Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, I*m with the pilots said:

? Zašto bi bili?

Ne volim da tipkam na telefonu, neefikasno mi je - kad hoću da pišem čaršav latim se kompa i tastature. I volim da čujem ljude kad već ne mogu da ih vidim.

 

Rekoh ja :D

 

Nije im palo ni na pamet da to odgovara tom nekom kome ih šaljemo. :)

 

Naravno, ne koristim ih uvek, u velikoj većini slučajeva poruka ili poziv, ali nekad je u momentu to najbolja opcija. 

Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

Proseravanje.

naravno da nije, nego isključivo sebičnost druge srtrane


 

jebe mi se za tebe(sagovornika) dal možeš da preslušavaš moje poruke mene mrzi da tipkam i ovako mi je lakše, ako već imaš potrebu naširoko da se izraziš pa pozovi majkoviću

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

naravno da nije, nego isključivo sebičnost druge srtrane


 

jebe mi se za tebe(sagovornika) dal možeš da preslušavaš moje poruke mene mrzi da tipkam i ovako mi je lakše, ako već imaš potrebu naširoko da se izraziš pa pozovi majkoviću

 

Ali brt... Ako nam je odgovor hitan, nazvaćemo. Ako nije, poslaćemo voice jer nam tako odgovara u tom momentu i spremni smo da nam drugi odgovore kad i kako god... No one loses. Nekad je dovoljno samo obavestiti nekoga nešto, bez i da nam se odgovara. 

  • +1 1
Link to comment

otkud ti to?

 

ne odgovaraju mi, i svakom ko mi ih šalje jasno stavim to do znanja. ostalo je samo razmišljanje na temu od kuda takva moda odjednom

 

kao i paštetatm telefoniranje

Link to comment

Pa sve ok da ti ne odgovara, ali ima ljudi kojima odgovara i sasvim normalno komuniciraju tako na obostrano zadovoljstvo™ a deluje da ne ostavljaš previše prostora za taj scenario jer je tebi to nepojmljivo. :)

 

Ovo preozbiljno se odnosilo na sebičnost, postoji milion scenarija u kome je glasovna najbolje rešenje, nema to veze sa sebičnošću.

 

Kome to ne odgovara, naravno da ga ne treba maltretirati.

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
46 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

naravno da nije, nego isključivo sebičnost druge srtrane


 

jebe mi se za tebe(sagovornika) dal možeš da preslušavaš moje poruke mene mrzi da tipkam i ovako mi je lakše, ako već imaš potrebu naširoko da se izraziš pa pozovi majkoviću

 

Bukvalno lupas sad, zavisi stvarno of slučaja. Ima toliko situacija u kojima cobek ne moze da napise nesto, niti dobije odgovor na poziv a moze brzo da se snimi i time odgovori. Valjda je bitno da se odgovor i dobije.

 

Mi imamo muzevljog brata i zenu koje nikad ne mozes da dobiješ (bilo kakvim) pozivom, prezauzeti su stalno, a ni na "juhu, hajde nam se javite, idemo na odmor tad i tad pa bismo svratili do vas ako vam odgovara taj dan - hajde da se dogovorimo" nema odgovora nekoliko dana, pa onda urodi plodom da im ostavis govornu poruku. Ili pise mi poznanica mama koja slabo prica nemacki i u panici pita šta je to sad dobila od skole za njenu cerku, vidi da tamo stoji neki datum. Pogledam fotku pisma i prepoznam isto pismo koje imamo i mi, i posto guram kolica, ja snimim poruku bas da ne bih zaboravila da joj odgovorim kad stignem kuci a koju ce ona čuti kad joj odgovara.

 

Eto da ti nacrtam "moju sebičnost". :ph34r:

 

Pustite ljude da rade sta im odgovara, najbolje da ce drugarici koja mi se javi dok seta psa da bude lakše da tipka nego da se snimi i pošalje. Stvarno ponekad ne verujem kakvo uvrnuto rezonovanje čitam na forumu.

 

 

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Meni su ok glasovne poruke, nemaju uvek ljudi vremena da izdvoje za razgovor, a nekad je ton kako se nešto kaže najmanje jednako bitan kao i šta se kaže.

U tom smislu, pisane poruke mogu da budu manjkave, mada mi ni one ne smetaju, najvažnije je komunicirati ovako ili onako.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...