Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Pa sledeca epizoda je kraj sezone vrv ce zatvor biti u trecoj.
Kako, ta sledeća što se emituje u februaru će biti kraj sezone? A onda nova pauza? :blink:
tvorza manje vise, al realno, jebo serijal bez Michonne.
+1 :wub:michonne.jpgAli kako su krenuli da, khm, romantično sparuju sve likove redom (:isuse:), bolje bi joj bilo da se ne pojavljuje dok zombiji ne pojedu debelog Crncoamerikanca. Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Ali kako su krenuli da, khm, romantično sparuju sve likove redom (:isuse:), bolje bi joj bilo da se ne pojavljuje dok zombiji ne pojedu debelog Crncoamerikanca.
+1 plus sto bi je garant glumila neka kmezava alisa kiz il slicno. ultimativnu taf cik. angry.gif
Link to comment

meni se svidja a citam strip. I kontam da bi Mishon bila jako nerealan lik, da tako kazem, previse je comicbook... Znam da je malo cudno zahtevati realizam u seriji o zombijima ali meni se svidja jer bas ima dobru atmosferu, pravu. Iako je sezona dva prilicno dosadna, nekako i nije. Jebiga,posle apokalipse mora malo biti i sporo...

Link to comment
izgleda da se serija sviđa samo onima koji nisu čitali strip (Cop)ja neću ni da počinjem da gledam.M - Tara iz True Blood
To sam i ja reko Toniju a on ljakse nije gledao True Blood <_<
Link to comment
izgleda da se serija sviđa samo onima koji nisu čitali strip (Cop)ja neću ni da počinjem da gledam.M - Tara iz True Blood
Ja nisam citao strip, a ono sto sam gledao od serije mi je potpuno idiotski, tako da nema sanse da uzmem da citam strip. Ne sjecam se serije u kojoj su svi likovi totalni idioti, kao u WD. Ako se ispostavi da je serija dobra u kontinuitetu, kao sto rekoshe da je ova zadnja epizoda dobra, mozda i nastavim gledat. Inace stvarno nemam zivaca, predosadno je.
Link to comment
Znam da je malo cudno zahtevati realizam u seriji o zombijima
igzekli! jbg, nerealniji likovi (shoot'em-fuck'em all) postoje i u ''realnim'' serijama a kamo li ne u Horror-SF.
Ako se ispostavi da je serija dobra u kontinuitetu, kao sto rekoshe da je ova zadnja epizoda dobra
Gervi, ako je sve lejm a 1 da valja to nije kontinuitet već izuzetak od pravila.ja se ionako samo bezveze preganjam, nisam odgledala ni jednu epizodu pa da bih pametovala. idem da vidim de sam stala sa stripom pa da požurim da nadoknadim.
Link to comment

mnja, reko bih da cirka 23 posto valja, prva i druga su odlicne, scena kad ulaze u atlantu je ludilo, treca polubulja, 4. uzas, poslednje dve katastrofa. sa ovom poslednjom iz drugog ciklusa, i jos jednom za koju rekose da je kul, petom recimo, dolazimo do tacno 23 posto. naravoucenije - sacekati da zavrsi, pa razmotriti sve opcije.

Link to comment
u stvari, krug bi baš i mogao: potraga za kasetom, razna umiranja, putovanje po zemlji i sl.
Naprotiv, razvodnjavati RING na epizode ubilo bi poentu filma.Mada ocigledno je da se ne razumemo:
Kako, bre? AHS je potpuni horor po svemu: klasični horor motiv u horor setingu i horor izvedbi sa primesom erotike.
... horor kao zanr, da. Horor kao "film koji nas plasi" ... pa i ne bas. AHS je dobar proizvod za sto siru ciljnu grupu koji je preuzeo formu horora (inspirisan stripom koji je, kako cujem, bolji od serije). Pa tu imas ultrazgodnog tipa za domacice, sluzavku u neverovatnoj uniformi za siru musku populaciju, dvoje gotik tinejdzera za one koji se osecaju posebnim, pricu o razorenoj porodici pogodnu za svakojeke ucitavanja i voila - eto komercijalnog proizvoda.Mislim, necu puno da palamudim i odlazim u oftopik, ali najbolji horori su oni koji su u sustini logicni (cak i u svojoj fantastici - RING).Ova serija jednostavno nije logicna. Ne plasi me. Ali pitka je, prija mi i zato je gledam.Pogledaj Hickoka npr. (mada je greh gurati ga u zanr), on sve vreme barata realnoscu. Hickok te ne plasi spolja i kroz ono sto je van tebe (monstrumi, zombiji i ostale kreature kojima ne mozes da provalis razlog zasto ubijaju) vec te stalno uznemirava iznutra. "Ptice" u njegovom filmu nisu garvani/vrane, vec alat u rukama Nepoznatog. Hocu reci, neko neinteligentan pravio bi horor sa lavovima, zmijama i tigrovima i ne bi me uplasio. Edited by CowBoy
Link to comment
meni se svidja a...
svidja ti se ovo pateticno djubre? gde se svi nesto znacajno gledaju placljivim pogledom, ko da su izasli iz kasandre? aferim. i ne cudi me mnogo, green day pankeru.jebote, close up scene, retardirani dijalozi, imbecilni likovi. tri zombija po epizodi. prevara koju samo imbecili mogu da zgutaju. Edited by Miralem
Link to comment

Ti si prihvatio nelegalne i neustavne izmene i dopune zakona o Zonbijima iz 2002. kojim se dozvoljavaju trcanje i pojacane mozdane aktivnosti gradjana neumrle veroispovesti!

Link to comment
... green day pankeru.
:lol: nemoj jbt pa nije rekao da je genijalna no samo da mu se dopada.
jebote, close up scene, retardirani dijalozi, imbecilni likovi. tri zombija po epizodi. prevara koju samo imbecili mogu da zgutaju.
... true. I meni je ovo jako smetalo u pilot-epizodi ali sam nastavio da gledam zbog obecavajucih scena sa sluzavkom :D Kamera&rezija je mogla da bude mnooogo invenivnija. Za scenario se ne slazem - nije bas toliko los. Losa (mainstrimaska, zapravo) je egzekucija. Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...