Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

1 hour ago, Mil@n said:

Dosta ode na sistem, a sa novim kamerama i jakim senzorima video i slike za čas pojedu ostatak, pa se muvaš tu na granici. Još ako ljudi ne pobrišu keš, nakupi se i tu solidno GB posle nekog vremena.

Tako je, a ja ne znam bukvalno nikog ko religiozno trebi fotke tako da ne ostaje đubre po raznim folderima. Od mutnih slika, preko screenshotova, nebitnih fotki sa Wup i Vibera koje su se nataložile dok nisi isključio opciju downloada na karticu….

a jebeni Viber koji svakim apdejtom ište još gb za baškarenje, da ne spominjem. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
42 minutes ago, bags said:

 

Nahebaces jednom Gli zbog tih videa...

 

Kad slikam kola napravim 20-30 komada, pre toga u izvornom stanju kad stignu par komada da imam i to, pre pranja i lickanja, slike su po ~5mb, znaci recimo 200mb ode po autu, 5 auta gigabajt, 500 auta 100 gigabajta, 1000 auta... Ok, nismo prodali ni blizu toliko. Sve priznajem, mozda sam i ja nekad zlzlzlzlz.... :mellow:

  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, ToniAdams said:

meni koji sam relativno čak šakat na nerve idu dimenzije trenutne telefona, ne znam kako je vama malcerima onda tek.

 

Od kad sam dobio Z Fold 3, odlučio sma da nikad više nemam veliki telefon...

 

Mislim, ovde jeste super kad ga otvorim, kad nešto duže čitam što je veliki ekran, ali najbolja stvar je što je telefon dosta manji u sklopljenom stanju u kom ga najčešće i koristim...  Bukvalno, jedno 4 puta lakše korišćenje od Nota koji sma imao ranije i koji je bio neprirodno prevelik... Uz to, kad telefoniram, nemam utisak da držim ciglu pored uveta...

Edited by radisa
Link to comment
3 hours ago, Shan Jan said:

Meni je kupovina radi veceg prostora arcenje para, sve aplikacije koje mozes da zamislis da imas ce ti stati na 64GB. 

 

 

 

-1

Ja zamenio redmi note 8 pro samo zbog 64gb. Ne koristim ništa spec od aplikacija i bilo je malo, bez fotki(sve na klaudu) i igrica. 

Sad se na 256 bahatim

 

Screenshot_2023-11-26-21-32-58-974_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.8c1190d73fabc6c5727cf225f0a136eb.jpg

Link to comment

Nego, imate li preporuku za gde promeniti bateriju na mi 9t pro? Telefon je realno zmaj i posle 4 godine, ali baterija je rip, ispod 20% lutrija kad će se ugasi...

Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

Tako je, a ja ne znam bukvalno nikog ko religiozno trebi fotke tako da ne ostaje đubre po raznim folderima.

 

Uh, ja sam od tih. U programima za razgovor i chat nemam stavljeni automatski download medijskih sadržaja, i kad ih skinem, ostavim baš ono šta mi znači a ostalo ponovo obrišem. Zapravo i te stvari posle prebacim na komp i očistim mob. Sve foldere redovno pregledam i brisem, pogotovo skrinšotove. Skoro svaki izlazak napolje sa decom znači i 50 novih fotki, koje pregledam i obrišem do kraja te nedelje, da se ne bi nagomilalo.

Ja snimam dosta govorne poruke i primam iste pa i to brisem nakon izvesnog vremena.

Vidi se da sam se navikla na <<128GB prostora ;D

Link to comment
6 minutes ago, I*m with the pilots said:

Ja snimam dosta govorne poruke i primam iste pa i to brisem nakon izvesnog vremena.

 

Pazi se, neki ljudi ovde su veliki neprijatelji glasovnih poruka :ph34r:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
5 hours ago, Mil@n said:

 

Pazi se, neki ljudi ovde su veliki neprijatelji glasovnih poruka :ph34r:

? Zašto bi bili?

Ne volim da tipkam na telefonu, neefikasno mi je - kad hoću da pišem čaršav latim se kompa i tastature. I volim da čujem ljude kad već ne mogu da ih vidim.

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

 

Pazi se, neki ljudi ovde su veliki neprijatelji glasovnih poruka :ph34r:

nema većeg zla, i nepoštovanja sagovornika kad na pisani tekst odgovoriš glasovnom porukom

  • +1 5
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Zasto se ljudi ne cuju umesto sto ostavljaju glasovne poruke?

 

Možda nisu u istim vremenskim zonama, mozda ne mogu da se utanace zbog male dece, razloga je mnogo

 

28 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nema većeg zla, i nepoštovanja sagovornika kad na pisani tekst odgovoriš glasovnom porukom

 

Proseravanje.

  • +1 2
Link to comment

slažem se sa kumsom, 

nikad ne koristim glasovne poruke, mogu da izdvojim par sekundi za kucanje poruke, ili da uputim poziv, jer želim da uložim nešto više od minimuma napora kako bih ispoštovao sagovornika s drugog kraj žice.

Plus, često se te glasovne poruke jako loše čuju, pa treba tumačiti šta je pesnik teo reći.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...