Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

5 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nema većeg zla, i nepoštovanja sagovornika kad na pisani tekst odgovoriš glasovnom porukom

Zapravo, gore je kad te pozove i kaže "e, mrzi me da kucam poruke" i očekuje da ti sad pričaš. Jbt, da mogu da pričam pozvala bih te!!

 

Zbog ovoga ako ne raskinem kumstvo sa najboljim drugom, neću ni zbog čega. X puta mi je tako probudio decu dok su bili bebe i kuntali na meni a ja morala da budem mirna i tiha. 

  • +1 4
  • -1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

Ladno saznajem da moj Xiaomi Mi A3 nema opciju da se promeni message ringtone :ziga:

 

Inače mi je sve ostalo genijalno kod njega, i verovatno ću mu dati još jedan mandat.

Link to comment
On 27. 11. 2023. at 13:16, Mil@n said:

Pa sve ok da ti ne odgovara, ali ima ljudi kojima odgovara i sasvim normalno komuniciraju tako na obostrano zadovoljstvo™ a deluje da ne ostavljaš previše prostora za taj scenario jer je tebi to nepojmljivo. :)

 

Ovo preozbiljno se odnosilo na sebičnost, postoji milion scenarija u kome je glasovna najbolje rešenje, nema to veze sa sebičnošću.

 

bukvalno, ja u stvari mislim da je kums prva osoba od koje sam ikada čuo da se žali na glasovne poruke i to još toliko oštro

 

valjda je poenta da iskomuniciraš nešto, a da ne pričam o onoliko situacija gde je ubedljivo najjednostavnije nekoga nešto obavestiti glasovnom porukom, pogotovo npr dok voziš ili nešto slično

 

  • -1 1
Link to comment

A šta, umesto da te neko pozove ili ti pošalje poruku, on se snimi kako priča?

Pa dobro, i toki voki i telefonska sekretarica su odavno izmišljeni, samo da bi rešili druge probleme a ne lenjost. 

 

  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
13 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ladno saznajem da moj Xiaomi Mi A3 nema opciju da se promeni message ringtone :ziga:

 

Inače mi je sve ostalo genijalno kod njega, i verovatno ću mu dati još jedan mandat.

Najbolji odnos cene i kvaliteta 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 20. 12. 2023. at 20:13, Mindaugas Žukauskas said:

Ladno saznajem da moj Xiaomi Mi A3 nema opciju da se promeni message ringtone :ziga:

 

Inače mi je sve ostalo genijalno kod njega, i verovatno ću mu dati još jedan mandat.

 

iPhone skoro pa isti slučaj, za custom ringotnes moraš da žrtvuješ device trećeg punog meseca da bi uspeo..

Link to comment

Da li je neko imao slucaj da telefon nece da mu se puni? Potrazila sam malo po netu, uglavnom je prica da se sam USB-C port zaprlja od fine prasine itd. pa je savet da se iscacka sa cackalicom za zube, medjutim to izgleda nije slucaj kod mog, inace mesec dana starog, telefona. Uradila sam to, i sve je isto. Probala sam tri razlicita kabla, nije ni do njih, a i ostali uredjaji se pune kako treba. Fon nije padao itd. Ne znam da li ima jos neki trik koji bi valjalo probati pre nego sto odem u neki servis u gradu?

Kontaktiracu naravno i radnju iz koje sam narucila telefon.

Link to comment
5 minutes ago, booyaka said:

Probaj sa ažuriranjem androida, ili sa hard resetom.

A možda ti je zapao faličan primerak.

 

Zaboravila sam da kazem da nema baterije vise :/ Htela sam da stavim mob da se puni kada je imao oko 3% i onda videla sta se desava, brzo iskoristila poslednje snage da preko FTPa prebacim na server sve sta sam imala bitno na fonu, isprobavala jos malo kablove itd. i posle nekog vremena se konacno ugasio. Bas nemam srece sa mobitelima, smejem se sama sebi. (Ovo je treci fon u poslednjih sest meseci)

Link to comment
12 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Zaboravila sam da kazem da nema baterije vise :/ Htela sam da stavim mob da se puni kada je imao oko 3% i onda videla sta se desava, brzo iskoristila poslednje snage da preko FTPa prebacim na server sve sta sam imala bitno na fonu, isprobavala jos malo kablove itd. i posle nekog vremena se konacno ugasio. Bas nemam srece sa mobitelima, smejem se sama sebi. (Ovo je treci fon u poslednjih sest meseci)

 

Jel menjaš samo kablove ili si probala i drugi adapter?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...