Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

:Dodlicna.moguce, ali nije sigurno, da mi smeta maaaaalo taj prelazak sa lokalnog na globalno, al navicicu se vec.lost 2, samo sa manje dobrih riba i nadam se boljim krajem :)i podjednako iritantnim glavnim bajom :(da, ne znam jel mi kul ubacivanje stvarnih dogadjaja i likova iz historije povjesti, moguce da su mogli da promene makar ime, al jebiga.mozda i bolje ovako.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Pa pazi, ona je odavno postala deo pop-kulture i ja sam siguran da u seriji to nije istorijska ona, nego umetnička ona.Detalj je možda bio

Ona priča sa papinom kutijom. To mi je potpuno van kontektsta, uopšte nije to taj trip. Jedino ako hoće da naprave seriju sa presekom svih horor mitova.

Link to comment
glede spojlera, pa jok i nije im to zelja :Dsamo sto ovde, na neki bizaran nacin, to dosta pristojno funkcionise :)
Ne verujem, mislim

neću da gledam sada mad slashere, budjenje antihrista, zombije, vampire...podneo bih neku posednutost, ili kanibalizam, ali ne idu svi horor mitovi jedan uz drugi. Mislim, glupo je da se odjednom rađa antihrist u priči o ukletoj kući i duhovima. Pa pride još i katolička crkva. Nadam se da je to samo neko zastrašivanje i da neće ići u tom pravcu.

Link to comment
Ne verujem, mislim

neću da gledam sada mad slashere, budjenje antihrista, zombije, vampire...podneo bih neku posednutost, ili kanibalizam, ali ne idu svi horor mitovi jedan uz drugi. Mislim, glupo je da se odjednom rađa antihrist u priči o ukletoj kući i duhovima. Pa pride još i katolička crkva. Nadam se da je to samo neko zastrašivanje i da neće ići u tom pravcu.

pa da, na to sam i mislio kad sam pricao o prelasku sa lokalnog na globalno.
Link to comment

Одлично! Ствари се лепо решавају, није настављена она глупост из прошле епизоде, а сада

дефинитивно знамо да је ћерка мртва. :cry:

Link to comment
Одлично! Ствари се лепо решавају, није настављена она глупост из прошле епизоде, а сада

дефинитивно знамо да је ћерка мртва. :cry:

To sam ja sumnjao jos od prosle epizode, pa je onda pojavljivanje onog skolskog pandura koji je rekao da je vec "16 dana nema u skoli" bio veliki hint, ali sve dok nisu pokazali telo nisam 100% bio siguran

Link to comment

To sam ja sumnjao jos od prosle epizode, pa je onda pojavljivanje onog skolskog pandura koji je rekao da je vec "16 dana nema u skoli" bio veliki hint, ali sve dok nisu pokazali telo nisam 100% bio siguran

Da, ti i još neko ste pomenuli da je mrtva. Kad se pandur pojavio to je bilo da samo što nije rečeno da nije bila u školi, a kada je plavušan zaustavio na stepenicama, bio sam siguran. A i ispade da je pokušavao da joj spase život i da je stvarno voli. Baš tužno, jebote. Zanima me samo da li će Džesika ikako da najebe i da li postoji neki način da se duhovi oslobode. Pojavljivanje spaljene žene i dece Russella mi je isto bilo super. Ma, cela epizoda je jedna od boljih.

Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=mZz2GO68pcUNe razumem spoiler, morgana. Objasni, molim.Epizoda je sazula, inače. Mnogo mi se sviđa pravac u kome je serija uopšteno otišla. Samo mi je mnogo tužno. :(

Lik Džesike Lang mi je, inače, jedan od najzlijih ikad na televiziji. Jeziva je. I odlična u isto vreme. Nego, je l' misli neko da je Tejt zauvek nestao? Iskreno sumnjam.

Edited by Lrd
Link to comment

ma mislim na bena koji je ostao ziv a cerka i zena su mu mrtve u cudovisnoj kuci. valjda ce pokusati nesto po tom pitanju da uradi, da se kokne mozda.makar i ima ovo jedno dijete koje bi mogao da odgaja u ugodnoj atmosferi ovostranog (tj, ako ga uspije otrgnuti iz ruku ovih harpija)iz ove pozicije serija sasvim logicno moze da zavrsi u krscanskom maniru, a i ne mora, i nadam se da nece. doduse, moze sasvim logicno da zavrsi i kao dzejkobove ljestve, ali cisto sumnjam, bilo bi jeftino. a moze i razno (dopisati).ne mislim da je tejt zauvijek nestao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...