok se ne raspadne, svaki dan. Jos ih nisam u sports mode stavila, desne imaju godinu dana. Idu u "kantu" tj, beskucnicima.

IMG20251202214257.jpg

Nema sta, bas si velikodusna

1 hour ago, Ras said:

A sad malo muški!

All Sale – Herring Shoes

Ovde ima i lepe zenske obuce )

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.