Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

AHS kicks ass so far. nisam daleko odmakla, ali opravdava hajp za sada. dr. killjoy s kojim gledam ima izvesne primedbe, ali ne mu serija ne ostavlja previse prostora da kenja, za sada :)

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Ne gledam Walking Dead, ali da kažem sada posle distance da je AHS u stvari odličan. Imao sam malo problema sa završetkom, ali sada kada se sve to sleglo i kada se setim, dao bih mu čistu peticu.

Link to comment
konacno udario covek na coveka. nije prelose, mada sam pogledo jer sam slucajno naleteo na tvu.de je ona kobila jurcala kolima kad se prevrnula?
Posla da trazi muza :isuse:, strasno je iritantna voleo bih da je se dokopaju zombiji. Meni je epizoda bila solidna, ako se kao relevantni ne uzimaju gervasius&weenie standardi, a i sama serija mi se cini primetno bolja od par epizoda pred kraj prosle sezone. Ako se prihvati cinjenica da radnja nece biti zasnovana na besomucnom ubijanju zombija, kako bi to ovde sudeci po komentarima vecina volela, moze da se "uziva" u seriji ( pod znacima navoda, jer je u pojedinim trenucima, posebno u prvih par epizoda kvalitet dolazio debelo u pitanje ).
Link to comment

ma da, daleko najiritantniji lik. realno tesko da moze biti gora od par najgorih epizoda iz prosle polusezone. a dovoljno je nelosa da me interesuje sta ce biti u sledecoj.

Link to comment

Postoji li uopšte neki specijalni razlog zašto je glupača uopšte ušla u kola da juri muža? Osim što je htela "da ga nađe" nekih 15 minuta pošto je rekao da ide do grada da dovede Heršela i da se brzo vraća nazad...? Mislim, ono, nikakva uzbuna, nikakav problem, ništa što traži hitnu intervenciju...Ili sam se ja nešto istripovao :mellow:Idiotizam.

Link to comment
Postoji li uopšte neki specijalni razlog zašto je glupača uopšte ušla u kola da juri muža? Osim što je htela "da ga nađe" nekih 15 minuta pošto je rekao da ide do grada da dovede Heršela i da se brzo vraća nazad...? Mislim, ono, nikakva uzbuna, nikakav problem, ništa što traži hitnu intervenciju...Ili sam se ja nešto istripovao :mellow:Idiotizam.
Imala je sasvim valjan razlog. Naime, nervira je muz koji nonstop resava tudje probleme! angry.gifZivim za dan kad ce ona i Shane da zaginu. Nadam se da ce citava epizoda biti posvecena njihovoj smrti i kako ih zombiji jedu komad po komad.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...