Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

A već je to zastarelo, ako gledaš kako tehnologija leti, mislim 14ica izlazi sada.

 

Primera radi, ovaj moj Mi 12 Pro ima izuzetnu glavnu kameru, fotke su ludilo, ali recimo nema nikakav zum, a onda vidiš recimo fotke sa S23 Ultra ili novog Pixela i kao, jebiga, poželiš i takav zum.

 

Link to comment

Ja imam Honor 10, kupio ga malo nakon sto je izasao, dakle imam ga bogme 5 godina. Kamera mi je i dalje sasvim ok (ne sumnjam da ima i bolje) ali je poceo da usporava i da mu krace traje baterija. Ne znam da li je do update-a OSa i aplikacija (koje skoro pa ne menjam godinama) ili jednostavno baterija sve slabije radi.

Link to comment
7 hours ago, Shan Jan said:

Ja imam Honor 10, kupio ga malo nakon sto je izasao, dakle imam ga bogme 5 godina. Kamera mi je i dalje sasvim ok (ne sumnjam da ima i bolje) ali je poceo da usporava i da mu krace traje baterija. Ne znam da li je do update-a OSa i aplikacija (koje skoro pa ne menjam godinama) ili jednostavno baterija sve slabije radi.

 

Ja sam danas prvi put u životu čula za marku telefona Honor, tako što sam spazila u radnji telefon koji izgleda najlepše.

Posle sam čitalabrecenzije. I sad sam se jako zagrejala za njega, jer je 8/256, i ogromna baterija 5100, ali u recenzijama kažu mono zvuk. 

l sad me zanima prijateljski savet-  bi li ja to ikada primetila da nisam čitala recenzije?

I drugo, kažu Nije neka kamera. Nesam školovala, ali 50mpx nasuprot 12 koliko imam trenutno, šta tu još može da bude loše, a da se primeti?

  • +1 1
Link to comment

Honor je marka Huaweia. Ja se zaista ne razumem, citao sam po forumima tada koji fon u tom cenovnom rangu preporucuju za kamere i uzeo njega. 

 

Toni je u pravu da tu ima mnogo vise od piksela. 

Link to comment
7 minutes ago, Shan Jan said:

Honor je marka Huaweia. Ja se zaista ne razumem, citao sam po forumima tada koji fon u tom cenovnom rangu preporucuju za kamere i uzeo njega. 

 

Toni je u pravu da tu ima mnogo vise od piksela. 

 

Znači, tebi je kamera ok? 

Dakle, ja sam korisnik koji škljoca uglavnom na moru, pa decu, i tako to.

 

Link to comment

Pa meni je ok i posle 5 godina ali ja stvarno nisam neki strucnjak za to. Zapravo... ako cemo iskreno, drug koji je kupio Samsung pre 2 godine ima bolje slike. Jbg, mislim da se primecuje sve to, pitanje je koliko si spreman da platis. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ukradena mi je tasna u kom mi je bio i mobitel.

Sta mi preporucujete od sigurnosnih stvari da uradim? Promenila sam lozinke u nalozima za e-poštu, sad cu i za Gugl...je znam ni sta ima jos. Polupani smo oboje jer smo na odmoru u Španiji, jedva sam uspela da odradim blokiranje debitne kartice preko komsije u Nemačkoj jer me glupavi automat nije razumeo dok diktiram broj računa :ph34r:

Link to comment

Android telefoni znam da imaju opciju da se daljinski resetuju, brišeš sve podatke sa njega i vraća se u fabričko stanje. Ako je opcija uključena nije lošo za uraditi. 

Link to comment

Je l’ neko ovde ostavljao preporuku za pouzdanog prodavca mobilnih na KP? 
Dolazi trenutak da pošaljem svog voljenog Asusa u penziju i da kupim novi a ne ostavlja mi se bubreg u radnjama tehnike, još manje mobilnom provajderu.

  • Wub 1
Link to comment

Koji telefon bi kupila? 

Ide Black friday ,Xiomi i Motorola imaju često neke akcije,daju poklone ,slušalice,friteze,masažere...

 

Sada će sigurno biti dosta modela S21fe na oglasima jer su dolazili u paketu sa S23 

Link to comment
1 hour ago, jezovuk said:

@Stela

Edit: sad tek vidim da kasnim...

 

Ja imam A52S, supruga A34. Problema bez. Proveri razliku A34 vs A54, potencijalno ti je i A34 ok, a nešto je jeftiniji.

 

GSM Arena poređenje:

 

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=12074&idPhone2=12070#diff-

 

Kasnis :D, ali hvala.

 

Kupila A54, a onda su mi na poslu najavili da pocetkom godine sledi zamena starih telefona i da ce novi biti A54 :rolleyes:. Nisam do sada imala 2 ista, privatni i poslovni, treba se navici.

 

Za sada mi je telefon ok, mada ja nemam velike prohteve. Jedino je malo tezak...sto mozda i nije lose, jer me stimulise da ga manje koristim.

 

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Fakundo Sava said:

Koji telefon bi kupila? 

Ide Black friday ,Xiomi i Motorola imaju često neke akcije,daju poklone ,slušalice,friteze,masažere...

 

Sada će sigurno biti dosta modela S21fe na oglasima jer su dolazili u paketu sa S23 

Ako mene pitaš, najbliža sam Motoroli Edge 40 Neo. Gledala sam ga danas u Yettelu i realno je baš dobar.

Dvoumila sam se između njega i Honor 9 ali Motorola za manje para ima bolje opcije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...