Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

taj graphene os je, koliko sam procitao pravljen samo za pixel telefone, sa privatnoscu na umu. kontam da ga napolju provajderi pakuju. u sustini ne vidim neku razliku u odnosu na stock android, osim sto sam morao da peske instaliram google playstore app, pa onda sve ostalo.

Link to comment

Pixel telefoni dolaze samo sa stock Androidom. Graphene OS itsl. mozes da instaliras sam. Pravljen je za Pixel telefone samo u smislu da mozes da ga instaliras samo na Pixel telefone, ko god da ga je napravio ne podrzava druge telefone. Posto si kupio polovan telefon, sigurno je prethodni vlasnik instalirao Graphene.

Link to comment
  • 1 month later...

Da se zahvalim muzu na ovome:

 

mob_pao_1.jpeg

 

:isuse:

 

Da li mislite da treba da..uradim nesto sa fonom? Da ga nosim negde na pregled? On radi dobro, koliko sam mogla malo da istestiram. Kad prebacim fotke na komp videcu da li je i stanje sa kamerom kao i pre, ovako na malom ekranu deluje dobro. No ja se pitam da li ce ekran dalje da se "kruni" tako ostecen? Nije samo ekran pukao vec se i kuciste malo ogrebalo, tu odmah gde je pukotina i na dijagonalno drugom kraju, ali mi to sad ne deluje toliko strasno.

U pitanju je Pixel 4a.

Edited by I*m with the pilots
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, I*m with the pilots said:

Da se zahvalim muzu na ovome:

 

mob_pao_1.jpeg

 

:isuse:

 

Da li mislite da treba da..uradim nesto sa fonom? Da ga nosim negde na pregled? On radi dobro, koliko sam mogla malo da istestiram. Kad prebacim fotke na komp videcu da li je i stanje sa kamerom kao i pre, ovako na malom ekranu deluje dobro. No ja se pitam da li ce ekran dalje da se "kruni" tako ostecen? Nije samo ekran pukao vec se i kuciste malo ogrebalo, tu odmah gde je pukotina i na dijagonalno drugom kraju, ali mi to sad ne deluje toliko strasno.

U pitanju je Pixel 4a.

Zameni ekran, 100-200€, zavisi od servisa... Kućište je neka smejurija od csene... U Srbiji... Tamo gde si ti, može biti drugačije...

  • +1 1
Link to comment

Zenfone 10

101.990,00 RSD

95.990,00 RSD

 

 

96.000 je promo cena, 102.000 će biti puna.

 

Mene je ZF9 prošle godine izašao 97.000 u promo periodu.

Edited by napadaj
Link to comment
On 21. 7. 2023. at 10:14, radisa said:

Zameni ekran, 100-200€, zavisi od servisa... Kućište je neka smejurija od csene... U Srbiji... Tamo gde si ti, može biti drugačije...

 

Cisto da napisem update:

Posto mi se ovo desilo poslednjeg dana dok smo bili u Beogradu, okrenula sam nekoliko majstora i cena je kod njih bila 180-200 evra, ekran bi imali za dan posto ga naruce i popravka bi bila za dan ili dva.

U Nemackoj bi bilo sve isto tako, samo nesto skuplje - 230 evra, mada bi ga popravili brze, verovatno ne rade nista drugo osim toga.

A sad sam nasla novi telefon za samo 260 evra. (Platila sam ga u decembru 2021. 400 ili 420 dolara) Jedan glas kaze da se uzme novi, drugi kaze da je steta ako moze da se popravi.

 

Dodatno sam nazvala nase kucno osiguranje i u fazonu da bi mozda mogli da daju koji cent, ali treba to da se pregleda i odobri i ne deluej da ce biti tako brzo. Mozda bi bili u fazonu da sama platim popravku do iznosa od 150 evra a oni mi dotiraju ostatak. Ne zvuci lose. Za novi mobitel nisu sigurni, ali bi verovatno mogli da urade isto tako, da dotiraju do onog iznosa koji bi bio za popravku.

 

Ekran se, ocekivano, vec dosta iskrunio i vidim vec sam komp ispod tako da me malo hvata frka koliko da cekam, stvarno ne bih volela da ostanem bez funkcionalnog mobitela i zamenskog fotoaparata.

Link to comment
  • 2 months later...

Potreban mi je novi telefon, a u tematiku se i ne razumem bas :rolleyes:. Obican sam, prosecan korisnik. Do sada sam uglavnom imala Samsung telefone i bili su mi ok. Sad sam dobila preporuku za Samsung a54...pa ako neko ima iskustvo (nadam se, pozitivno), neka javi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...