Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

neljubiteljima horora, tj meni, je smor. abortirana nezeljena a neabortirana retardirana djeca na sve strane, starije trudnice koje ce da rode jedno ispravno a jedno felericno dijete, kurve i cuvarke trudnoca iz raznoraznih vremena. mislim, tja. kad neko pomene zensku prirodu i sl, potezem daljinski. samo sto lazem, ne potezem, odgledala sam sve do sada.a da o hororu znam ista vise sem da je fredi kruger imao oziljak pa da mogu da trazim na sta se serija referira, i da me se imalo tice sama misterija uklete kuce, i da me imalo briga hoce li najogavniji bracni par u istoriji tv-a i njihova dosadna

i mrtva?

kcer prezivjeti sljedeca 24 h, mozda bi mi serija i bila ok.

E, jebi ga, ali pretpostavio sam tako nešto. Inače, za horor, a i većinu drugih čistih žanrova, manje je bitno šta se dešava od toga kako se dešava. I skoro sam sasvim siguran da

ćerka nije mrtva. mada ne isključujem ni tu mogućnost. džesika lang isto nije mrtva pa vidja duhove. kao i russel edgington.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    224

  • Lrd

    123

  • ToniAdams

    76

  • Have_Fun

    76

Odgledao najzad pilot epizodu.Cini se da je scenarista (tim scenarista?) odlican, ali reditelj to gura u takav prosek i opsta mesta da je prosto mucno. Ima odlicnih ideja i dobra je (za pocetak) prica, ali produkcijski izgleda kao deo serijala ocajnih domacica.Cak i najvece zicere su uspeli da upropaste. Hocu reci, dobra prica ali je bez mere iskomercijalizovana i banalizovana u startu (sto se obicno radi tek u narednim serijalima).Estetika mi se svidja.

Edited by CowBoy
Link to comment

ali cerka vec danima nije izisla iz kuce, a vidi duhove. zato sam pomislila da je mrtva tj da je pokusaj samoubistva ipak uspjeo

Vidja i keva duhove pa nije mrtva, a i ćale isto (kućna pomoćnica). Kuća je posednuta, to je to. Mislim, ne kažem da ćerka nije mrtva, pogotovo sad kad znamo da joj je mrtvac deflorisao, ali opet nemamo ništa sigurno.

Serija se, inače, sada uobličila, znamo šta i kako, samo ne znamo još zašto, ali to je najmanje važno. Ja uživam. Posle Masters of Horror i Fear Itself, ne znam da je bilo neke čisto horor serije. Jeste ova malo razvučena, ali je atmosfera kul, iako u poslednje dve epizode ima praznog hoda.

Link to comment
... Posle Masters of Horror i Fear Itself, ne znam da je bilo neke čisto horor serije.
Horor kao zanr i Serija kao forma se bas i ne podnose dobro, sem ako svaka epizoda nije prica za sebe, sa potpuno novim glumcima&scenom&scenarijem (bilo primera u istoriji televizije, Zona Sumraka je dobra referenca).
Link to comment

i jedna i druga serija posrane. WD sam batalio posle prve sezone, ....AHS odgledao prve dve epizode i ne planiram da se vraćam - previše je ubudženo, imam utisak da gledam Who is Who? u horor svetu.....

Link to comment
Horor kao zanr i Serija kao forma se bas i ne podnose dobro, sem ako svaka epizoda nije prica za sebe, sa potpuno novim glumcima&scenom&scenarijem (bilo primera u istoriji televizije, Zona Sumraka je dobra referenca).
Zona je više SF. Bile su ove dve koje sam naveo, ali one prate isti scenario. Može se reći da je Millenium pretežno horror, a ima i brojnih sapunica i sitcoma u horror setingu.
Link to comment
Horor kao zanr i Serija kao forma se bas i ne podnose dobro, sem ako svaka epizoda nije prica za sebe, sa potpuno novim glumcima&scenom&scenarijem (bilo primera u istoriji televizije, Zona Sumraka je dobra referenca).
hm, a sto? ne vidim razlog zbilja.
Link to comment
hm, a sto? ne vidim razlog zbilja.
Recimo da je hororu potrebna tenzija u kontinuitetu. Kako se odrzava tenzija sa pauzama?Na to sam mislio. @Lrd: jeste SF, ali ima jaku atmosferu koja vuce na horor, zar ne?
Link to comment
E vala ako si dao priliku WD-u celu jednu sezonu, AHS zaslužuje minimalno takav tretman!
mislim se i dalje o tome dal da nastavim, ali mi se iskreno još manje svidja od WDa. Previše zakomplikovana. Malo im bilo što su celu porodicu ubacili u horor trip nego su nafilovali sa komšijama, pacijentima, bivšim bolesnicima, itd itd....
Link to comment
Previše zakomplikovana. Malo im bilo što su celu porodicu ubacili u horor trip nego su nafilovali sa komšijama, pacijentima, bivšim bolesnicima, itd itd....
Prijatelju, osnovni savet za horor: ne razmišljaj toliko, samo osećaj. Opusti se, uživaj u atmosferi i muzici i scenama, priču ćeš pokupiti usput, ne opterećuj se time.edit: moji brkovi>tvoji brkovi. Realno Edited by Lrd
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...