Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

1 hour ago, Arkadija said:

 

Ono nije bilo leto, nego večna jesen. Svo ono opalo lišće po putevima, bakarni i maslinasto zeleni tonovi.Jesen.

+1

ali takvo je vreme u džordžiji kada oni snimaju u periodu avgust - oktobar :happy:

Link to comment
  • 6 months later...

Reklo mi nekoliko njih da je 8. sezona AHS odlična pa krenuo da gledam, deluje zabavno za sad. Mislim da sam gledao samo dve, originalnu i onu u ludnici. Nisam baš ljubitelj tog žanra, ali gleda mi se ovih dana tako neki treš. :D

Edited by mraki
Link to comment
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Gleda li neko još uvek AHS?

Krenula nova 10. sezona i čujem samo reči hvale…

Ja sam zadnji put gledao 4. čini mi se, ali možda bi mi opet prijalo nešto lagano i zabavno poput treš horora. 
 

Edit: vidim par postova iznad da sam isti filing imao i za 8. sezonu pa se zeznuo… :D

 

Edit2: Ima i neki spin off, AHStories gde je svaka epizoda priča za sebe, poput The Twilight Zone

Edited by mraki
Link to comment
  • 1 year later...

Јбт завршило се ово ладно, могли су да терају још једно десет сезона шта им тешко.

 

Престао сам и периодично да пратим од оних неких зајебанција са Ниганом ал ухватих на тв-у сад ових последњих пар епизода и морам да приметим да је.. и даље бесмислено срање.

 

Такође видех да поред оних пар постојећих спинофова планирају још пар комда, од којих је један са Риком и оном његовом црнкињом самурајком како се зваше већ, и то су најавили последњим кадровима серије а други је пази сад са преподобним Ниганом и Меги који ће да рокају зомбије по Менхетну.. тако да све у свему ипак се нећемо тако лако отарасити овога.

Link to comment

pa niko te ne bije po ušima da gledaš :happy:

- sve dok je serija u vrhu popularnosti među populacijom 18-49 u usa snimaće se i dalje, sada su samo izdvojili najpopularnije likove iz ove serije, derila, megi, negana, rika i mišone i prebacili ih u zombi menhetn, dead city se već snima i biće emitovana počevši od naredne godine...

- ovako su se elegantno rešili dečijih likova i vidno omatorelih likova poput kerol ili kralja, a kako su oni bili među popularnijim likovima ljubitelji serije bi bili verovatno besni da su ih ubili u zadnjoj epizodi i tako ih penzionisali :D

Link to comment

То јесте ал шта ћу кад сам био знатижељан да видим колико далеко су добацили у зајебавању масе :D

 

Ово са зомби Менхетном већ звучи као шлаг на торти свих досадашњих глупости.

Link to comment
  • 1 year later...

Odgledao prvu epizodu Rik&Mišon spinoff. Za sad je dobro, valjda jer ima samo 6 epizoda pa ne mogu da prave filer epizode o tome kako idu da nađu motokultivator ili filter za vodu.

 

Negan&Megi vs Hrvati u Njujorku ću gledati samo ako ovo gore ne useru do kraja.

 

Deryl does France me baš nikako ne tangira. Kao neki dan fiction.

Link to comment
  • 2 months later...

Šta je ovo na AMC-u, Deryl nabada zombije u okolini Biaritza wtf? :D

Ekipa se rasturila kao Bitlsi i pokrenuli solo karijere Deryl-Ringo, Negan-Mekartni a Rik i Mišon kao Lenon i Yoko :fantom:

Link to comment
7 hours ago, ubibobi said:

Šta je ovo na AMC-u, Deryl nabada zombije u okolini Biaritza wtf? :D

Ekipa se rasturila kao Bitlsi i pokrenuli solo karijere Deryl-Ringo, Negan-Mekartni a Rik i Mišon kao Lenon i Yoko :fantom:

Znači Deril će zadnji da ostane živ? Ima smisla :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...