Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

A hoće li u drugoj sezoni biti isti likovi u istoj kući?Ova priča se lepo kreće ka zaključku. Odosno, rešene su skoro sve misterije, znamo skoro sve, ostaje samo da se vidi kako će da se rasplete.

i da uvedu neku dobru ribu, sem sluskinje u muskim ocima
A ni to više nije konstanta. A i danas je bila lezi scena.
Link to comment

u tom slucaju, ocu nekog seksija umesto ovog preraslog bambija koji ni da drka ne ume.vonabi kurt kolombajn kobejn je previse plavkast, a zakari, jebiga, gej.

Link to comment
u tom slucaju, ocu nekog seksija umesto ovog preraslog bambija koji ni da drka ne ume.vonabi kurt kolombajn kobejn je previse plavkast, a zakari, jebiga, gej.
Pazi, ja ne znam šta će biti u sledećoj sezoni. Samo nagadjam, pošto bi bilo lepo da se ova sezona završi zaoruživanjem ove priče, lepo je krenulo, osim jednog detalja koji je možda važan, a možda nije.Kog bi ti TV seksija? Da pišemo peticiju. :)
Link to comment
lrde, nemoj zmija da te ujede dok ne odgledam epizodu
Ne boj se, već sam zaboravio na šta sam mislio. :huh: (fali mi onaj krezavi smajli). Nešto vezano za dete, ali će se setim.
Link to comment

ne pominji detalj do sutra ujutru ako ti je zivot mio. eventualno spojler.moram da razmislim koga bih zelela da vidim. poremetili mi se ukusi nesto, nocas mi i indijanac dzons bio seksi u kaubojima i elijenima.

Link to comment
Ne boj se, već sam zaboravio na šta sam mislio. :huh: (fali mi onaj krezavi smajli). Nešto vezano za dete, ali će se setim.
koje dete? rodjeno ili arodjeno? koje od 2 arodjena?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...